soupiska  |  příprava  |  liga  |  statistiky: z.č. , play-off  |  tabulka
1.kolo, so 8.9.2018
Piráti Chomutov - HC Meteor Třemošná Chomutov - Třemošná
3:2 (2:0, 1:1, 0:1 - N 1:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 15. Kalčík (F. Döring, Jiří Kulich), 20. Štefančík (T. Svoboda, Spudich), 34. Príhoda (Iljuk, L. Koblížek), 63. Štefančík (T. Svoboda)HC Meteor Třemošná: 33. Kozlík (Holý), 55. Pešek
Vyloučení: 4:6 Využití: 1:0 V oslabení: 0:2 Střely na branku: 53:18 Rozhodčí: Plachý – Bláha, Dyršmíd
2.kolo, čt 13.9.2018
PZ Kladno - Piráti Chomutov PZ Kladno - Chomutov
1:9 (0:2, 0:5, 1:2 - N 0:1)
Branky a nahrávky - PZ Kladno: 53. L. Kulich (TS)Piráti Chomutov: 11. Štefančík (Jiří Kulich), 12. L. Koblížek (Iljuk, Šilar), 22. Iljuk (Šilar), 23. Šilar (Iljuk, L. Koblížek), 30. Němec (Štefančík, Kalčík), 32. F. Döring (T. Svoboda), 39. Jiří Kulich (Štefančík), 44. T. Svoboda, 49. T. Svoboda (Němec, Štefančík), 61. T. Svoboda (Štefančík)
Vyloučení: 8:4 Využití: 0:1 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 9:58 Rozhodčí: Vojtěchovský – Marek, Kučera
3.kolo, so 15.9.2018
Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň Chomutov - Plzeň
0:4 (0:1, 0:1, 0:2 - N 1:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 65. T. SvobodaHC Škoda Plzeň: 20. Hauser (D. Soukup, Marcel), 27. Šiler (Jasečko), 47. Václavík (Páník, Jasečko), 59. Hauser (Dáňa, Páník)
Vyloučení: 7:5 Využití: 0:2 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 14:33 Rozhodčí: Zubzanda - Kokrment, Baxa
4.kolo, so 22.9.2018
HC Litvínov - Piráti Chomutov Litvínov - Chomutov
1:2 (0:0, 0:2, 1:0 – N 0:1)
Branky a nahrávky - HC Litvínov: 60. Hocelík (Vopat, Minařík)Piráti Chomutov: 25. Štefančík (Kalčík, Malant), 39. Príhoda (Kalčík, M. Pöschl), 65. Štefančík (T. Svoboda, Němec)
Vyloučení: 11:8 Využití: 1:0 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 25:29 Rozhodčí: Místecký – Holada, L. Sýkora Vyšší tresty: Dej – L. Koblížek oba 10 minut
5.kolo, čt 27.9.2018
Piráti Chomutov - HC Kobra Praha Chomutov - Kobra Praha
8:3 (3:1, 3:1, 2:1 - N 1:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 11. Štefančík (T. Svoboda, Jiří Kulich), 15. Štefančík (F. Döring, Němec), 19. Čech (Príhoda, M. Pöschl), 30. Čech (Štefančík, Spudich), 32. Kalčík (M. Pöschl), 39. Perný (T. Svoboda), 55. Spudich (Němec, Kalčík), 59. Kalčík (Ekrt), 61. Štefančík (Němec)HC Kobra Praha: 17. Výkruta (Tichý), 21. Tichý (Výkruta), 46. Strnad
Vyloučení: 5:5 Využití: 3:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 37:13 Rozhodčí: Plachý – Bláha, Domský
6.kolo, so 29.9.2018
Piráti Chomutov - HC Sparta Praha Chomutov - Sparta
6:0 (1:0, 2:0, 3:0 - N0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 14. Štefančík (Perný, T. Svoboda), 31. Kalčík (TS), 38. Čech (Němec, Perný), 58. T. Svoboda (Čech, Němec), 58. Koblížek (Iljuk, Kulich), 59. Čech (Štefančík, T. Svoboda), rozh. náj. KulichHC Sparta Praha:
Vyloučení: 7:10 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Rozhodčí: Vidim - Kurtin, Beneš Vyšší tresty: Adamec (Sparta) - 10 minut, Krupička (Sparta) - 10 minut, Vitouch (Sparta) - 10 minut
7.kolo, so 6.10.2018
Rytíři Kladno - Piráti Chomutov Kladno - Chomutov
3:4p (0:2, 2:0, 1:1 - 0:1)
Branky a nahrávky - Rytíři Kladno: 30. Kohlíček (Ticháček, Chrenka), 30. Kouba (Sojka, Ullrych), 59. Sýkora (Kohlíček, Koštoval) Piráti Chomutov: 11. Štefančík (Kovár), 13. Štefančík (Němec), 53. Frollo (Kalčík, F. Döring), 64. L. Koblížek (Čech)
Vyloučení: 9:9 Využití: 1:3 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 39:25 Rozhodčí: Vojtěchovský – Ondráček, Beneš
8.kolo, čt 11.10.2018
Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary Chomutov - Karlovy Vary
4:3p (1:1, 2:2, 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 16. Kovár (Čech, T. Svoboda), 40. Štefančík (Čech, Frollo), 40. L. Koblížek (Jiří Kulich, Frollo), 61. ŠtefančíkHC Energie Karlovy Vary: 17. März (Sapoušek, Houdek), 21. Šmajda (März, Vogel), 25. März (Šmajda, Prošek)
Vyloučení: 7:7 Využití: 0:1 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 29:21 Rozhodčí: Místecký – Dyršmíd, Bláha Vyšší tresty: Príhoda a Kulich – Remeš všichni 5 minut a do konce utkání
9.kolo, so 13.10.2018
HC Slavia Praha - Piráti Chomutov Slavia - Chomutov
5:3 (0:0, 3:2, 2:1 - N 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky - HC Slavia Praha: 25. Slavíček (Dráb, Hofmann), 28. Rulc, 36. Slavíček (Hofmann, Stejskal), 53. Brummel (Altrichter, Srdínko), 55. Kluch (Stejskal, Slavíček) Piráti Chomutov: 25. Spudich (T. Svoboda, Němec), 28. Štefančík (Kovár, Spudich), 59. M. Pöchl (Němec, J. Kulich)
Vyloučení: 9:6 Využití: 1:3 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 28:34 Rozhodčí: Šmika - Špůr, Košťálová Vyšší tresty: Krásný, Vymětal, Kluch, Čech, J. Svoboda všichni 5 minut a do konce utkání - T. Svoboda 10 minut, Kalčík, Iljuk, Štefančík, Kovár všichni 5 minut a do konce utkání
10.kolo, so 20.10.2018
HC Meteor Třemošná - Piráti Chomutov Třemošná - Chomutov
4:3sn (1:1, 2:2, 0:0 – 0:0)
Branky a nahrávky - HC Meteor Třemošná: 16. Holý, 21. Holý, 28. Borák (Matoušek), rozhodující nájezd HolýPiráti Chomutov: 2. Iljuk (Kalčík, M. Pöschl), 39. Štefančík (Príhoda, Iljuk), 40. T. Svoboda (Štefančík, Němec)
Vyloučení: 7:6 Využití: 2:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 18:24 Rozhodčí: Malota – Malý, Matys
11.kolo, čt 25.10.2018
Piráti Chomutov - PZ Kladno Chomutov - PZ Kladno
9:2 (3:1, 1:0, 5:1 - N 0:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 3. Spudich (T. Svoboda), 7. T. Svoboda (Štefančík), 11. Štefančík (T. Svoboda, Němec), 36. Šilar (Ekrt), 48. Ekrt (Frollo, M. Pöschl), 48. T. Svoboda (Spudich), 50. Štefančík (T. Svoboda, Němec), 52. T. Svoboda (Němec, Štefančík), 57. Ji. Kulich (Iljuk)PZ Kladno: 10. Vimmer (Rejna, Deniger), 49. Hurta (L. Kulich), 63. Hurta (L. Kulich, Bašta)
Vyloučení: 4:7 Využití: 3:0 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 54:13 Rozhodčí: Luczków – Holada, Sýkora Vyšší tresty: Vojtěch Hříbal (KLP) 5 minut + DKÚ
12.kolo, so 27.10.2018
HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov Plzeň - Chomutov
4:2 (0:0, 3:1, 1:1 - N 1:0)
Branky a nahrávky - HC Škoda Plzeň: 34. Jiříček (D. Soukup), 37. Marcel (D. Soukup, Jasečko), 38. M. Soukup (Dvořák), 54. Václavík, 64. Marcel (Páník)Piráti Chomutov: 25. Martínek (Iljuk, Kulich), 50. Döring (Štefančík, Němec)
Vyloučení: 5:5 Využití: 1:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 53:19 Rozhodčí: Němec – Hřebík, Matys Vyšší tresty: Štefančík (Chomutov) 10 minut
13.kolo, čt 1.11.2018
Piráti Chomutov - HC Litvínov Chomutov - Litvínov
3:4 (1:1, 0:2, 2:1 - N 0:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 5. M. Pöschl (Iljuk, Kalčík), 55. Kovár (Štefančík, T. Svoboda), 59. F. Döring (Kovár, Němec)HC Litvínov: 15. Brouček (Slavík, Krocker), 25. Dej, 30. Adámek (Čermák), 57. Kadár, N 63. Dej (Slavík)
Vyloučení: 4:10 Využití: 1:2 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 40:26 Rozhodčí: Kostourek – Kokrment, Baxa
14.kolo, so 3.11.2018
HC Kobra Praha - Piráti Chomutov Kobra Praha - Chomutov
2:5 (0:4, 2:0, 0:1 – N 0:0 – 0:1)
Branky a nahrávky - HC Kobra Praha: 34. Rajilič (Valenta, Lederer), 35. Král (Kvasnička, Tichý)Piráti Chomutov: 3. Němec (Štefančík), 10. Iljuk (L. Koblížek, Perný), 11. Štefančík (F. Döring, T. Svoboda), 13. T. Svoboda (Štefančík), 59. Štefančík (Kovár, T. Svoboda), rozh. náj. L. Koblížek
Vyloučení: 3:5 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 15:36 Rozhodčí: Hornáček – Štofa, Košťálová
15.kolo, čt 15.11.2018
HC Sparta Praha - Piráti Chomutov Sparta - Chomutov
3:1 (2:1, 1:0, 0:0 - N 0:1)
Branky a nahrávky - HC Sparta Praha: 3. Broš, 12. Krupička (Ducháč, Mácha), 35. Tomov (Broš, Vitouch)Piráti Chomutov: 1. Iljuk (Pöschl, Príhoda), 65. Svoboda
Vyloučení: 8:5 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 31:38 Rozhodčí: Müller – Vodák, S. Hradil
16.kolo, so 17.11.2018
Piráti Chomutov - Rytíři Kladno Chomutov - Kladno
3:4p (0:3, 1:0, 2:0 - 0:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 31. Štefančík (Jiří Kulich), 49. Döring (Jiří Kulich, Štefančík), 51. Jiří Kulich (Spudich, Štefančík)Rytíři Kladno: 2. Koštoval (Sojka, Hrabík), 5. Ullrych (Šapovaliv, Chrenka), 15. Šapovaliv (Ticháček, Alscher), 61. Chrenka (Ticháček, Šapovaliv)
Vyloučení: 9:7 Využití: 1:2 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 37:40 Rozhodčí: Pastier - Dyršmíd, Baxa
17.kolo, pá 23.11.2018
HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov Karlovy Vary - Chomutov
6:3 (2:2, 3:0, 1:1 - N 1:0)
Branky a nahrávky - HC Energie Karlovy Vary: 9. März (Rymon, Matas), 11. Blecha (Prošek), 24. Šmajda (Hohl, Remeš), 24. Varvařovský (Blecha), 36. Remeš (Šmajda, Houdek), 58. Matas (März, Vogel), N: 65. Remeš (Hohl)Piráti Chomutov: 7. L. Koblížek (Ekrt, Perný), 7. Štefančík (Spudich), 57. M. Pöschl (Kalčík, Koblížek)
Vyloučení: 7:3 Využití: 2:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 39:13 Rozhodčí: Malá – Gerát, Matys
18.kolo, so 1.12.2018
Piráti Chomutov - HC Slavia Praha Chomutov - Slavia
2:4 (0:2, 1:0, 1:2 - N 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 37. Kalčík (T. Svoboda, Martínek), 55. Perný (Kulich), rozh. náj. Štefančík HC Slavia Praha: 7. Palát (Brummel, Slavíček), 10. Vymětal (Greguss, Srdínko), 47. Brummel (J. Svoboda, Vymětal), 48. Hofmann (Slavíček, Rulc)
Vyloučení: 3:4 Využití: 1:0 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 25:44 Rozhodčí: Glanc – Kokrment, Tichý Vyšší tresty: T. Svoboda (Chomutov) 10 minut
N1, čt 6.12.2018
3:0 (1:0, 0:0, 2:0 - N 1:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 9. F. Döring (M. Pöschl, Jiří Kulich), 52. Iljuk (Jiří Kulich, M. Pöschl), 54. T. Svoboda (Štefančík, F. Döring), N: 62. ŠtefančíkHC Kobra Praha:
Vyloučení: 2:6 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 55:31 Rozhodčí: Hucl – Dyršmíd, Bláha
N2, so 8.12.2018
4:3p (1:0, 0:2, 2:1 - 1:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 17. Š. Němec (T. Svoboda, Kovár), 42. Príhoda (Martínek), 58. Štefančík (Š. Němec, Pöschl), 61. Kovár (Štefančík, Iljuk) HC Sparta Praha: 28. Höll (David, Kalný), 31. David (Höll, Vitouch), 43. Krupička
Vyloučení: 3:3 Využití: 1:0 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 30:35 Rozhodčí: Hlinka – Coubal, Kába Vyšší tresty: Adam Frollo na 10 minut za vražení na hrazení
N3, pá 14.12.2018
5:1 (1:0, 3:1, 1:0 - N 0:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 10. Jiří Kulich (Príhoda, Martínek), 26. Jiří Kulich (Kovár, L. Koblížek), 33. Jiří Kulich (Iljuk), 37. Jiří Kulich (L. Koblížek), 42. Iljuk (Jiří Kulich)PZ Kladno: 29. Vimmer (Bareš, L. Kulich), 63. Sýkora
Vyloučení: 5:4 Využití: 1:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 42:21 Rozhodčí: Luczków – Toman, Kokrment
N4, čt 27.12.2018
7:2 (5:1, 1:0, 1:1 - N 1:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 10. Spudich (L. Koblížek), 11. Jiří Kulich (Príhoda, Frollo), 11. Kalčík (Vostiňák, F. Döring), 16. Vostiňák (Príhoda), 18. Príhoda (Jiří Kulich, Iljuk), 33. T. Svoboda (Němec, Spudich), 52. T. Svoboda (L. Koblížek, Spudich), 65. Jiří Kulich (M. Pöschl)HC Meteor Třemošná: 2. Holý (Kozlík, Pešek), 52. Schindler (Bulka)
Vyloučení: 2:5 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 49:23 Rozhodčí: Pastier – Gerát, Juránek
N5, so 5.1.2019
4:1 (0:0, 0:1, 4:0 - N 0:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 46. Kulich (Němec, Štefančík), 47. Štefančík (Spudich, Perný), 49. Döring (Perný, T. Svoboda), 50. Kalčík (Štefančík, T. Svoboda)HC Energie Karlovy Vary: 28. Rymon (Houdek, Sapoušek), 61. März (Rymon)
Vyloučení: 3:4 Využití: 0:0 V oslabení: 2:0 Střely na branku: 20:29 Rozhodčí: Plachý – Sýkora, Kába.
N6, čt 10.1.2019
1:8 (0:3, 1:2, 0:3 - N 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky - HC Kobra Praha: 34. Král (Tichý) Piráti Chomutov: 6. Vostiňák (Čech, Němec), 10. Štefančík (Němec, T. Svoboda), 13. Němec, 25. T. Svoboda (Němec, Štefančík), 36. T. Svoboda (Spudich, Štefančík), 43. T. Svoboda (Čech, Štefančík), 48. T. Svoboda (Čech, Spudich), 49. Vostiňák (Príhoda, Kulich), rozh. náj. T. Svoboda
Vyloučení: 5:7 Využití: 0:3 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 24:35 Rozhodčí: Škrobák – Hynek, Štěpán Vyšší tresty: Valenta 5 minut a do konce utkání – F. Döring 10 minut
N7, so 12.1.2019
2:1 (0:1, 0:0, 2:0 - N 0:1)
Branky a nahrávky - HC Sparta Praha: 44. Krupička, 54. Broš (Mácha)Piráti Chomutov: 11. Š. Němec (Štefančík, Spudich), 62. Döring (Štefančík)
Vyloučení: 9:6 Využití: 0:0 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 22:52 Rozhodčí: Vidim – Gregar, Hána Vyšší tresty:

Krupička (Sparta) 10 minut

Pöschl (Chomutov) 10 minut

N8, čt 17.1.2019
3:2 (2:1, 1:0, 0:1 - N 0:1)
Branky a nahrávky - PZ Kladno: 10. Rejna (Hanousek, Šugár), 11. Kulich (Bareš, Vimmer), 28. Šugár (Rejna, Hvězda)Piráti Chomutov: 17. L. Koblížek (Vostiňák), 57. Ekrt (Štefančík, Malant), 63. F. Döring (Štefančík, Malant)
Vyloučení: 4:3 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 28:28 Rozhodčí: Hlinka – Sýkora, Kába Vyšší tresty: M. Pöschl a T. Svoboda (Chomutov) 10 minut
N11, čt 31.1.2019
2:4 (0:2, 2:1, 0:1 - N 0:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 4. Kulich (Príhoda, Martínek), 39. Čech (Spudich, T. Svoboda)HC Kobra Praha: 12. Tůma (J. Svoboda), 17. Sekula (Král), 34. Rajilič (Kvasnička, Strnad), 53. Strnad (Tůma), 61. Sekula (Tichý)
Vyloučení: 2:3 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 31:35 Rozhodčí: Místecký – Holada, Domský Vyšší tresty: Príhoda a Malant (Chomutov) oba 10 minut
N12, so 2.2.2019
8:1 (2:1, 3:0, 3:0 - N 0:1)
Branky a nahrávky - HC Sparta Praha: 11. Straka (Mácha, Krupička), 18. Krupička (Mácha), 30. Menzel (Tomov, Theimer), 33. Mácha, 40. Menzel (Brůna, Ducháč), 44. Theimer (Adamec), 54. Krupička, 57. Němec (Brůna)Piráti Chomutov: 9. Kalčík (Čech), N: 62. T. Svoboda (F. Döring)
Vyloučení: 6:7 Využití: 4:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 63:26 Rozhodčí: Horák – Štofa, Kálal Vyšší tresty: Spudich 10 minut, Perný, L. Koblížek – Ducháč všichni 5 minut a do konce utkání
N13, čt 14.2.2019
8:3 (3:0, 2:2, 3:1 - N 1:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 4. Príhoda (Čech, Frollo), 9. Vostiňák (Martínek, L. Koblížek), 20. J. Kulich (Štefančík), 26. Štefančík (J. Kulich, Spudich), 31. Vostiňák (Iljuk), 46. Kalčík (Čech), 47. Vostiňák (Pöschl, L. Koblížek), 59. Štefančík (M. Pöschl), 61. J. Kulich (Štefančík, Němec)PZ Kladno: 23. Hanousek (Cihelka), 33. Hurta (Vosyka, Vimmer), 51. Hurta (Šugár, Hanousek)
Vyloučení: 9:6 Využití: 1:1 V oslabení: 2:0 Střely na branku: 46:30 Rozhodčí: Grech – Kokrment, Baxa
N10, so 16.2.2019
2:6 (0:2, 0:4, 2:0 - N 0:1)
Branky a nahrávky - HC Energie Karlovy Vary: 45. Šlechta (Černý, Hohl), 53. Sapoušek (Černý)Piráti Chomutov: 11. Kulich (L. Koblížek, Iljuk), 20. F. Döring (Němec, Štefančík), 28. F. Döring, 29. Štefančík (F. Döring), 30. Pöschl (Práhoda, Kalčík), 32. Kalčík (Štefančík, Jiří Kulich), 61. Štefančík
Vyloučení: 4:5 Využití: 0:0 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 14:33 Rozhodčí: Kostourek – Sedláček, Matys Vyšší tresty: Blecha (Karlovy Vary) 5 minut a do konce utkání
N14, čt 21.2.2019
5:1 (0:0, 3:1, 2:0 - N 1:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 21. F. Döring (Štefančík, Spudich), 27. Štefančík (Jiří Kulich, Němec), 34. Spudich (Štefančík), 41. Jiří Kulich (Němec, Štefančík), 50. Ekrt (L. Koblížek, Vostiňák), 64. Štefančík (Jiří Kulich)HC Meteor Třemošná: 39. Poch (Balák, Pešek)
Vyloučení: 8:9 Využití: 3:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 57:24 Rozhodčí: Plachý – Bláha, Dyršmíd Vyšší tresty: Trachta (Třemošná) 10 minut a do konce utkání
N15, so 23.2.2019
4:8 (1:2, 2:4, 1:2 - N 0:1)
Branky a nahrávky - HC Energie Karlovy Vary: 16. Šmajda (Rymon), 28. Blecha (Černý, Šmajda), 37. März (Matas), 53. März (Rymon)Piráti Chomutov: 7. F. Döring (Jiří Kulich, Němec), 18. Němec (Štefančík, Jiří Kulich), 21. Spudich (Jiří Kulich, Štefančík), 22. Príhoda (Čech), 25. Ekrt (Iljuk), 36. Iljuk (Vostiňák, M. Pöschl), 51. Jiří Kulich (Ekrt), 56. F. Döring (Spudich, Štefančík), 61. Štefančík (Němec)
Vyloučení: 8:7 Využití: 0:3 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 27:28 Rozhodčí: Vojtěchovský – Ondráček, Marek Vyšší tresty: Czingel (Karlovy Vary) 10 minut
N17, st 27.2.2019
1:2 (0:1, 1:0, 0:1 - N 0:1)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 29. Čech (Spudich, Němec)HC Sparta Praha: 9. Stepanchuk (David, Vitouch), 47. Bareš (Menzel), 61. Vitouch (Tomov)
Vyloučení: 2:3 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 26:37 Rozhodčí: Hlinka – Holada, Domský
N16, čt 28.2.2019
4:5p (2:2, 1:0, 1:2 – 0:1)
Branky a nahrávky - HC Kobra Praha: 4. Sekula (Tichý, Bauer), 12. Tůma (Strnad, J. Svoboda), 28. Nápravník (J. Svoboda), 55. Stejskal (Bucek, Strnad)Piráti Chomutov: 5. L. Koblížek (Spudich, F. Döring), 20. Němec (T. Svoboda, Jiří Kulich), 55. Vostiňák (Čech, F. Döring), 60. F. Döring (Jiří Kulich, M. Pöschl), 61. Němec (T. Svoboda)
Vyloučení: 5:7 Využití: 1:3 V oslabení: 0:2 Střely na branku: 31:35 Rozhodčí: Glanc – Schopf, Juránek
N9, út 5.3.2019
0:5 (0:1, 0:3, 0:1 - N 0:1)
Branky a nahrávky - HC Meteor Třemošná: Piráti Chomutov: 17. Príhoda (T. Svoboda, Čech), 24. Štefančík (T. Svoboda, Němec), 31. F. Döring (Štefančík), 33. T. Svoboda (Príhoda, M. Pöschl), 45. Čech (Ekrt), 62. Jiří Kulich (Štefančík)
Vyloučení: 3:4 Využití: 0:1 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 19:43 Rozhodčí: Valenta – Zimmermann, Bělohlav
N18, čt 7.3.2019
3:2 (1:1, 1:0, 1:1 - N 0:1)
Branky a nahrávky - PZ Kladno: 19. L. Kulich (Vimmer, Redlich), 26. Hurta (Šugár), 49. Hurta (Štěpánek, Melichna)Piráti Chomutov: 9. T. Svoboda (Němec, Jiří Kulich), 60. Spudich (Němec), 61. Jiří Kulich (T. Svoboda, Němec)
Vyloučení: 6:6 Využití: 1:1 V oslabení: 0:0 Střely na branku: 21:39 Rozhodčí: Vyštejn – Kurtin, Sýkora Vyšší tresty: Jan Vostiňák (CHM) - 10 min.
N19, so 9.3.2019
2:6 (0:2, 1:2, 1:2 - N 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky - HC Meteor Třemošná: 33. Steinbrücker (Schindler), 55. Schindler (Steinbrücker)Piráti Chomutov: 4. Štefančík, 18. Štefančík (Kulich, Němec), 33. Koblížek (Štefančík, Němec), 40. Štefančík (Svoboda), 58. Svoboda (Štefančík, Němec), 60. Němec (Iljuk)
Vyloučení: 11:8 Využití: 1:2 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 18:46 Střely zblokované: 0:0 Rozhodčí: Malá - Malý, Jelínek Vyšší tresty: Čarda – L. Koblížek oba 5 minut a do konce utkání
N20, čt 14.3.2019
5:2 (1:0, 3:2, 1:0 - N 1:0)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 16. Jiří Kulich (Čech, Němec), 22. Vostiňák (T. Svoboda, Kalčík), 36. Čech (Jiří Kulich, T. Svoboda), 40. Jiří Kulich (Perný, Čech), 43. Príhoda (Martínek, Iljuk), 64. Jiří Kulich (T. Svoboda, Němec)HC Energie Karlovy Vary: 33. Černý (Vogel, Blecha), 38. Šmajda
Vyloučení: 5:5 Využití: 4:0 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 34:24 Rozhodčí: Šindel – Sedláček, Bláha
ČF1, ne 17.3.2019
1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
Branky a nahrávky - Piráti Chomutov: 30. Štefančík (T. Svoboda, Němec)Rytíři Kladno: 22. Kouba (A. Bareš, Procházka), 35. Kohlíček (Šapovaliv), 56. Alscher (Sojka), 60. Kohlíček
Vyloučení: 6:9 Využití: 0:1 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 41:38 Rozhodčí: Šmika – Hnát, Dědek Vyšší tresty: Príhoda - Hrabík oba 10 minut
ČF2, út 19.3.2019
9:6 (1:0, 4:2, 4:4)
Branky a nahrávky - Rytíři Kladno: 19. Bareš (Hrabík), 21. Bareš (Adam, Sojka), 23. Hrabík, 30. Ullrych (Šapovaliv, Chrenka), 38. Ticháček (Bareš, Sojka), 43. Ticháček (Sýkora, Bareš), 49. Sojka (Koštoval), 54. Šapovaliv (Ticháček), 59. Ticháček (Sojka)Piráti Chomutov: 23. Štefančík (T. Svoboda), 33. M. Pöschl, 48. Štefančík (Jiří Kulich), 51. T. Svoboda (Němec), 52. Čech (Němec, Štefančík), 57. Jiří Kulich (Kalčík, Ekrt)
Vyloučení: 11:10 Využití: 3:2 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 37:35 Rozhodčí: Kraval – Gabriel, Zmeškal Vyšší tresty: Bareš – Spudich oba 10 minut