Přípravná utkání 2018

přát. (Liberec), čt 26.7.2018
Kunlun Red Star (CHN, KHL) - Piráti Chomutov Kunlun - Chomutov
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky - Kunlun Red Star (CHN, KHL): Piráti Chomutov: 57. Valach (Růžička, Koblasa).
Vyloučení: 5:8 Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 37:25
přát., pá 27.7.2018
Piráti Chomutov - Avtomobilist Jekatěrinburg (RUS, KHL) Chomutov - Jekatěrinburg
0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: Avtomobilist Jekatěrinburg (RUS, KHL): 15. Da Costa (Sexton, Dawes), 25. Česalin (Chripunov), 27. Da Costa (Mišarin), 42. Sexton (Jegoršev), 45. Paré (Bělousov, Bobrov)
Vyloučení: 4:3 Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 30:32 Rozhodčí: Petružálek, Zubzanda – Gerát, Hynek
přát., út 7.8.2018
Piráti Chomutov - Metallurg Novokuzněck (RUS, VHL) Chomutov - Novokuzněck
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 14. Trefný (Buchtela, Šťovíček), 40. Stránský (Vantuch, Dietz), 49. Huml (Štich, Skokan), 56. Mrázek (Huml, Štich)Metallurg Novokuzněck (RUS, VHL): 35. Musin (Jacenkov, Butuzov)
Vyloučení: 6:7 Využití: 2:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 30:20 Rozhodčí: Petružálek, Jechoutek – Klouček, Frodl
přát., út 21.8.2018
Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec Chomutov - Liberec
4:3p (0:1, 0:2, 3:0 - 1:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 43. Šťovíček (Huml), 45. Klhůfek, 50. Šťovíček (Klhůfek, Huml), 63. Stránský (Klhůfek, Vantuch)Bílí Tygři Liberec: 18. Hudáček (Kvapil), 28. Krenželok (Hudáček), 34. Hudáček (Kvapil)
Vyloučení: 5:5 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 32:27 Rozhodčí: Pavlovič, Petružálek – Komárek, Špůr
přát., čt 23.8.2018
Piráti Chomutov - Sarjarka Karaganda (KAZ, VHL) Chomutov - Karaganda
4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 7. Štich (Knot, Chlouba), 14. T. Koblížek (Blaha), 43. Štich (Chlouba, Klhůfek), 59. Klhůfek (Chlouba)Sarjarka Karaganda (KAZ, VHL): 15. Rajsov (Tvrdoň), 38. Rajsov (Tvrdoň)
Vyloučení: 11:7 Využití: 2:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 23:19 Rozhodčí: Bejček, Lacina - Lhotský, J. Svoboda
přát., út 28.8.2018
HC VERVA Litvínov - Piráti Chomutov Litvínov - Chomutov
5:1 (3:0, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky - HC VERVA Litvínov: 3. F. Lukeš (Hübl), 13. Ščotka (Hübl), 13. Černý (Hanzl), 39. Hübl (Myšák), 57. Petružálek (Doudera)Piráti Chomutov: 22. Chlouba (Dietz)
Vyloučení: 7:7 Využití: 3:0 V oslabení: 0:1
přát., čt 30.8.2018
Piráti Chomutov - HC VERVA Litvínov Chomutov - Litvínov
4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 12. Růžička (Sklenář), 15. Jank (Sklenář, Šťovíček), 33. Chlouba (Štich), 35. Šťovíček (Růžička, Mrázek)HC VERVA Litvínov: 50. Lukeš (Hübl)
Vyloučení: 6:9 Využití: 1:0 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 27:24 Rozhodčí: Sýkora, Svoboda – Malý, Pešek Vyšší tresty: Vantuch a Chlouba oba 10 minut, Valach 5 minut a do konce utkání – Baránek 5 minut a do konce utkání, Sørvik 10 minut a do konce utkání, Hübl 10 minut
přát., čt 6.9.2018
Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov Liberec - Chomutov
Branky a nahrávky - Bílí Tygři Liberec: 14. Jelínek (Ordoš), 16. Hudáček (Ševc, Teplý), 20. Jelínek (Doherty), 39. Valský (Lenc, Bulíř), 47. Valský (Ševc, Hudáček)Piráti Chomutov: 23. Dietz (Stránský)
Vyloučení: 4:7 Využití: 4:0 V oslabení: 0:0 Vyšší tresty: Skokan (Chomutov) 10 minut