Kryštof Ouřada řídil vysokou výhru staršího dorostu na ledě Kladna

Napsal 22.09.2017 David Panuška
K l a d n o / C h o m u t o v - Starší dorostenci zajížděli v rámci dalšího kola extraligy na led kladenských Rytířů. Svěřenci trenérů Kočího a Šípa se díky třem dvougólovým třetinám radovali z výsledku 6:0 a zisku tří bodů. Hattrickem se blýskl Kryštof Ouřada, jenž ještě přidal jednu asistenci. Tři asistence zaznamenal Erik Mežnar.
5.kolo pá 22.9.2017
KLA
0:6(0:2, 0:2, 0:2)
Kladno
Jiroušek (25. Novotný) – Kvapil, Zich, Volráb, Šmatlák, Flachs – M. Bláha, Tržil, O. Bláha, Hašek, Jelínek, Bernat, Routa, Kulma, Urban, Frimel, Rendla, Čermák, Neiss.
Běhula – Matějka, Ferbas, Kleiner, Zeman, Jarý, Štochl – Bárta, Černý, Baier, Harkabus, Prokop, Benda, Mežnar, Hradecký, Gut, Pech, Ouřada, Brandner

Kladno
10. Ouřada (Mežnar), 14. Prokop (Ouřada, Mežnar), 25. Pech (Gut), 39. Ouřada (Mežnar), 43. Ouřada, 55. Štochl (Gut)

2:3
0:1
0:0
43:31
Poskočil - Jílek, Oudes.

Piráti se dostali do vedení na začátku desáté minuty. Kryštof Ouřada ujel domácí obraně a střelou k levé tyčce otevřel skóre utkání - 1:0. Vedení severočeského celku navýšil o čtyři minuty později Jan Prokop, který těžil z přihrávek od Kryštofa Ouřady a Erika Mežnara. Za stavu 2:0 pro hostující celek se tak šlo do kabin.

I do třetí třetiny vstoupili chomutovští hokejisté parádně. Michal Gut našel po čtyřech minutách volného Patrika Pecha, který zvětšil vedení Pirátů již na 3:0. Domácí mohli snížit Haškem, ale škvíru mezi betony Richarda Běhuly nenašel. Naprosto podobně dopadl na druhé straně Michal Gut. V závěru třetiny přidal čtvrtou branku svého celku Kryštof Ouřada - 4:0.

Jinak tomu nebylo ani ve třetí části hry. Kryštof Ouřada okradl bránícího Zicha o puk a potřetí v utkání skóroval, bylo to již velice výrazných 5:0. Gólový účet završil Jakub Štochl, který byl pohotový v brankovišti - 6:0.