Aktuální zprávy

Derby, Plzeň a Třinec, v pondělí startuje předprodej na další tři domácí zápasy

Napsal 02.01.2016 Klub
C h o m u t o v - Rok 2016 už se pomalu rozbíhá, Tipsport extraliga nebrzdí. Po odehrání domácího střetnutí s karlovarskou Energií už budou fanoušci netrpělivě vyhlížet velké derby s Litvínovem. Po odložení duelu s Hradcem Králové se na hokej do SD ARÉNY půjde až v závěru ledna dvakrát rychle po sobě, kdy přijedou Plzeň a Třinec. Předprodej na všechny tři zmíněné zápasy, jejichž úvodní buly bude vhozeno v 17 hodin a 30 minut, začne na portálu www.ticketstream.cz a v jeho předprodejní síti v pondělí 4. ledna v 10:00.

Jako první přijede do Chomutova v neděli 10. ledna Verva Litvínov. Úřadující mistři jsou sice na posledním místě, ale to nic neubírá na náboji zápasu, který fanoušci obou táborů velmi prožívají. Naposledy padl v SD ARÉNĚ jediný gól. Jak to bude tentokrát? Příznivci Pirátů se mohou těšit na Radka Dudu, jehož velmi dobře znají z chomutovského dresu. Hráči si pak budou muset dávat na Michala Trávníčka, jenž rozdal doposud nejvíc hitů v celé extralize. Naopak po čase bude muset derby s největší pravděpodobností vynechat místní odchovanec Viktor Hübl.

To Plzeň, jež dorazí v neděli 24. ledna okupuje opačný pól tabulky, neboť je momentálně druhá. Předchozí zápas pod vrcholky Krušných hor nabídl dvanáct gólů včetně vlastního přes celé kluziště. I nyní lze očekávat ofenzivní podívanou. Vždyť za Škoda hraje nejlepší střelec Tipsport extraligy Dominik Kubalík, za Piráty nastupuje její nejproduktivnější hráč Roman Červenka. Zopakují oba týmy přestřelku z prvního chomutovského duelu? Pokud chcete znát odpověď, neměli byste v ochozech scházet.

Také souboj s třineckými Oceláři, který se uskuteční v úterý 26. ledna, slibuje parádní podívanou. Slezané jako druzí letos dobyli SD ARÉNU, ale měli namále, přestože po dvou třetinách vedli už 4:1. Jenže Piráti se nevzdali. Do 52. minuty vyrovnali a jejich drtivý tlak málem vyústil v dokonalý obrat. Nakonec se to nepovedlo a v prodloužení si druhý bod vzali hosté. Třinečtí mají v sestavě druhého nejobětavějšího hráče podle Radegast indexu. Tělo nebo výstroj Milana Doudery už zastavily 74 střel soupeřů, což je nejvíc v soutěži.

Kdo nemá permanentní vstupenku a chce si zajistit vstupenky na domácí zápasy Tipsport extraligy s Litvínovem, Plzní a Třincem, může tak učinit v předstihu bez stresu a dlouhého čekání ve frontě před SD ARÉNOU dokonce i z pohodlí domova. Předprodej bude zahájen v pondělí 4. ledna v 10:00. Vstupenky je možné zakoupit na portálu www.ticketstream.cz a v jeho předprodejní síti. Vstupenky jsou tradičně k dispozici také na předprodejních místech přímo v Chomutově.

Předprodej jednotlivých vstupenek na jednotlivé zápasy bude probíhat pouze na předprodejních místech sítě Ticketstream a na jeho webu. Pokladny SD ARÉNY budou pro prodej jednotlivého vstupného na daný zápas otevřeny pouze v den utkání dvě hodiny před jeho zahájením, pokud nebude na daný zápas vyprodáno.