Starší dorostenci těsně zvítězili v Letňanech. Jan Svoboda si připsal hattrick

Napsal 29.11.2014 Antonín Domanický
P r a h a / C h o m u t o v - Šestadvacáté kolo RAKO extraligy staršího dorostu znamenalo pro mladé Piráty cestu do pražských Letňan, kde nastoupili proti místním Letcům. Po povedené první třetině, kterou Chomutovští otočili na průběžné skóre 1:4, se slova chopili domácí a snížili na začátku třetí třetiny na rozdíl jediné branky. Piráti však zvládli držet jednogólový náskok po zbytek utkání a skóre se tak zastavilo na ukazateli 5:6.
26.kolo so 29.11.2014
LET
5:6(1:4, 1:0, 3:2)
Letňany
Hamalčík (6. Nahodil) – Hůla, Pařík, Brabec, Kubát, Kolenatý, Chvála, Babčuk, Šimon, Katriňák – Pražienka, Satran, Burda, Procházka, Chalupa, Řepík, Horák, Mařík, Kučera
Strejc – Hlaváček, Dvořák, Běhula, A. Novák, D. Novák, Bukač, Hajič – Polák, Kulich, Palička, M. Svoboda, Lyszczarczyk, Rindoš, Hřebíček, Dejmek, Šilar, Adámek, J. Svoboda

Letňany
1. Horák (Chalupa), 38. Horák (Chalupa), 41. Chalupa (Chvála), 46. Horák (Pařík, Chvála), 56. Hůla (Pražienka)
4. Kulich (Adámek), 6. Hřebíček, 7. Polák (Hlaváček, Lyszczarczyk), 20. J. Svoboda (Běhula), 43. J. Svoboda, 50. J. Svoboda (Rindoš, Hajič).