Starší dorost neuspěl na Vysočině a prohrál s Duklou Jihlava 3:2

Napsal 15.01.2011 Václav Mohelník
C h o m u t o v - Velmi vyrovnané utkání bylo k vidění na jihlavském zimním stadionu, kam zavítali dorostenci z Chomutova. Domácí šli v první třetině do vedení po brance Martina Glegara. Hosté zareagovali a otočili stav utkání na svou stranu. Za Chomutov se trefili Jiří Fronk a Nicolas Hlava. Vedení ale hosté neudrželi a prohráli o jeden gól 3:2.
36.kolo so 15.1.2011
JIH
3:2(1:1, 0:1, 2:0)
Jihlava
Krejčík - Peroutka, Kříž, Tobola, Čermák, Kohout, Čurilla, Hošek, Szathmáry - Brabec, Štěpán, Střecha - Gregar, Vlček, Vantuch - Kovářů, Březka, Lupač - Svobodník, Vítek, Štěrba.
Hamal - Sakaev, Tverďák, Havel, Hlava D., Souček, Doskočil - Novák L., Novák J., Hlava N. - Mazánek, Lehnert, Bauer - Šaržík, Huňady, Hejcman - Fronk, Toušek, Navrátil.

V sobotu chtěla Dukla předvést stejný výsledek jako ve včerejším zápase, který vyhrála nad Kladnem. Také se to domácímu týmu začalo dařit hned v 6. minutě, když po přihrávce od Hynka Toboly střílel Martin Gregar a zajistil vedení jihlavskému týmu. Radost z gólu netrvala moc dlouho. Hostům z Chomutova se podařilo vyrovnat za dalších šest minut, když z mezikruží vystřelil Jiří Fronk.

Před odchodem do kabin měli šance ještě Lehnert a Vítek. První zmiňovaný se sám ocitl s pukem před Krejčíkem, ovšem při střele se mu podařilo trefit pouze tyčku. Druhý se také objevil sám před brankářem, ale střílel těsně mimo bránu hostů. Skoro v půlce utkání skóroval Nikolas Hlava, který střílel z mezikruží nad beton Krejčíka - 1:1. Další šanci dostal Tomáš Střecha, ale nepodařilo se mu trefit letící puk ve vzduchu.

V 51. minutě střílel Martin Kříž a tečoval Martin Brabec. Puk nakonec skončil těsně pod horní tyčkou Hamalovy brány. Vítězství Dukly potvrdil Hynek Tobola, který střílel z modré čáry nad rameny Hamala do sítě. Hosté se ještě pokoušeli vyrovnat, ale to už se jim nepodařilo, a tak po šedesáti minutách hry skončilo utkání 3:2.