DOROST - reportáž

Lekce z produktivity! Dorostenci těsně podlehli Českým Budějovicím

Napsal 26.11.2022 Michal Luxa
Č e s k é B u d ě j o v i c e / C h o m u t o v - Ve druhém kole skupiny o účast v play-off extraligy dorostu zajížděli Piráti k dalšímu venkovnímu zápasu, tentokrát padli v Českých Budějovicích 3:6. Svěřenci Radka Šípa třikrát vyrovnali, avšak na gól z devětačtyřicáté minuty už neodpověděli.
N2 so 26.11.2022
CEM
6:3(1:1, 1:1, 4:1)
Č. Budějovice
Pytel – Šíma, Prušák, Kubík, Fábera, Gřegořek, Lukáš – Hečko, Hoch, Humeník, Šimon, Schmied, Palán, Aulický, Lukeš, Kinter, Drančák
Štěrba – Ibl, Švarc, Záhorec, Malý, Malcovský, Holejšovský, Kůrka – Bečvář, Chládek, Šilhan, F. Novák, Grosskopf, Halfar, Nastoupil, Sochor, J. Pospíšil, Kalvoda

7. Hečko (Lukáš), 23. Hoch (Aulický, Hečko), 45. Drančák, 49. Aulický (Fábera), 60. Drančák (Humeník, Hoch), 60. Hoch (Drančák)
19. Šilhan (J. Pospíšil), 39. Švarc (Sochor), 46. Holejšovský (J. Pospíšil)

6:4
2:0
0:0
31:43
59
Matoušek – Deja, Kaiser

V šesté minutě se nedovoleným zákrokem proti pravidlům provinil Zbyněk Švarc. A tak se České Budějovice v následné přesilové hře ujaly vedení, přesnou ranou se totiž prezentoval Martin Hečko - 1:0. Dvě minuty před vypršením první třetiny se o vyrovnání postaral David Šilhan - 1:1.

Také druhou přesilovou hru Motor využil, a tak se po radosti Štěpána Hocha vrátil Petr Holejšovský dříve z trestné lavice - 2:1. Ovšem také koncovka prostřední části patřila Chomutovu, když další vyrovnání obstaral Zbyněk Švarc - 2:2.

V pětačtyřicáté minutě se Jihočeši potřetí ujali vedení. Individuální akce vyšla Samuelu Drančákovi, který znovu pomohl domácímu celku k odskočení - 3:2. Jenomže vedení Motoru netrvalo ani minutu, jelikož přesnou ranou se o slovo přihlásil Petr Holejšovský - 3:3. Jenomže v devětačtyřicáté minutě se skóre znovu měnilo a postaral se o to Vojtěch Aulický - 4:3. V poslední minutě se prosadili ještě Samuel Drančák a Štěpán Hoch - 5:3.