Starší dorost KLH nestačil na Benzinu Litvínov a podlehl 0:4

Napsal 28.09.2009 Pavel Kadeřábek
C h o m u t o v - V první třetině diváci branku neviděli i když si obě mužstva vypracovala několik dobrých střeleckých příležitostí, hlavně při přesilovkách. Ve druhé třetině poslal do vedení hosty Jan Trubenekr ve 31. minutě. Tentýž hráč zvýšil ve 40. minutě z trestného střílení na 0:2 pro hosty. Domácí se nedokázali prosadit ani ve 3 přesilovkách. Ve třetí třetině měli domácí velký tlak, ale branku vstřelit nedokázali. Hosté v 58.minutě do prázdné branky a v 59. minutě upravili na konečných 0:4. Střelci branek byli Tomáš Řádek a Pavel Smolka.