Aktuální zprávy

Do reprezentační přestávky dorazí ještě Sparta, Kometa a Boleslav, předprodej startuje v pátek

Napsal 19.11.2015 Klub
C h o m u t o v - Leckomu se to možná nezdá, ale extraliga uhání kupředu vstříc další reprezentační přestávce. Ještě před ruským turnajem Channel One Cup čekají Piráty čtyři domácí zápasy. Jeden z nich už v pátek 20. listopadu proti Liberci. V ten samý den se pak rozběhne předprodej na zajímavé zápasy s tradičními extraligovými kluby, jimiž jsou Kometa Brno s pražskou Spartou, a na duel s dlouholetým prvoligovým rivalem z Mladé Boleslavi. Předprodej odstartuje v 10 hodin tradičně na portálu www.ticketstream.cz a v jeho předprodejní síti včetně Chomutova.

Jako první ze zmíněných soupeřů se v chomutovské SD ARÉNĚ představí v pátek 27. listopadu od 17 hodin a 30 minut brněnská Kometa. Zápas poutá pozornost přítomností dvou posledních trenérů národního týmu na obou střídačkách a s ohledem na první letošní souboj slibuje zajímavou podívanou plnou gólů, kterých pod Špilberkem padlo hned deset. Jihomoravané mají hodně zkušenou obranu v čele s Tomášem Kaberlem či produktivním Jozefem Kováčikem. V útoku spoléhají na produktivitu reprezentačního debutanta Jana Hrušky či góly Tomáše Vondráčka.

Sparta! To je pojem sám o sobě. Tohle jméno láká či dráždí fanoušky v celé republice. Pražský soubor bude posledním týmem, který v SD ARÉNĚ nastoupí v letošním ročníku Tipsport extraligy poprvé. Stane se tak v pátek 4. prosince od 17 hodin a 30 minut. Ofenzivu táhne zkušený Jaroslav Hlinka, první pozvánku do národního týmu se letošními výkony vysloužil Daniel Přibyl, který však kvůli zranění na Karjala Cupu nehrál. V defenzivě tvrdí muziku třetí nejčastěji hitující hráč nejvyšší soutěže a zároveň i produktivní Michal Čajkovský.

Další etapu základní části uzavře v neděli 13. prosince domácí souboj s Mladou Boleslaví. Také tento duel startuje tradičně v 17 hodin a 30 minut. Bruslařský klub už chomutovští fanoušci znají z prvního vzájemného souboje pod vrcholky Krušných hor. Nejobětavější tým soutěže podle Radegast indexu rozdal zatím nejvíc bodyčeků (380), takže lze očekávat duel plný osobních soubojů. Z individualit jistě poutá největší pozornost pětinásobný mistr světa David Výborný.

Kdo nemá permanentní vstupenku a chce si zajistit vstupenky na domácí zápasy Tipsport extraligy se Spartou, s Kometou Brno a s Mladou Boleslaví, může tak učinit v předstihu bez stresu a dlouhého čekání ve frontě před SD ARÉNOU dokonce i z pohodlí domova. Předprodej bude zahájen v pátek 20. listopadu v 10:00. Vstupenky je možné zakoupit na portálu www.ticketstream.cz a v jeho předprodejní síti. Vstupenky jsou tradičně k dispozici také na předprodejních místech přímo v Chomutově.

Předprodej jednotlivých vstupenek na jednotlivé zápasy bude probíhat pouze na předprodejních místech sítě Ticketstream a na jeho webu. Pokladny SD ARÉNY budou pro prodej jednotlivého vstupného na daný zápas otevřeny pouze v den utkání dvě hodiny před jeho zahájením, pokud nebude na daný zápas vyprodáno.