soupiska  |  příprava  |  liga  |  statistiky: z.č. , play-off  |  tabulka
přát., út 29.7.2014
HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov Plzeň - Chomutov
2:8 (0:4, 2:2, 0:2)
Branky a nahrávky - HC Škoda Plzeň: 26. Hajšman, 35. KrásnýPiráti Chomutov: 3. Polák, 7. Lyszczarczyk, 7. D. Šilar (Dejmek, Muchka), 14. Lyszczarczyk, 37. Palička, 38. Polák (Dejmek), 48. Palička (Jindra), 58. Palička
Vyloučení: 2:6 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0
přát., pá 1.8.2014
Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary Chomutov - Karlovy Vary
1:4 (0:0, 1:4, 0:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 25. Rohla (D. Šilar)HC Energie Karlovy Vary: 23. Chodounský (Hauzr , Pátek), 25. Čejka, 34. Pastyřík (K. Svoboda, Davídek), 40. K. Svoboda (Davídek)
Vyloučení: 6:6 Využití: 0:1 V oslabení: 0:1
přát., ne 3.8.2014
HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov Karlovy Vary - Chomutov
4:3sn (1:2, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky - HC Energie Karlovy Vary: 20. Čejka (Horký, Vildumetz), 32. Pátek (K. Svoboda), 43. Nguyen (Hauzr), rozhodující nájezd VodičkaPiráti Chomutov: 1. Rohla (A. Novák, Palička), 2. Tůma (M. Svoboda), 51. M. Svoboda ( Dvořák)
Vyloučení: 5:7 Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Vyšší tresty: Lidák (Piráti) 5 minut + do konce utkání
přát., pá 8.8.2014
Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň Chomutov - Plzeň
5:6sn (2:0, 3:2, 0:3)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 8. M. Svoboda (Polák, Tůma), 17. Toman (Dejmek), 32. Palička, 34. Polák (M. Svoboda), 38. Toman (Dejmek)HC Škoda Plzeň: 23. Kantner (Rubner, D. Roubal), 26. Stráský (Hajšman, Pokorný), 50. Kokoška (Kučera, Pokorný), 54. Kokoška (Kodýtek), 60. Kučera (Kokoška, Sysel)
Vyloučení: 4:9 Využití: 2:1 V oslabení: 0:0 Vyšší tresty: Čechura (Plzeň) 10 minut osobní trest
přát., út 12.8.2014
HC Slovan Ústí nad Labem - Piráti Chomutov Ústí n.L. - Chomutov
1:6 (0:2, 0:2, 1:2)
Branky a nahrávky - HC Slovan Ústí nad Labem: 41. Ozom (Zdvořáček)Piráti Chomutov: 8. Rohla (Lyszczarczyk), 18. Polák, 23. Jindra (D. Šilar), 25. Jindra (Kulich), 54. D. Šilar (Jindra), 57. Jindra
Vyloučení: 8:6 Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 12:63 Vyšší tresty: Vico (Ústí n/L) 10 minut osobní trest
přát., st 13.8.2014
Rytíři Kladno - Piráti Chomutov Kladno - Chomutov
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
Branky a nahrávky - Rytíři Kladno: Piráti Chomutov: 12. Adámek (Lyszczarczyk), 28. Lyszczarczyk (Adámek, Rohla), rozhodující nájezd T. Běhula
Střely na branku: 26:27
turnaj, so 16.8.2014
Královští lvi Hradec Králové - Piráti Chomutov Hr.Králové - Chomutov
3:4 (0:1, 1:1, 2:2)
Branky a nahrávky - Královští lvi Hradec Králové: 23. Hroudný (Matějček), 37. Lier (Hronek), 39. Hnik (Havránek, Malík)Piráti Chomutov: 14. Polák (Toman, Muchka), 23. Hajič (Polák), 36. Lyszczarczyk (Rohla), 45. Rohla
Vyloučení: 6:2 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 24:18
Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec Chomutov - Třinec
3:4 (2:0, 1:2, 0:2)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 8. Toman (Rohla), 10. Lysczarcyk (Bednařík), 21. Toman (Polák)HC Oceláři Třinec: 19. Poruba (TS), 28. Švaňa (Murín, Flok), 35. Fedor (Stuchlík), 42. Bartko (Poruba)
Vyloučení: 6:4 Využití: 1:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 16:32
PSG Zlín - Piráti Chomutov Zlín - Chomutov
3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
Branky a nahrávky - PSG Zlín: 9. Strmiska (Miko), 26. Peška (Gazda), 34. Krejčiřík (Fryšara, Rezek)Piráti Chomutov: 4. Toman (Adámek, Rohla), 43. Muchka (Rohla, Lyszczarcyk)
Vyloučení: 5:2 Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 21:19 Vyšší tresty: Toman 3 minut + do konce utkání
turnaj, ne 17.8.2014
HC Sparta Praha - Piráti Chomutov Sparta - Chomutov
2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky - HC Sparta Praha: 1. Dušek, 17. T. Jandus (H. Jandus)Piráti Chomutov: 25. Rohla (Lyszczaryk, Polák), 32. D. Šilar (A. Novák), 41. Rohla (Adámek)
Vyloučení: 5:5 Využití: 1:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 18:23
HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov Třinec - Chomutov
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky - HC Oceláři Třinec: 11. Šváňa (Bartko), 42. BartkoPiráti Chomutov:
Vyloučení: 2:4 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 22:20
přát., út 19.8.2014
Piráti Chomutov - HC Slovan Ústí nad Labem Chomutov - Ústí n.L.
7:1 (2:0, 4:0, 1:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 7. A. Novák, 13. Toman (hlaváček), 24. Polák (Palička, Hlaváček), 26. Toman (Hlaváček, Lidák), 34. D. Šilar (Dejmek), 40. Lyszczarczyk (Adámek), 60. Lyszczarczyk (Adámek)HC Slovan Ústí nad Labem: 60. Amirov (Spálenka, Magasanik)
Vyloučení: 5:6 Využití: 2:0 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 55:14
přát., st 20.8.2014
Piráti Chomutov - Rytíři Kladno Chomutov - Kladno
3:5 (1:1, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 20. Toman (Lyszczarczyk, Lidák), 31. Toman (Lidák, D. Novák), 60. Adámek (Rohla, T. Běhula)Rytíři Kladno: 13. Patyk (Pejchal), 25. Borkovec (Čermák), 26. Libecajt (Zelingr), 55. Řepka (Keszi), 58. Okegawa (Keszi)
Vyloučení: 1:6 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 43:24
přát., pá 22.8.2014
Piráti Chomutov - IK Lillehammer (NOR) Chomutov - Lillehammer
4:5 (1:2, 0:2, 3:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 20. Rohla (Kulich), 46. M. Svoboda (Adámek), 53. Rohla (Lyszczarczyk, Lidák), 55. M. Svoboda (Lyszczarczyk, Palička)IK Lillehammer (NOR): 9. Engesveen (Släsletten), 10. M. Dahl (Noer, Fløholm), 35. Larssen (Fløholm), 38. Noer (Ellinusen), 54. Ellinusen (M. Dahl)
Vyloučení: 5:5 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 35:35
přát., út 26.8.2014
2:4 (1:0, 0:3, 1:1)
Branky a nahrávky - HC Sparta Praha: 15. Zeleňák (Michnáč, Dubský), 44. M. Jandus (Zídek, Kulda)Piráti Chomutov: 30. Palička, 30. Jindra (Hlaváček), 36. Rohla (Palička), 46. Kulich (Gröger)
Vyloučení: 4:5 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 38:27
přát., čt 28.8.2014
Piráti Chomutov - HC Sparta Praha Chomutov - Sparta
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 29. Toman (Muchka)HC Sparta Praha: 15. M. Jandus (Michnáč), 40. Fencl (Eliáš).
Vyloučení: 2:5 Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 32:26