Přípravná utkání 2021

přát., čt 12.8.2021
HC Rakovník - Piráti Chomutov Rakovník - Chomutov
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky - HC Rakovník: 12. Vyskočil (Hulcr), 37. Chudoba (Zíka, Hegenbart), 51. Zíka (Hegenbart, Kos)Piráti Chomutov: 1. Kuncl (Huňady), 21. Huňady (Kostourek, Chrpa)
Vyloučení: 2:2 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 39:40 Rozhodčí: Dundr – Větrovský, Řešátko
přát., čt 19.8.2021
HC Děčín - Piráti Chomutov Děčín - Chomutov
3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Branky a nahrávky - HC Děčín: 16. Šeliga (Harkabus), 56. Chovanec (Fojt), 57. Gottfried (Tůma, Arnold)Piráti Chomutov: 34. T. Svoboda (Huňady), 49. Kostourek (T. Svoboda, Žižka)
Vyloučení: 5:6 Využití: 1:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 33:52 Rozhodčí: Pulda – Kouřil, Brňák Vyšší tresty: Balcar (Děčín) 5 minut a do konce utkání
přát., pá 20.8.2021
HC Stadion Cheb - Piráti Chomutov Cheb - Chomutov
6:5 (4:1, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky - HC Stadion Cheb: 6. Holub (Kořán), 17. Holub (Strýček, Vecka), 18. Rozhon (Kropáček, Prošek), 20. Kropáček (Prošek, Klejna), 37. Kropáček, 48. Klejna (Kadeřávek, Prošek)Piráti Chomutov: 11. Řezníček (Charousek), 32. T. Svoboda (Mála, Krstev), 32. P. Šugár, 49. F. Döring (Jaroš), 56. F. Döring (Charousek, Hartman)
Vyloučení: 2:3 Využití: 1:2 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 33:37 Rozhodčí: Hanák – Červenka, Suchý
přát., út 24.8.2021
Piráti Chomutov - HC Řisuty Chomutov - Řisuty
4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 21. Kůs (Kostourek), 30. Chlouba (Chrpa), 49. Chlouba (Mála), 60. KostourekHC Řisuty:
Vyloučení: 3:5 Využití: 0:0 V oslabení: 2:0 Střely na branku: 51:34 Rozhodčí: Hlinka – Dyršmíd, Žižka
přát., út 31.8.2021
Piráti Chomutov - HC Děčín Chomutov - Děčín
10:3 (3:0, 3:3, 4:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 7. Dominik Badinka (Chlouba, Charousek), 14. Kuncl (Kostourek, Kůs), 19. Chlouba, 24. Chlouba (Chrpa, Dominik Badinka), 36. Mála, 39. Chlouba, 46. Žižka, 49. Kůs (Kostourek, Josef Rindoš), 52. Chrpa (D. Šilar), 55. D. ŠilarHC Děčín: 22. Janoušek (Zajan, Arnold), 30. Janoušek (Harkabus), 40. Zajan (Smola)
Vyloučení: 6:2 Využití: 1:0 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 50:31 Rozhodčí: Dyršmíd – Pěkný, Žižka
přát., čt 2.9.2021
HC Draci Bílina - Piráti Chomutov Bílina - Chomutov
5:3 (2:1, 3:1, 0:1 - nedohráno)
Branky a nahrávky - HC Draci Bílina: 4. Kučera, 17. Bartoš (Zdeněk, Daniel), 23. Eklund (Žítek, Mašek), 24. Daniel (Bittner, Bartoš), 29. Kučera (Nerad)Piráti Chomutov: 14. Huňady (Chrpa), 30. Mála (Kuncl), 42. Andres (Krstev, Řezníček)
Vyloučení: 9:6 Využití: 1:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 24:39 Rozhodčí: Vozár – Sýkora, Goltsch Vyšší tresty: Kučera 10 minut, Fábry a V. Svoboda – Hartman a Jaroš všichni 5 minut a do konce utkání
přát., so 11.9.2021
Piráti Chomutov - Chemnitz Crashers (GER) Chomutov - Chemnitz
4:3 (2:1, 0:1, 2:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 7. Kůs (Kostourek, Klapka), 10. Žižka (Hartman), 45. Mála, 48. Huňady (T. Svoboda, Josef Rindoš)Chemnitz Crashers (GER): 16. Rudolph (Braun), 35. Prokopovics (Poljew), 52. Wegner (Hirsch)
Vyloučení: 4:4 Využití: 1:0 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 51:25 Rozhodčí: Žižka – Herles, Pěkný