Ml. Dorost - reportáž

Mladší dorostenci po vydařené první třetině nakonec padli s Rytíři o gól

Napsal 10.01.2017 Martin Penker
C h o m u t o v - V rámci sedmého kola nadstavbové části ELIOD extraligy mladšího dorostu zavítali Piráti na led kladenských Rytířů. Piráti vstoupili do utkání velice dobře a už po dvou odehraných minutách vedli o dva góly. Do konce první třetině ještě přidal třetí branku hostů Šafránek a Piráti tak vedli 0:3. Ve druhé třetině ale Rytíři nejdříve dokázali snížit na 2:3, ale Benda následně v samotném závěru vrátil Pirátům dvoubrankové vedení. Závěrečná část utkání se ale Pirátům vůbec nepovedla, když jí prohráli 4:1! Domácí tak nakonec dokázali otočit nepříznivý stav utkání po první třetině (0:3) a nakonec zvítězili 6:5.