soupiska  |  příprava  |  liga  |  statistiky: z.č. , play-off  |  tabulka
1.kolo, pá 6.9.2019
HC Slavia Praha - Piráti Chomutov Slavia - Chomutov
2:5 (1:0, 0:2, 1:3)
Branky a nahrávky - HC Slavia Praha: 16. Štrombach (Janča), 49. Křenek (Havrda)Piráti Chomutov: 24. Seemann (Vaněk, Berčík), 35. Zeman (Prokop), 54. Dani (Koláček, T. Koblížek), 57. Koláček (Vaněk, T. Koblížek), 59. Dani (T. Koblížek, Koláček)
Vyloučení: 3:4 Využití: 0:1 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 44:38 Rozhodčí: Pavlovič - Ganger, Šimánek
2.kolo, so 7.9.2019
HC Sparta Praha - Piráti Chomutov Sparta - Chomutov
4:3p (0:1, 3:1, 0:1 – 1:0)
Branky a nahrávky - HC Sparta Praha: 21. Krupička (Prchal, Arnošt), 25. Krupička (Bláha, Prchal), 30. Rubeš (Gajdoš, Konečný), 63. Slavíček (Bláha, Prchal) Piráti Chomutov: 15. Veselý (Koláček, Dani), 25. Dani (Koláček), 44. Prokop
Vyloučení: 7:11 Využití: 2:0 V oslabení: 0:2 Střely na branku: 43:44 Rozhodčí: Valenta, Hucl – Ondráček, Svoboda
3.kolo, pá 13.9.2019
Piráti Chomutov - Mountfield HK Chomutov - Hradec Králové
2:3p (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 19. Vaněk, 49. Švec (Vaněk, Koláček)Mountfield HK: 35. Šedivý (Ďuriš, Lukačka), 40. Síla (Poppel, Morong), 65. Lukačka (Pinkas, Naar)
Vyloučení: 3:4 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 23:43 Rozhodčí: Zubzanda - Belko, Kokrment
4.kolo, so 14.9.2019
Piráti Chomutov - HC Dynamo Pardubice Chomutov - Pardubice
1:5 (0:0, 0:3, 1:2)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 52. Lobodowski (Pech, Janeček)HC Dynamo Pardubice: 21. Rozlílek (Oliva), 29. Chára (Costa, Rohlík), 38. Chára (Šír), 51. Rozlílek (Chára, Kostka), 55. Chára (Kostka, Rozlílek)
Vyloučení: 5:4 Využití: 0:3 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 28:42 Rozhodčí: Svoboda – Brejcha, Jelínek Vyšší tresty: Zeman (Chomutov) 5 minut a do konce utkání
5.kolo, čt 19.9.2019
HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov Karlovy Vary - Chomutov
3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky - HC Energie Karlovy Vary: 9. Novotný (Černý, Záruba), 11. Holub (Jiskra), 21. Tureček (Jiskra, Křehlík)Piráti Chomutov: 27. Seemann (Zeman, Koláček), 60. Švec (Koláček, Seemann)
Vyloučení: 6:3 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 37:22 Rozhodčí: Petružálek – Koláček, Gerát Vyšší tresty: 10 min Dani (CHM)
6.kolo, út 24.9.2019
HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov Plzeň - Chomutov
3:4 (0:1, 2:2, 1:1)
Branky a nahrávky - HC Škoda Plzeň: 24. Jiříček (Malát, Princl), 27. Šuhaj (Malák, Houdek), 50. Princl (Malát, Houdek)Piráti Chomutov: 20. Seemann (Jaroš, Pech), 30. Popelka (Jaroš), 34. Dani (Koláček, Ferbas), 49. Štochl (Veselý, Švec)
Vyloučení: 9:8 Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 37:23 Rozhodčí: Jaroš – Frodl, Hnát
7.kolo, pá 27.9.2019
Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav Chomutov - Ml.Boleslav
1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 43. ŠvecBK Mladá Boleslav: 26. Dlask (Moucha, Dotter), 27. Klikorka, 60. Klikorka
Vyloučení: 9:7 Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 19:41 Rozhodčí: Sýkora – Hynek, Špůr Vyšší tresty: Sýkora (Mladá Boleslav 10 minut)
8.kolo, so 28.9.2019
Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec Chomutov - Liberec
3:2p (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 5. Pech (Šuráň, Popelka), 31. Popelka (J. Veselý, Ludvík), 63. Lobodowski (Janeček)Bílí Tygři Liberec: 6. Liška (Jansa), 60. Kovář (Šeliga, Drábek)
Vyloučení: 8:4 Využití: 0:0 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 35:32 Rozhodčí: Bejček – Flegl, Svoboda
9.kolo, pá 4.10.2019
HC VÍTKOVICE RIDERA - Piráti Chomutov Vítkovice - Chomutov
2:1p (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Branky a nahrávky - HC VÍTKOVICE RIDERA: 26. Kylnar (Bílý), 65. Beránek (Lednický, Věntus)Piráti Chomutov: 53. Koláček (Veselý, Dani)
Vyloučení: 4:3 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 46:35 Rozhodčí: Adamec – Hlavatý, Bartek
10.kolo, so 5.10.2019
HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov Třinec - Chomutov
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky - HC Oceláři Třinec: 40. Vacula (Čmiel)Piráti Chomutov: 38. Dani, 47. Zeman (Koláček), 58. Lobodowski (Jungvirt)
Vyloučení: 1:2 Využití: 1:0 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 33:47 Rozhodčí: Mrkva – Hlavatý, Tošenovjan
11.kolo, pá 18.10.2019
Piráti Chomutov - HC Motor České Budějovice Chomutov - Č. Budějovice
3:2sn (0:2, 2:0, 0:0 - 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 25. Dani (Veselý, Šuráň), 28. Šuráň (Koláček, Dani), rozhodující nájezd LobodowskiHC Motor České Budějovice: 4. Janoch (Hrubec, Krcho), 13. Silný (Čížek, Schwartz)
Vyloučení: 4:2 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 26:53 Rozhodčí: Jaroš – Ondráček, Špůr Vyšší tresty: Janeček (Chomutov) trest ve hře
12.kolo, so 19.10.2019
Piráti Chomutov - Rytíři Kladno Chomutov - Kladno
2:8 (0:3, 1:3, 1:2)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 23. Prokop (Popelka, Šuráň), 58. Jaroš (Berčík, Lobodowski)Rytíři Kladno: 3. Filip, 12. Filip (Bláha), 15. Urban (Bláha), 21. Filip, 28. Sojka (Ticháček), 36. Hašek (Urban, Volráb), 41. Urban (Ticháček, Volráb), 48. Volráb (Bernat, Urban)
Vyloučení: 5:3 Využití: 0:3 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 29:45 Rozhodčí: Šindel – Pešek, Malý
13.kolo, pá 25.10.2019
HC Olomouc - Piráti Chomutov Olomouc - Chomutov
4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Branky a nahrávky - HC Olomouc: 31. Rosecký (Ministr, Rutar), 40. Rosecký (Hladiš, Rutar), 58. Ministr (Krupa, Kalač), 59. Tomajko (Mácha) Piráti Chomutov: 27. Popelka (Vaněk)
Vyloučení: 4:7 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 28:28 Rozhodčí: Vrba – Bryška, Kučera
14.kolo, so 26.10.2019
PSG Berani Zlín - Piráti Chomutov Zlín - Chomutov
4:5sn (1:1, 3:1, 0:2 - 0:0)
Branky a nahrávky - PSG Berani Zlín: 19. Kozubík (Dobiáš), 29. Talafa (Fajkus, Weintritt), 32. Talafa (Dobiáš, Hamrlík), 32. Kozubík (Riedl, Luža)Piráti Chomutov: 1. Janeček (Berčík, Popelka), 35. Dospěl (D. Zeman, Berčík), 46. Dani (Dospěl, D. Zeman), 51. Dani (Ludvík, Veselý), rozhodující nájezd D. Zeman
Vyloučení: 7:9 Využití: 2:1 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 66:34 Rozhodčí: Kubičík – Hanzlík, Blažek
15.kolo, st 30.10.2019
HC Litvínov - Piráti Chomutov Litvínov - Chomutov
0:4 (0:0, 0:2, 0:2)
Branky a nahrávky - HC Litvínov: Piráti Chomutov: 30. Lobodowski (Zeman, T. Svoboda), 33. Janeček (Švec, Berčík), 46. Berčík (Popelka, Janeček), 60. Šuráň (Dospěl, Dani)
Vyloučení: 4:7 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 38:37 Rozhodčí: Jaroš – Frodl, Komárek Vyšší tresty: Berčík (Chomutov) 10 minut
17.kolo, so 2.11.2019
EC Red Bull Salzburg (AUT) - Piráti Chomutov Salzburg - Chomutov
5:1 (4:0, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky - EC Red Bull Salzburg (AUT): 1. Eham (Hänelt, Borzecki), 4. Borzecki (Hänelt, Schwaiger), 17. Hänelt (Obu, Wimmer), 18. Cimmerman (Schwaiger, Pronin), 47. Szuber (Lutz, Leonhardt)Piráti Chomutov: 42. Prokop (Vaněk, Dani)
Vyloučení: 1:6 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 31:24 Rozhodčí: Kontschieder – Panholzer, Sporer
18.kolo, pá 15.11.2019
Piráti Chomutov - HC Kometa Brno Chomutov - Kometa
3:2 (1:0. 0:0, 2:2)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 7. Dospěl (Koláček), 41. Koláček (Jiří Kulich, Ferbas), 56. Berčík (Jiří Kulich, Janeček)HC Kometa Brno: 58. Brabenec (Holemý, D. Vašíček), 60. Malý (Brabenec, Svoboda)
Vyloučení: 4:4 Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Rozhodčí: Šindel – Jelínek, Sedláček
19.kolo, so 16.11.2019
Piráti Chomutov - HC Dukla Jihlava Chomutov - Jihlava
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 1. Pech (Šuráň, Dani), 24. Dani (Šuráň, Dospěl), 60. Šuráň (Dani, Dospěl) HC Dukla Jihlava: 53. Dvořák (Doležal, Kardoš)
Vyloučení: 7:9 Využití: 1:0 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 32:31 Rozhodčí: Čáp – Svoboda, Svobodová
20.kolo, pá 22.11.2019
Piráti Chomutov - HC Slavia Praha Chomutov - Slavia
4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 13. Berčík (Janeček, Lobodowski), 16. Vrhel (Jungvirt, Dospěl), 32. Dani, 60. JungvirtHC Slavia Praha: 59. Petrák (Hasil, Labuzík)
Vyloučení: 4:2 Využití: 0:0 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 32:30 Rozhodčí: Hucl – Pešek, Malý
21.kolo, so 23.11.2019
Piráti Chomutov - HC Sparta Praha Chomutov - Sparta
3:2 (1:0, 2:2, 0:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 20. Lobodowski (Janeček), 35. Dospěl (Vrhel, Dani), 35. Lobodowski (Berčík, Janeček)HC Sparta Praha: 22. Kulhánek (Vaňous, Prchal), 39. Krutil (Kuracina, Rubeš)
Vyloučení: 4:3 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 29:36 Rozhodčí: Grech – Gerát, Juránek
24.kolo, pá 6.12.2019
Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary Chomutov - Karlovy Vary
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: HC Energie Karlovy Vary: 41. Záruba (Černý, Mikulec), 60. Záruba (Černý)
Vyloučení: 1:4 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 36:34 Rozhodčí: Micka – Šimánek, Lhotský Vyšší tresty: Seemann (Chomutov) 5 minut a do konce utkání
22.kolo, út 10.12.2019
Mountfield HK - Piráti Chomutov Hradec Králové - Chomutov
7:2 (3:0, 1:1, 3:1)
Branky a nahrávky - Mountfield HK: 3. Tecl (Pěnčík, Pinkas), 8. T. Pinkas (Ďuriš, Lukačka), 14. Lukačka (Váchal, T. Pinkas), 33. Pajer (Síla), 43. Šedivý (Drbal, Pajer), 45. Moravec (Budina, Lang), 50. Šedivý (Ďuriš, Drbal).Piráti Chomutov: 27. Dospěl, 55. Lobodowski (TS)
Vyloučení: 6:6 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 46:32 Rozhodčí: Barek – Bohuněk, Roischel Vyšší tresty: Ďuriš (HK) 10 minut za bodnutí špičkou hole.
26.kolo, čt 12.12.2019
BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov Ml.Boleslav - Chomutov
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky - BK Mladá Boleslav: 16. Vacík (Petriska, Půček), 29. Závora (Petržilka), 54. Závora (Moravčík, Simon), 54. Petržilka (Grim)Piráti Chomutov:
Vyloučení: 2:4 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 47:26 Rozhodčí: Úlehla - Kis, Bohuněk
27.kolo, so 14.12.2019
Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov Liberec - Chomutov
4:3 (2:1, 2:0, 0:2)
Branky a nahrávky - Bílí Tygři Liberec: 10. Křepelka (Aubrecht, Jansa), 19. Nezbeda (Křepelka, Šedivý), 32. Šeliga (Nezbeda), 33. Strnad (Ira).Piráti Chomutov: 19. Berčík (Lobodowski), 45. Seemann (Berčík, Janeček), 51. Lobodowski (TS).
Vyloučení: 8:6 Využití: 3:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 43:37 Rozhodčí: Wagner – Kajínek, Podrazil
28.kolo, st 18.12.2019
Piráti Chomutov - HC VÍTKOVICE RIDERA Chomutov - Vítkovice
1:4 (1:2, 0:0, 0:2)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 2. Prokop (Jaroš, Ludvík)HC VÍTKOVICE RIDERA: 2. Mrva (Kylnar, Potočný), 15. Bernovský (Lednický, Věntus), 47. Bernovský (Věntus, Bystroň), 54. Krejsa (Bochnak, Věntus)
Vyloučení: 4:5 Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 27:50 Rozhodčí: Petružálek – Štěpánek, Hnát
29.kolo, čt 19.12.2019
Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec Chomutov - Třinec
1:8 (0:2, 0:3, 1:3)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 49. Jungvirt (Pech) HC Oceláři Třinec: 8. Matěj (Jenáček, Krč), 13. Krč (Pastor), 29. Jenáček (Plandor), 33. Konečný (Havránek, Radzienciak), 39. Jenáček, 50. Matěj (Procházka, Petrovský), 58. Konečný (Petrovský, Mikler), 59. Krč (Procházka)
Vyloučení: 8:6 Využití: 1:0 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 27:42 Rozhodčí: Jechoutek – Ondráček, Svobodová Vyšší tresty: Martin Berčík (CHM) - 10 min.
30.kolo, pá 3.1.2020
HC Motor České Budějovice - Piráti Chomutov Č. Budějovice - Chomutov
3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky - HC Motor České Budějovice: 5. Řezáč (Janoch), 25. Krcho (Silný), 49. Gracholskij (Doktor, Silný)Piráti Chomutov: 3. T. Svoboda (D. Vaněk, Jiří Kulich), 14. Dospěl (Ludvík, Janeček), 28. Jungvirt (Ferbas, Popelka), 45. Dospěl (Berčík, Janeček)
Vyloučení: 5:7 Využití: 2:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 28:28 Rozhodčí: Lacina – Zíka, Zedníková. Vyšší tresty: Běhula (Chomutov) 10 minut
31.kolo, so 4.1.2020
Rytíři Kladno - Piráti Chomutov Kladno - Chomutov
2:3 (1:2, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky - Rytíři Kladno: 6. Šapovaliv (Chrenka, Volráb), 58. Šapovaliv (Urban, Chrenka)Piráti Chomutov: 14. Lobodowski (Kulich, Ferbas), 16. Dospěl, 24. Koláček (Šuráň)
Vyloučení: 4:3 Využití: 1:0 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 50:25 Rozhodčí: Bejček – Hynek, Hnát Vyšší tresty: Volráb (Kladno) 10 minut
32.kolo, út 7.1.2020
Piráti Chomutov - HC Litvínov Chomutov - Litvínov
5:1 (3:1, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 5. Prokop (Dospěl, Pech), 6. Pech (Lobodowski), 19. Popelka (Jungvirt), 25. Prokop (Pech, Seemann), 46. Popelka (Jungvirt, Janeček)HC Litvínov: 8. Fišer (Baláž, Vopat)
Vyloučení: 6:7 Využití: 1:0 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 40:31 Rozhodčí: Sýkora – Pešek, Sedláček Vyšší tresty: Bartoš (LIM) 10 min OT
33.kolo, pá 10.1.2020
Piráti Chomutov - HC Olomouc Chomutov - Olomouc
4:5 (0:1, 2:3, 2:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 22. Lobodowski (Jiří Kulich, Koláček), 31. Pech, 53. Koláček, 57. Pech (M. Pöschl, Koláček)HC Olomouc: 5. Vosátko (Pírek, Handl), 27. Krupa (Pírek, Ministr), 36. Pírek (Mader), 39. Mácha (Hlaváč, Handl), 44. Krupa (Ministr)
Vyloučení: 5:2 Využití: 0:2 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 34:34 Rozhodčí: Svoboda – Malý, Jelínek
34.kolo, so 11.1.2020
Piráti Chomutov - PSG Berani Zlín Chomutov - Zlín
4:5sn (2:2, 2:1, 0:1 - 0:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 6. Dospěl, 17. Pech (Švec, Ludvík), 32. Popelka (Švec, Ferbas), 39. Berčík (Janeček, Dospěl)PSG Berani Zlín: 4. Dobiáš (Fajkus, Lekeš), 8. Handl (Weintritt), 34. Lekeš (Dobiáš), 50. Fajkus (Lekeš, Dobiáš), rozh. náj. Fajkus
Vyloučení: 4:5 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 49:45 Rozhodčí: Hucl – Kokrment, Tichý
23.kolo, st 15.1.2020
HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov Pardubice - Chomutov
4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky - HC Dynamo Pardubice: 4. Rouha (Šír, Kaštánek), 17. Tobiáš (Rozlílek), 43. Blažej (Kostka, Tobiáš), 57. Pavlík (Rozlílek, Tobiáš)Piráti Chomutov:
Vyloučení: 2:4 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 36:21 Rozhodčí: Úlehla – Lučan, Pechánek Vyšší tresty: Berčík (Chomutov) 10 minut
36.kolo, so 18.1.2020
Piráti Chomutov - EC Red Bull Salzburg (AUT) Chomutov - Salzburg
3:4 (2:3, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 3. T. Svoboda (Jiří Kulich, Popelka), 10. Berčík (Janeček), 39. J. Pöschl (Jungvirt, Popelka)EC Red Bull Salzburg (AUT): 9. Lutz (Leonhardt), 12. Lutz (Obu), 20. Maier (Borzecki), 55. Cimmerman (Pronin)
Vyloučení: 4:3 Využití: 0:1 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 44:29 Rozhodčí: Čáp – Klouček, Hradil
25.kolo, út 21.1.2020
Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň Chomutov - Plzeň
0:7 (0:2, 0:1, 0:4)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: HC Škoda Plzeň: 9. Malák (Šuhaj, Kolda), 11. Jiříček (Čermák, Princl), 22. Jiříček (Čermák, Princl), 53. Čermák (Jiříček, Pánek), 54. Šuhaj (Jiříček, Kremláček), 58. Tůma (Šuhaj), 58. Adamec (Malát, Kopic)
Vyloučení: 8:8 Využití: 0:1 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 18:47 Rozhodčí: Zubzanda – Gerát, Baxa
37.kolo, pá 24.1.2020
HC Kometa Brno - Piráti Chomutov Kometa - Chomutov
2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Branky a nahrávky - HC Kometa Brno: 4. D. Vašíček (Dufek, Fajmon), 47. Dufek (Kowalczyk, Holemý) Piráti Chomutov: 10. Pech (Vaněk, Šuráň), 26. Koláček (T. Svoboda, Jiří Kulich), 29. Jiří Kulich (Koláček, Jungvirt), 59. Prokop (Janeček)
Vyloučení: 2:6 Využití: 1:2 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 53:31 Rozhodčí: Skopal – Kleprlík, Komínek
38.kolo, so 25.1.2020
HC Dukla Jihlava - Piráti Chomutov Jihlava - Chomutov
2:1sn (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Branky a nahrávky - HC Dukla Jihlava: 32. Čermák, rozh. nájezd FialaPiráti Chomutov: 19. Berčík (Janeček, Šuráň)
Vyloučení: 8:9 Využití: 0:0 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 31.21 Rozhodčí: Barek – Kotlík, Bohuněk Vyšší tresty: Piskač 10 minut a do konce utkání – Jungvirt 10 minut
SUP1, čt 30.1.2020
6:4 (2:2, 1:1, 3:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 6. Vrhel (Berčík), 15. Kulich (Koláček, D. Houdek), 40. Berčík (Šuráň, Vrhel), 48. Popelka (Pech), 52. Berčík (Jungvirt, D. Houdek), 60. Vrhel (Šuráň)HC Škoda Plzeň: 9. Čermák, 12. Malák (Šuhaj), 34. Jiříček (Přikryl, Čermák), 60. Matiášek (Přikryl)
Vyloučení: 3:2 Využití: 1:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 18:42 Rozhodčí: Pavlovič - Komárek, Šimánek
SUP2, ne 2.2.2020
4:3sn (1:0, 0:3, 2:0 - 0:0)
Branky a nahrávky - HC Motor České Budějovice: 3. Silný (Krcho, Čížek), 47. Hrubec (Janoch), 56. Čížek (Doktor, Pavlát), rozh. nájezd HrubecPiráti Chomutov: 24. Veselý (Seemann, Ludvík), 30. Popelka (Prokop, Pech), 38. Berčík (Veselý, Seemann)
Vyloučení: 6:7 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 39:42 Rozhodčí: Lacina – Kreuzer, Bělohlav
SUP3, čt 13.2.2020
0:7 (0:0, 0:5, 0:2)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: BK Mladá Boleslav: 22. Mežnar (Dudycha), 27. Petržilka (Dotter), 30. Dudycha (Szturc, Půček), 33. Szturc (Petriska), 36. Petržilka (Petriska, Mežnar), 44. Mežnar (Petržilka), 46. Závora (Petriska)
Vyloučení: 7:2 Využití: 0:3 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 16:28 Rozhodčí: Jaroš – Hynek, Hnát Vyšší tresty: Veselý 5 minut a do konce utkání - Simon 5 minut a do konce utkání
SUP4, so 15.2.2020
3:5 (1:0, 2:2, 0:3)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 10. Popelka (Ludvík, Janeček), 21. Jaroš (Popelka), 26. Ludvík (Jaroš, Ferbas) EC Red Bull Salzburg (AUT): 31. Obu (Reich), 38. Lindner (Leonhardt, Schwaiger), 45. Cimmerman (Hložek, Necesany), 52. Hložek (Pronin, Wolf), 59. Reich
Vyloučení: 5:4 Využití: 1:1 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 33:37 Rozhodčí: Kostourek – Coubal, Kokrment Vyšší tresty: Jan Prokop (Chomutov) - Josef Eham (Salzburg) oba 10 minut
SUP5, so 22.2.2020
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky - HC Škoda Plzeň: 12. Ženíšek (Adamec, Slanina), 27. Princl (Malát, Čermák), 49. Princl (Malák)Piráti Chomutov: 17. Veselý (T. Svoboda, D. Houdek), 36. Popelka (Janeček)
Vyloučení: 3:4 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 53:28 Rozhodčí: Svoboda – Brejcha, Jelínek
SUP6, čt 27.2.2020
0:5 (0:2, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: HC Motor České Budějovice: 9. Gracholskij (Pouzar, Anderle), 11. Gracholskij (Pouzar, Pavlát), 27. Silný (Masopust, Doktor), 38. Schwartz (Čížek, Pavlát), 46. Krcho (Silný, Doktor)
Vyloučení: 3:2 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 25:43 Rozhodčí: Micka – Špůr, Šimánek Vyšší tresty: Berčík – Hubata oba 5 minut a do konce utkání
SUP7, so 29.2.2020
4:5 (2:1, 0:4, 2:0)
Branky a nahrávky - BK Mladá Boleslav: 8. M. Houška (Šíma, Mežnar), 10. Moravčík (Dotter, Vasilev), 44. Vacík (Dlask, Szturc), 60. Dlask (Moravčík, Sýkora)Piráti Chomutov: 16. Koláček (Veselý, Lobodowski), 22. Janeček (Vaněk, Popelka), 26. Koláček (Lobodowski, Popelka), 34. Ferbas (Koláček, Veselý), 40. Janeček (Popelka, Koláček)
Vyloučení: 2:1 Využití: 0:2 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 48:36 Rozhodčí: Bejček – Ganger, Maňák Vyšší tresty: Petriska (Mladá Boleslav) 5 minut a do konce utkání
SUP8, čt 5.3.2020
6:2 (3:0, 1:0, 2:2)
Branky a nahrávky - EC Red Bull Salzburg (AUT): 11. Menner (Borzecki, Eham), 13. Lindner (Maier, Menner), 13. Lutz (Hänelt, Obu), 34. Lindner (Eham, Necesany), 42. Maier (Wimmer, Cimmerman), 60. Maier (Bammer, Wimmer)Piráti Chomutov: 42. Berčík (Janeček, Popelka), 51. M. Pöschl (Janeček, Koláček)
Vyloučení: 5:3 Využití: 3:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 36:40 Rozhodčí: Kontschieder – Seewald, Wimmler Vyšší tresty: Veselý (Chomutov) 5 minut a do konce utkání