Starší dorost otočil nepříznivý stav utkání a vyhrál nad Havířovem 6:4

Napsal 20.01.2011 Václav Mohelník
C h o m u t o v - Čtvrteční večer patřil na ČEZ Stadionu v Chomutově starším dorostencům, kteří zde sehráli další, ze svých zápasů extraligy. Domácí do utkání vstoupili levou nohou, když již ve 30 sekundě prohrávali. Chomutov následně otočil na 2:1, ale opět zaspal v obraně. Za stavu 2:4 pro Hosty již vypadal stav hrozivě, ale Severočeši se vzepjali a otočili na konečných 6:4.
38.kolo čt 20.1.2011
6:4(2:3, 1:1, 3:0)
HAV
Hamal - Havel, Hlava D., Toušek, Hammerbauer, Mazánek, Doskočil, Huňady, Šaržík, Souček, Lehnert, Hejcman, Bauer , Novák J., Navrátil, Hlava N., Korim, Tverďak , Novák L., Fronk.
Havířov
Carbol (od 36. Tomšů) - Suchý, Kasperlík, Kuchař, Pasker, Křibík, Szewieczek, Bureš, Juházl, Vyčesaný, Školoud, Diviš, Flamík, Deutsch, Kostelník, Ryška, Čintala, Matějek.

Celé utkání rozhodla především poslední dvacetiminutovka. Hosté byli natolik nedisciplinovaní, že si vysloužili několik dvouminutových trestů za sebou. Domácí měli možnost hrát tři a půl minuty přesilovku 5 na 3, ale nevyužili jí. Stejnou možnost měli o chvíli hosté. Domácí rozhodli v posledních pěti minutách, kdy odskočili na rozdíl dvou branek. Havířov již neměl tolik sil, aby utkání zdramatizoval. Domácí si připisují důležité tři body do tabulky a vítězství 6:3.