Po dramatickém průběhu určily vítěze až samostatné nájezdy. Chomutov vyhrál 5:4 nad Jihlavou

Napsal 11.12.2010 Helena Hadvičáková
C h o m u t o v - 30. kolo extraligy staršího dorostu přineslo utkání mezi Chomutovem a Jihlavou. Zápas otevřeli hosté již ve třetí minutě. Domácí si po tomto úvodu ale puk hlídali daleko více a další tři góly padly za záda hostujícího brankáře. Tuto nadílku si připsal jediný hráč, Hammerbauer, který si v dalším pokračování připsal ještě čtvrtý gól. Jihlava si ale postavila hlavu a bojovala až do konce. V základní části stačila srovnat na 4:4, a tak se muselo jít do prodloužení. To změnu stavu nepřineslo a tak, jak se v pravidlech píše, nastaly samostatné nájezdy. V nich rozhodl domácí Fronk a utrhl tak dva potřebné body.