Mladší dorost nadělil Hvězdě Praha na jejím hřišti 9 branek a veze tři body po vítězství 9:4

Napsal 14.10.2012 Pavel Kadeřábek
C h o m u t o v - Mladší dorost Pirátů zavítal v dalším kole extraligy mladšího dorostu na led pražské Hvězdy a už od začátku utkání dal jasně najevo, kdo bude diktovat tempo dnešního zápasu. První třetinu Piráti vyhráli 3:0, ve druhé třetině pak svůj náskok navýšili a domácím dovolili korigovat. Ve třetí třetině Hvězda o dvě branky snížila, hosté dokázali ale svůj náskok opět zvýšit na konečných 9:2. V utkání se blýskl čtyřmi body hostující Rohla(1+3)
9.kolo ne 14.10.2012
HVP
4:9(0:3, 2:4, 2:2)
Hvězda Praha
Hamalčík(Mann) – Vidím, Kornblad, Diviš, Horák, Tomek, Pokorný, Jaššo, Beran, Šťastný, Sůva, Procházka, Urban, Grim, Hošťák, Kolowrat, Klička, Chvála, Vajda, David.
Strejc(Štefka) – Toman, Petržílka, Novák D., Lyszcarczyk, Novák A., Kulich, Svoboda, Lidák, Gröger, Wagner, Dejmek, Kaše, Hřebíček, Jindra, Rohla, Taraška, Hlaváček.

28. Tomek (Pokorný), 35. Kornblad (Mann), 44. Sůva (Mann), 46. Šťastný (Mann)
5. Rohla (Toman), 6. Wágner (Kaše), 11. Lyszcarczyk (Rohla), 23. Kaše (Wágner), 28. Svoboda (Lidák), 30. Dejmek, 31. Lyszcarczyk (Rohla), 53. Jindra (Kaše, Wágner), 57. Toman (Rohla)