Ml. Dorost - reportáž

Mladší dorostenci si poradili s ústeckým Slovanem a získali z jeho ledu tři body

Napsal 25.10.2015 Marcel Holl
Ú s t í / C h o m u t o v - Nejmladší celek pirátské akademie cestoval v rámci 12. kola ELIOD extraligy na led Ústí nad Labem. Po bezbrankové první třetině otevřel skóre v polovině zápasu Tomáš Krchňák. Na dvoubrankový rozdíl zvýšil ve 44. minutě Jakub Veselý. Definitivní podobu výsledku dodal pět minut před koncem Vojtěch Günther. Chomutovští si tedy z ledu Slovanu vezou výhru 0:3.
12.kolo ne 25.10.2015
UNL
0:3(0:0, 0:1, 0:2)
Ústí n.L.
Volke – Štochl, Štěpánek, Chmela, Stuchlý, Mareš, Vidlička – Harkabus, Batryn, Čermák, Magasanik, Šindelář, Herák, Janoušek, Tůma, Gottfried, Klepáček
Běhula – Ferbas, Záruba, Jungvirt, Seemann, D. Zeman, Jarý, Krchňák, Psar – Günther, Baier, Mežnar, Jaroš, J. Veselý, Breczko, Benda, Ouřada, Brandner

Ústí n.L.
30. Krchňák (Psar), 44. J. Veselý (Ouřada), 55. Günther (Jungvirt, Brandner).

2:6
0:0
0:0
14:32
137
Krob - Ševic, Folk.
Vít Seemann (CHM) na 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

V nedělním zápase se v úvodní třetině nepodařilo dát ani jednomu celku gól. Na střely byla perioda celkem vyrovnaná a to 5:9. Na obou stranách také bylo k vidění po jednom vyloučení.

Ve druhé dvacetiminutovce padla jedna branka ve prospěch chomutovského celku. Úspěšným střelcem se stal Tomáš Krchňák v čase 29:22 min. s pomocí od Roman Psar.

Závěrečné dějství se neslo ve znamení dvou gólů, které prospěli hostům. Nejprve se do černého trefil Jakub Veselý ve čtyřicáté čtvrté minutě. Následně se prosadil Vojtěch Günther v padesáté páté minutě, kterému asistovali Tomáš Jungvirt a Roman Brandner.

Ohlasy trenérů nejsou z technických důvodů k dispozici.