soupiska  |  příprava  |  liga  |  statistiky: z.č. , play-off  |  tabulka
1.kolo, st 2.9.2015
Piráti Chomutov - HC Sparta Praha Chomutov - Sparta
6:4 (1:1, 2:2, 3:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 15. Prokeš (Vrhel, Jakub Holovej), 24. Jakub Holovej (Birhanzl), 31. Králíček (Smutný), 49. Koláček (Gut), 50. Vrhel (Koláček), 59. Vrhel (Jakub Holovej, Birhanzl)HC Sparta Praha:
Vyloučení: 3:1 Využití: 0:0 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 28:36 Rozhodčí: Miško - Dyršmíd, Kordina st
2.kolo, so 5.9.2015
PZ Kladno - Piráti Chomutov PZ Kladno - Chomutov
2:15 (0:5, 0:2, 2:8)
Branky a nahrávky - PZ Kladno: Piráti Chomutov: 2. Koláček, 2. Gut, 4. Králíček, 9. Žalud (Prokeš), 18. Petrásek (Vlach), 28. Prokeš, 37. Vlach (Gut), 41. Jakub Holovej (Klika), 42. Klika (Vrhel), 44. Petrásek (Gut), 49. Králíček (Žalud), 49. Vrhel, 51. Holka, 53. Gut (Koláček), 58. Jakub Holovej (Holka)
Vyloučení: 6:9 Využití: 2:1 V oslabení: 0:3 Střely na branku: - Rozhodčí: - Vyšší tresty: Darsa (PZ Kladno) 5 minut a do konce
3.kolo, so 12.9.2015
Adler Mannheim (GER) - Piráti Chomutov Mannheim - Chomutov
4:3 (2:2, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky - Adler Mannheim (GER): Piráti Chomutov: 6. Vrhel, 19. Koláček (Prokeš), 59. Králíček (Vrhel, Holka)
Vyloučení: 8:4 Využití: 1:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: - Rozhodčí: - Vyšší tresty: Haaser - Vrhel oba 10 minut
4.kolo, ne 13.9.2015
5:4 (1:3, 2:0, 2:1)
Branky a nahrávky - Adler Mannheim (GER): Piráti Chomutov: 1. Králíček (Petrásek), 3. Králíček, 18. Vlach (Prokeš), 48. J. Kaše (M. Pöschl)
Vyloučení: 9:10 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: - Rozhodčí: - Vyšší tresty: Pilu, Saeftel - Žalud, Birhanzl všichni 10 minut
5.kolo, út 15.9.2015
HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov Karlovy Vary - Chomutov
3:3 (1:1, 2:0, 0:2)
Branky a nahrávky - HC Energie Karlovy Vary: Piráti Chomutov: 18. Koláček (Gut), 40. Holka (Klika), 57. Vlach (Gut, Petrásek)
Vyloučení: 8:6 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: - Rozhodčí: Suchý, T. Hanák, M. Hanák Vyšší tresty: Remeš (Karlovy Vary) 10 minut
6.kolo, so 19.9.2015
Piráti Chomutov - HC VERVA Litvínov Chomutov - Litvínov
2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 11. Klika (Birhanzl), 25. Vrhel (Klika)HC VERVA Litvínov:
Vyloučení: 6:4 Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 23:41 Rozhodčí: Krejza, Kordina st. Vyšší tresty: Birhanzl 10 minut - Kudrhalt 10 minut, Puczek 5 minut a do konce utkání, Stehlík 5 minut a do konce utkání
7.kolo, so 26.9.2015
Rytíři Kladno - Piráti Chomutov Kladno - Chomutov
2:10 (1:6, 1:2, 0:2)
Branky a nahrávky - Rytíři Kladno: Piráti Chomutov: 6. Koláček (Gut), 10. Holka (Jakub Holovej), 12. J. Kaše, 14. Vrhel (Prokeš), 16. Gut, 18. Králíček, 28. Koláček (M. Pöschl), 33. Prokeš, 44. Gut (Vlach), 54. Vlach (Koláček)
Vyloučení: 6:8 Využití: 1:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: - Rozhodčí: Koželský, P. Řešátko, A. Řešátko Vyšší tresty: Bulva a Kittrell oba 10 minut - Králíček 10 minut
8.kolo, so 3.10.2015
Piráti Chomutov - HC Děčín Chomutov - Děčín
13:1 (6:1, 2:0, 5:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 1. Holka (Vlach, Koláček), 2. Vrhel (Jakub Holovej), 14. Holka (Kovár, Vlach), 15. Koláček (Holka), 18. rhel (Holovej), 18. Holka (Koláček, Klika), 28. Holka (Birhanzl, Klika), 32. Vrhel (Malický), 48. Králíček (Vrhel), 49. Prokeš (Klika), 49. Koláček (Vlach), 50. Koláček (Králíček, Vrhel), 51. Koláček (Vlach)HC Děčín:
Vyloučení: 5:3 Využití: 1:0 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 46:17 Rozhodčí: Krejsa, Miško, Kordina st.
9.kolo, so 10.10.2015
HC Stadion Litoměřice - Piráti Chomutov Litoměřice - Chomutov
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
Branky a nahrávky - HC Stadion Litoměřice: Piráti Chomutov: 45. Birhanzl, 54.Vrhel (Koláček, Vlach)
Vyloučení: 5:6 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: - Rozhodčí: Koblischke, Beneš Vyšší tresty: Prokeš (Chomutov) 5 minut a do konce utkání
10.kolo, út 13.10.2015
HC Sparta Praha - Piráti Chomutov Sparta - Chomutov
5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
Branky a nahrávky - HC Sparta Praha: Piráti Chomutov: 11.Vrhel (Klika, Koláček), 24.Vrhel (Vlach)
Vyloučení: 3:2 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: - Rozhodčí: -
11.kolo, so 17.10.2015
Piráti Chomutov - PZ Kladno Chomutov - PZ Kladno
9:2 (1:2, 6:0, 2:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 1. Vlach (Koláček), 23. Vlach (Koláček), 24. Jakub Holovej (Klika), 27. Klika (Birhanzl), 27. Prokeš (Žalud), 30. Vrhel (Králíček), 39. Králíček, 45. Koláček (Holka), 55. Koláček (Holka)PZ Kladno:
Vyloučení: 2:8 Využití: 3:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 55:17 Rozhodčí: Miško, Kordina, Tauš
12.kolo, st 28.10.2015
Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary Chomutov - Karlovy Vary
2:8 (0:3, 0:1, 2:4)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 49.Vrhel, 59. Krchňák (Malický)HC Energie Karlovy Vary:
Vyloučení: 9:5 Využití: 1:2 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 23:34 Rozhodčí: Kalaš, Krejza, Kordina
13.kolo, so 31.10.2015
HC VERVA Litvínov - Piráti Chomutov Litvínov - Chomutov
3:7 (1:1, 1:3, 1:3)
Branky a nahrávky - HC VERVA Litvínov: Piráti Chomutov: 8. Holka (Gut), 21. Koláček (Vrhel), 27. Koláček (Vlach), 36. Vlach (Holka), 48. Krchňák (Vrhel), 48. Vrhel (Koláček), 59. Králíček (Jakub Holovej)
Vyloučení: 8:10 Využití: 0:2 V oslabení: 0:1 Střely na branku: - Rozhodčí: -
14.kolo, po 2.11.2015
Piráti Chomutov - Adler Mannheim (GER) Chomutov - Mannheim
6:2 (0:1, 1:1, 5:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 29. Vrhel (Vlach), 45. Holka (Králíček), 46. Vrhel (Krchňák), 50. Krchňák, 53. Gut (Krchňák, Koláček), 59. Vrhel (Malický)Adler Mannheim (GER):
Vyloučení: 5:4 Využití: 1:1 V oslabení: 0:0
15.kolo, út 3.11.2015
6:1 (1:0, 2:1, 3:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 16. Koláček, 30. Králíček (Birhanzl), 38. Krchňák (Koláček, Gut), 41. Krchňák (Petrásek, Gut), 53. Krchňák (Gut), 54. Prokeš (Holka, Vlach)Adler Mannheim (GER):
Vyloučení: 8:10 Využití: 3:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 32:27 Rozhodčí: Krejsa, Miško Vyšší tresty: Vrhel (Chomutov) 10 minut
16.kolo, so 14.11.2015
Piráti Chomutov - Rytíři Kladno Chomutov - Kladno
2:2 (1:1, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 14. Koláček (Holka), 40. Koláček (Vlach)Rytíři Kladno:
Vyloučení: 3:8 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 38:22 Rozhodčí: Kalaš, Miško
18.kolo, ne 29.11.2015
HC Děčín - Piráti Chomutov Děčín - Chomutov
0:11 (0:3, 0:6, 0:2)
Branky a nahrávky - HC Děčín: Piráti Chomutov: 1. Fremund (Koláček), 1. Koláček (Renda), 17. Prokeš (Koláček, Malický), 21. Renda (Vlach), 25. Vlach (Vrhel),28. Jakub Holovej (Malický), 29. Koláček (Machyna, Vlach), 34. D. Smutný (Vlach), 39. Vrhel, 50. Jakub Holovej (Prokeš), 53. Vlach (Fremund, Prokeš)
Vyloučení: 7:7 Využití: 0:3 V oslabení: 0:0 Rozhodčí: Liška, Šolc Vyšší tresty: Lehký 5 minut a do konce utkání - Machyna, Petrásek oba 10 minut
19.kolo, so 5.12.2015
1:5 (1:3, 0:0, 0:2)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 7. Krchňák (Koláček)HC Sparta Praha:
Vyloučení: 4:4 Využití: 0:2 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 18:34 Rozhodčí: Kalaš, Pleticha
20.kolo, ne 13.12.2015
4:4 (3:1, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky - PZ Kladno: Piráti Chomutov: 11. T. Svoboda (Döring), 25. Iljuk (T. Svoboda), 40. Fremund, 49. J. Pöschl
Vyloučení: 2:1 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0
22.kolo, út 22.12.2015
3:11 (2:1, 1:7, 0:3)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 1. Krchňák, 15. Holka (Vlach), 24. Vlach (Holka)HC VERVA Litvínov:
Vyloučení: 7:6 Využití: 1:2 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 20:39
23.kolo, so 2.1.2016
4:5 (0:1, 1:4, 3:0)
Branky a nahrávky - Rytíři Kladno: Piráti Chomutov: 12. Klika (Petrásek), 20. Vlach (Koláček), 27. Machyna (Koláček), 29. Fremund, 32. Prokeš
Vyloučení: 11:17 Využití: 2:1 V oslabení: 0:0
24.kolo, so 23.1.2016
10:2 (3:0, 5:2, 2:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 3. Klika (Koláček), 9. Králíček (Prokeš), 11. Petrásek (Vrhel), 24. Prokeš (Žalud), 25. Vlach (Koláček, Vrhel), 36. Klika (Žaleud), 38. Žalud (Prokeš), 39. Žalud (Prokeš), 43. Vlach (Vrhel, Petrásek), 52. J. Kaše (D. Smutný)HC Děčín:
Vyloučení: 5:5 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 43:15 Rozhodčí: Danylec, Ašenbrener, Kordina st.
25.kolo, pá 29.1.2016
2:7 (1:2, 1:2, 0:3)
Branky a nahrávky - HC Stadion Litoměřice: Piráti Chomutov: 2. Gut (Klika), 12. Gut (Koláček), 21. Vrhel (Malický), 33. Žalud (Birhanzl), 45. Vrhel (Petrásek), 48. Vlach (Petrásek), 52. J. Kaše (Prokeš)
Vyloučení: 7:8 Využití: 0:2 V oslabení: 0:0 Střely na branku: - Rozhodčí: - Vyšší tresty: Birhanzl (Chomutov) 10 minut
26.kolo, so 30.1.2016
5:2 (1:0, 0:0, 4:2)
Branky a nahrávky - HC Sparta Praha: Piráti Chomutov: 44. Vlach (Koláček), 50. Prokeš (J. Kaše)
Vyloučení: 4:4 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: - Rozhodčí: -
27.kolo, so 6.2.2016
16:1 (7:1, 5:0, 4:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 1. Vrhel Petrásek), 1. Prokeš (Králíček), 5. Vrhel (Koláček, Vlach), 11. Fremund (Petrásek), 14. Fremund (Klika), 15. Vrhel (Koláček, 19. Vlach (Koláček), 24. Prokeš, 25. Koláček (Petrásek), 30. Prokeš(Fremund), 36. Koláček, 37. Vrhel (Petrásek), 40. Vlach (Vrhel, Koláček), 42. Koláček (Vlach, Klika), 43. Vrhel, 57. J. Kaše (Prokeš)PZ Kladno:
Vyloučení: 1:3 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 59:17 Rozhodčí: Kalaš, Fára
21.kolo, út 9.2.2016
3:5 (1:1, 2:1, 0:3)
Branky a nahrávky - HC Energie Karlovy Vary: Piráti Chomutov: 16. Fremund, 20. Prokeš (Krchňák), 49. Príhoda (Králíček), 51. Gut (Krchňák), 55. Krchňák
Vyloučení: 3:4 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: - Rozhodčí: -
28.kolo, so 20.2.2016
3:4 (0:0, 1:2, 2:2)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 22. Králíček (Koláček), 45. Prokeš (Vrhel, Gut), 56. Birhanzl (Vrhel, Gut)HC Energie Karlovy Vary:
Vyloučení: 5:6 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 38:35 Rozhodčí: Kalaš, Krejza, Miško
29.kolo, pá 26.2.2016
7:4 (4:2, 2:2, 1:0)
Branky a nahrávky - HC VERVA Litvínov: Piráti Chomutov: 7. Králíček, 8. Prokeš (Koláček, Gut), 33. Koláček (Gut), 39. Vlach (Vrhel)
Vyloučení: 4:5 Využití: 1:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: - Rozhodčí: Šimánek, Touš, Teml
30.kolo, ne 28.2.2016
4:2 (1:2, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 9. Koláček (Vrhel), 30. Vlach (Petrásek, Klika), 42. Renda (D. Smutný), 59. VlachRytíři Kladno:
Vyloučení: 2:6 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Rozhodčí: Krejza, Pleticha
17.kolo, pá 11.3.2016
Piráti Chomutov - HC Stadion Litoměřice Chomutov - Litoměřice
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 11. D. Smutný (Koláček), 25. Birhanzl, 30. Vlach (Koláček, Králíček), 57. Vrhel (Vlach, Birhanzl)HC Stadion Litoměřice:
Vyloučení: 5:3 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: - Rozhodčí: -