Ml. Dorost - reportáž

Mladší dorost první čtvrtfinále vyhrál v prodloužení, do semifinále tak může postoupit na vlastním ledě

Napsal 09.03.2016 Miroslav Kučera
C h o m u t o v - Mladší dorost se v prvním čtvrtfinále extraligy střetl s Libercem na jeho ledě. Domácí se dostali rychle do vedení, které drželi až do poslední desetiminutovky. V té ale vyrovnal Seemann a utkání došlo až do prodloužení. V tom se po velké hrubce obrany prosadil Koblížek a poslal tak Piráty do vedení 1:0. Ti mohou o svém postupu do semifinále rozhodnout již 11. 3. v SD ARÉNĚ.
ČF1 st 9.3.2016
LIB
1:2p(1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
Liberec
Novák – Aubrecht, Adamec, Šuráň, Charvát, Nikolič, Had, Ira, Balík – Rychlovský, Dospěl, Šír, Maťátko, Jeník, Bitman, Hájek, Kotyza, Šafařovský
Běhula – Ferbas, Jungvirt, Seemann, Zeman, Jarý, Herles, Psar – Günther, Baier, Mežnar, Černý, Jaroš, Veselý, Breczko, Koblížek, Ouřada, Brandner