Mladší dorost Pirátů pokračuje ve skvělých výkonech. Z Kladna si přiváží výhru 6:5.

Napsal 26.01.2012 Václav Mohelník
C h o m u t o v - Trenéři mladšího dorostu můžou být na své ratolesti pyšní. Na cizích hřištích nepadli ještě ani jednou po základních šedesáti minutách. Další vítězství si připsali na Kladně, kde se ale zápas od začátku pro Piráty nevyvíjel příliš dobře. Celý zápas dotahovali a o svém vítězství rozhodli v padesáté minutě, kdy si připsali dva rychlé góly. Chomutov vyhrál na Kladně 6:5
26.kolo čt 26.1.2012
KLA
5:6(3:2 , 1:2, 1:2)
Kladno
Roubal - Borkovec, Dourela, Čermák, Hajný, Havlůj, Hierman, Hudec, Janeček, Janele, Kaprál, Keszi, Kružík, Matula, Míka, Sklenička.
Lukeš (od 21. Černý) – Dimitrov, Kaše D., Klepl, Knobloch, Kozák, Krstev, Macháček A., Macháček P., Páleník, Pitra, Pokorný, Rohla, Strunz, Taraška, Toman, Zedník.