Starší dorost nezvládl zápas s Kladnem a odváží si vysokou prohru

Napsal 21.09.2013 Jan Thöma
C h o m u t o v - V sedmém kole RAKO extraligy staršího dorostu odcestovali Piráti do Kladna, kde narazili na místní Rytíře. První branka utkání padla až na začátku druhé třetiny a to hned ve dvaadvacáté vteřině do sítě Pirátů. Tým pod vedením Kamila Koláčka druhou třetinu vůbec nezvládl a prohrál ji 0:3. V poslední třetině Piráti obdrželi další dvě branky a z Kladna si tak odváží pořádnou nakládačku.
7.kolo so 21.9.2013
KLA
5:0(0:0, 3:0, 2:0)
Kladno
Vladař – Havelka, Libecajt, Míka, Doudera, Matula, Chládek, Balcar, Hajný, Kružík (C), Bláha, Pliml, Schildhabel, Čermák, Keszi, Borkovec, Kadlec
Danylec – Páleník (C), Gröger, Hlaváček, Hierman, Lidák, Meliško, Kozák, Polák, A. Macháček, Kulich, Adámek, Dimitrov, P. Macháček, Rohla, Toman, Taraška, Wágner, Strunz