Mladší dorostenci si vezou z Plzně tři body, výhru si zařídili ve druhé třetině

Napsal 26.01.2014 Antonín Domanický
P l z e ň / C h o m u t o v - V rámci 25. kola ELIOD extraligy mladšího dorostu zamířili mladší dorostenci Pirátů do západočeské metropole. Zde zásluhou Lyszczarczyka otevřeli skóre již ve druhé minutě utkání. Plzeňští však zvládli srovnat díky brance Rubnera a po první třetině byl stav nerozhodný. Druhou dvacetiminutovku zahájili Piráti opět nejlepším možným způsobem a 21. minutě vedli 2:1 díky gólu Matyáše Svobody. Do konce třetiny zvládli přidat další dvě branky. U všech branek z druhé části je podepsán produktivní Alan Lyszczarczyk. V poslední periodě poté přidal pátou branku Jan Jindra. Za hosty se ve vlastním oslabení zvádl trefit Kodýtek a uzavřel tak skóre na konečných 2:5.