Přípravná utkání 2019

přát., út 30.7.2019
Piráti Chomutov - Avtomobilist Jekatěrinburg (RUS, KHL) Chomutov - Jekatěrinburg
0:4 (0:1, 0:3, 0:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: Avtomobilist Jekatěrinburg (RUS, KHL): 20. Litovčenko (Setdikov, Berezin), 25. Protapovič (Pilipenko, Garejev), 34. Setdikov (Litovčenko), 40. Protapovič
Vyloučení: 6:9 Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 15:25 Rozhodčí: Grech, Kostourek – Belko, Pěkný Vyšší tresty: Llewellyn – Garejev oba 10 minut
přát., čt 1.8.2019
Piráti Chomutov - HC Slovan Ústí nad Labem Chomutov - Ústí n.L.
6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 7. Vrhel (Hrala, J. Svoboda), 17. J. Svoboda (Vrhel, Hradecký), 24. Vrhel (Hrala), 26. Vrhel (Hrala, J. Svoboda), 47. M. Svoboda (J. Svoboda, Seemann), 60. Tupý (M. Svoboda, Suchý)HC Slovan Ústí nad Labem: 20. Severa (Brož, Roubík), 21. Severa (Málek, Vildumetz), 54. Roubík (Brož)
Vyloučení: 7:11 Využití: 4:2 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 28:31
přát., út 6.8.2019
Piráti Chomutov - PSK Sachalin (RUS) Chomutov - Sachalin
1:5 (1:1, 0:2, 0:2)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 16. Pitule (Stloukal, Rudovský)PSK Sachalin (RUS): 15. Žukov (Sursov, Juškov), 39. Juškov (Sursov, Sinělev), 40. Starcev (Petrov, Loginov), 48. Petrov (Alexejev, Starcev), 58. Sinělev (Juškov, Koněv)
Vyloučení: 10:13 Využití: 1:4 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 19:33 Rozhodčí: Petružálek, Zubzanda – Gerát, Tichý Vyšší tresty: Žovinec (Chomutov) 10 minut
přát., pá 9.8.2019
Piráti Chomutov - Fischtown Pinguins (GER) Chomutov - Fischtown
3:4 (1:2, 2:0, 0:2)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 6. Suchý (Chrpa, J. Svoboda), 23. Koláček (Blaha), 35. Rýgl (Vrhel, Rudovský)Fischtown Pinguins (GER): 12. Sýkora (Espeland, Urbas), 17. Hooton (Horschel), 49. Zengerle (Verlič), 54. Verlič (Urbas, Espeland)
Vyloučení: 6:8 Využití: 0:2 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 27:29 Rozhodčí: Petružálek, Zubzanda – Gerát, Pěkný Vyšší tresty: Friesen (Fischtown) 10 minut
přát., út 13.8.2019
Piráti Chomutov - HC Stadion Litoměřice Chomutov - Litoměřice
3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 13. Hrala (Suchý), 17. Pitule (Rudovský, Rýgl), 34. Suchý (Lang, Chrpa)HC Stadion Litoměřice: 25. Kadlec (Strejček), 56. Střondala
Vyloučení: 13:12 Využití: 3:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 22:31 Rozhodčí: Petružálek, Zubzanda - Kokrment, Herles Vyšší tresty: Voženílek (Litoměřice) 10 minut
přát., čt 15.8.2019
Piráti Chomutov - HK Sibir Novosibirsk (RUS, KHL) Chomutov - Novosibirsk
2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 16. Suchý (Žovinec, T. Koblížek), 21. Chrpa (J. Svoboda) HK Sibir Novosibirsk (RUS, KHL): 2. Romancev (Česalin), 11. Romancev (Česalin, Šarov), 21. Kazakov (Jakovlev, Alexejev), 52. Česalin (Šaškov), 59. Komarov
Vyloučení: 7:12 Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 35:25 Rozhodčí: Petružálek, Zubzanda – Tichý, Gerát Vyšší tresty: Havel (Chomutov) 5 minut a do konce utkání
přát., út 20.8.2019
Piráti Chomutov - SK Trhači Kadaň Chomutov - Kadaň
6:0 (0:0, 3:0, 3:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 21. Pitule (Žovinec, Rýgl), 38. Vrhel (Llewellyn, Sklenář), 40. Pařízek (Rudovský), 42. Blaha (Llewellyn, Sklenář), 44. Žovinec (Vrhel), 53. Llewellyn (Sklenář)SK Trhači Kadaň:
Vyloučení: 10:6 Využití: 2:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 39:28 Rozhodčí: Petružálek, Grech – Belko, Pěkný Vyšší tresty: Chrpa – Chalupa oba 5 minut a do konce utkání
přát., čt 22.8.2019
HC Stadion Litoměřice - Piráti Chomutov Litoměřice - Chomutov
4:3 (2:1, 0:1, 2:1)
Branky a nahrávky - HC Stadion Litoměřice: 11. Kangas (Vitouch, Voženílek), 18. Kangas (Voženílek, Pavlas), 42. Kropáček (Vitouch, Pavlas), 44. VitouchPiráti Chomutov: 10. M. Svoboda (T. Koblížek, Tupý), 25. Sklenář (Llewellyn, Vrhel), 59. Llewellyn (Chrpa, D. Zeman)
Vyloučení: 6:10 Využití: 2:0 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 36:36 Rozhodčí: Škrob, Folk – Kurtin, Votrubec ml. Vyšší tresty: Štohanzl 5 minut a do konce utkání - Pitule 10 minut, Llewellyn trest ve hře
přát., čt 29.8.2019
HC Slavia Praha - Piráti Chomutov Slavia - Chomutov
2:3sn (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
Branky a nahrávky - HC Slavia Praha: 12. Kuťák (Ondráček, Šagát), 28. Šagát (Ondráček)Piráti Chomutov: 4. Blaha (Thompson, Tupý), 56. Thompson (Llewellyn), rozh. náj. Vrhel
Vyloučení: 5:10 Využití: 0:1 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 32:35 Rozhodčí: Battěk, Jechoutek – Gabriel, Zmeškal
přát., čt 5.9.2019
SK Trhači Kadaň - Piráti Chomutov Kadaň - Chomutov
2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Branky a nahrávky - SK Trhači Kadaň: 20. Kůs (Poizl, Klíma), 48. Eliáš (Machač)Piráti Chomutov: 2. Sklenář (Thompson, Chrpa), 23. Rudovský, 38. Vrhel, 51. Rudovský (Pitule, Žovinec)
Vyloučení: 10:9 Využití: 1:2 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 47:26 Rozhodčí: Zubzanda, Hlinka - Tichý, Belko Vyšší tresty: Foltýn (Kadaň) do konce utkání