Starší dorost nestačil na hráče Třebíče a doma prohrál 3:4

Napsal 29.01.2010 Jakub Novák
C h o m u t o v - V první třetině byl vidět vyrovnaný hokej. Ani jeden z týmů nepřevyšoval druhý a tak stav po úvodní třetině byl nerozhodný 1:1. Druhá třetina nabídla opět velmi vyrovnanou bitvu a také jeden proměněný nájezd z hole hostujícího Deveriho, který si dnes připsal hattrick a k němu jednu asistenci. Třetí třetina byla většinou v režii domácích, ti ale nedokázali překonat gólmana Dusíka. Třebíčští naopak dokázali vstřelit branku a ta se ukázala jako vítězná. Na konci Chomutovští zkoušeli ještě odvolání brankáře, ale ani to nepomohlo a tak výsledek dnešního utkání je 3:4.