JUNIOŘI - reportáž

Piráti čtyřmi góly zdolali Kometu, Martin Altrichter předvedl jednapadesát zákroků

Napsal 24.01.2020 Michal Luxa
C h o m u t o v - K dalšímu střetnutí O Pohár DHL cestovali junioři do Brna, kde zvítězili 4:2. Kometa sice zasypala Martina Altrichtera třiapadesáti střelami, přesto na body nedosáhla. Soubor Jaroslava Becka totiž soupeři uštědřil lekci z produktivity a mohl se radovat. Branky za Chomutov postupně stříleli Patrick Pech, Josef Koláček, Jiří Kulich a Jan Prokop.
37.kolo pá 24.1.2020
KOM
2:4(1:1, 0:2, 1:1)
CHM
Kometa
Kubík – Fajmon, Holemý, P. Vašíček, J. Sedláček, Studený, Kowalczyk – Pigl, Indrák, Snášel, Bartes, M. Svoboda, Dufek, I. Sedláček, Malý, D. Vašíček, Kunc.
Chomutov
Altrichter – Šuráň, Ludvík, Ferbas, Houdek, Vaněk, Jungvirt – Švec, Pavlák, Pöschl, Popelka, Pech, Prokop, Berčík, Janeček, Koláček, T. Svoboda, Lobodowski, Jiří Kulich.

Branky a nahrávky

Kometa
4. D. Vašíček (Dufek, Fajmon), 47. Dufek (Kowalczyk, Holemý)
Chomutov
10. Pech (Vaněk, Šuráň), 26. Koláček (T. Svoboda, Jiří Kulich), 29. Jiří Kulich (Koláček, Jungvirt), 59. Prokop (Janeček)

Statistiky

Vyloučení
2:6
Využití
1:2
V oslabení
0:0
Střely na branku
53:31
Diváci
94
Rozhodčí
Skopal – Kleprlík, Komínek

Shrnutí

Do střetnutí lépe vstoupila Kometa, která se už ve čtvrté minutě ujala vedení. Autorem gólu se stal Dominick Vašíček, jenž se jako první zapsal do statistik duelu - 1:0. Ovšem na chomutovskou odpověď se čekalo pouze šest minut. Po Vaňkově přihrávce se přesnou střelou předvedl Patrick Pech - 1:1.

Druhá část patřila souboru Jaroslava Becka, jenž postupně odskočil do dvoubrankového vedení. Nejprve stav zápasu otočil Josef Koláček - 1:2. Na jeho trefu navázal v devětadvacáté minutě Jiří Kulich, pro něhož to byl premiérový gól v juniorech - 1:3.

V sedmačtyřicáté minutě se Brnu povedlo zápas ještě zdramatizovat, když Martina Altrichtera překonal Karel Dufek - 2:3. Severočeši si ale zbytek střetnutí pohlídali a navíc ještě upravili skóre utkání. Definitivní jistotu dal Chomutovu Jan Prokop, jenž zasunul černou gumu do opuštěné klece - 2:4.  

×
Dnes v 12:00 | Jun.
HC AZ Havířov 2010
Piráti Chomutov
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Lovosice
Piráti Chomutov