Chomutov přivítá Medvědy z Berouna

Napsal 07.10.2007 Michael Stopka
Do Chomutova přijede poslední tým tabulky, aby se pokusil ukořistit alespoň nějaké body, které by mu pomohli odlepit ode dna tabulky. Řeč je o týmu HC Berounští Medvědi. Čeká je ale nelehký úkol, protože soupeř z Chomutova doposud ztratil jen pět bodů za jednu prohru a dvě výhry v prodloužení. V posledním zápase vyhrál Chomutov na ledě Vrchlabí a medvědi z Berouna prohráli proti Mladé Boleslavi. Jak dopadne toto utkání se dozvíme 8. října od 17:30 na ČEZ stadionu v Chomutově. Připraven je pro vás tradiční ON-LINE přenos.
ČEZ stadion Chomutov
8.10.2007, 17:30
KLH Chomutov 10. kolo HC Berounští Medvědi
1.(22b) Umístění 8.(4b)
6-2-0-0-1 Celková bilance 0-2-0-0-7
37:15 Skóre 16:32
Milan Kostourek (7+5) Nejproduktivnější hráč Ladislav Slížek (2+4)
Petr Šinágl (1+5)
Milan Kostourek (7g) Nejlepší střelec Martin Tvrzník (2g)
Martin Ťupa (6 as.) Nejvíce asistencí Petr Šinágl (5 as.)
Martin Ťupa (+8) Nejlepší hráč v +/- Radek Křesťan (+2)
Radko Gudas (+2)
Zdeněk Tauš(-2) Nejhorší hráč v +/- Lukáš Filip(-9)
Ondřej Malinský(-2)
Martin Heinisch(-2)
Luboš Horčička (95,28%) Úspěšnost gólmanů Marek Novák(89,88%)
Antonín Štelmach (80,00%)
Jaroslav Kameš(90,91%)
2 Čistá konta 0
Pozn. Antonín Štelmach (31 minut) Jaroslav Kameš (60 minut)

Forma Berouna

Medvědům z Berouna se v letošní sezóně doposud nepodařilo vyhrát v základní hrací době. Dva ze čtyř získaných bodů si vybojovali hned v prvním kole, když porazili nováčka z Vrchlabí až 4:3 po samostatných nájezdech, když vítezný nájezd proměnil Martin Tvrzník.

Další, a zatím poslední body získal Beroun, když doma porazil Kadaň 3:2 v prodloužení. Vítězný gól vstřelil Petr Šinágl. Tyto dva zápasy jsou doposud také jediné, ve kterých Beroun dokázal vstřelit více, než dvě branky.

První střetnutí

K prvnímu vzájemnému zápasu obou týmů došlo na ledě Berouna. V první třetině dokázali medvědi držet krok s hráči KLH, jenže ve zbytku zápasu zcela propadli. Berounští brankáři, Štelmach a Novák byly za chybující obranou zcela bezmocní a dostali od chomutovských hokejistů sedm branek. Chomutovský brankář Luboš Horčička byl zcela bez starostí a připsal si čisté konto.

3. kolo: Beroun - Chomutov 0:7