Starší dorostenci doma porazili rivala z Litvínova a sebrali mu tak možnost účastnit se play-off

Napsal 06.03.2010 Helena Hadvičáková
C h o m u t o v - Po sobotním obědě se na chomutovské stadionu uskutečnilo utkání extraligy staršího dorostu. Proti Chomutovu nastoupili rivalové z nedalekého Litvínova. Samotný zápas začal o půl druhé. Na první branky se nečekalo dlouho. Prvními šťastnými střelci byli ve druhé minutě Fronk a v páté Sakaev. Litvínov se po těchto brankách sice probudil, ale do konce první části nestačil odpovědět. Až v půlce druhé třetiny se mu povedla první větší šance, kterou nakonec proměnil Kasal. Ve druhé dvacetiminutovce se i více vylučovalo, ale to bylo jediné co do konce druhé třetiny bylo k vidění. Ve třetí třetině padlo mnoho osobních trestů, mnoho vyloučení, a jen jeden gól. Připsal si ho domácí Huňady, který ve 49. minutě propálil hostujícího brankáře. Zápas tedy skončil 3:1 pro domácí tým a hosté tak přišli o možnost účastnit se vyřazovacích bojů.