Schneider - Bláha, Buřil, Černohlávek, Jaroš, Krupička, Kapucina, Škarda, Truhlář, Urban, Vágner, Venclíček, Vítů, Vokurka, Zajíček, Zemčenkov
Pecháček - Fremund, Harajda, Holovej, J. Kaše, Koláček, Košťálek, Kovár, Králíček, Klika, M. Pöschl, Petrásek, Prokeš, Renda, Smutný, Žalud

0:0
1:0
36:17
42

Miroslav Buchal (Piráti Chomutov): „Za zápas musím náš tým pochválit. Bylo to pro nás velice těžké utkání s týmem, který nám v loňské přípravě před sezonu uštědřil porážku 14:1. Opět na nás vlétli a v první třetině nás přebruslili a přestříleli. Po první třetině, kdy jsme tento nápor ustáli svoji bojovností a důrazem se hra vyrovnala, a dokonce si dovolím říct, že ve druhé třetině jsme byli lepší. Bohužel při nás trochu nestálo štěstí, neboť po dvou nastřelených horních spojnicích jsme mohli klidně vést 2:0 a třeba by poslední třetina vypadala jinak. Naneštěstí pro nás, to tak bohužel nebylo a dvěma chybami v obranné fázi jsme dokonce najednou prohrávali 2:0 a tím se připravili o skvěly výsledek za dobře předváděnou hru. Po rychle obdržených brankách ve třetí třetině jsme se duševně zlomili a v závěru ještě obdrželi další dvě branky. Z mého hlediska jednoznačný výsledek neodpovídá předvedené hře.“