Juniorka bojovala, přesto na Zlín nestačila a z boje o titul vypadla

Napsal 28.02.2009 David Nováček
C h o m u t o v - Rozhodující duel čekal dnes na chomutovské juniory. Díky výbornému výkonu v pátečním utkání si chomutovští mladíci vynutili rozhodující utkání. To však v sobotu po obědě nezačali dobře a už ve 2. minutě inkasovali z hole Finsterleho. Následně Zlín svůj náskok zvyšoval a ve 22. minutě vedl již 4:0. Teprve potom se prosadili i hosté. Nejprve Kůs a následně Mužík vykřesali postupovou naději. Přes několik dalších šancí si však domácí pohlídali výsledek a v 60. minutě pojistil zlínský postup znovu Lukáš Finsterle. Chomutov tak vypadl ze hry o titul, avšak se sezónou může být spokojený. Hlavním cílem totiž v premiérové sezóně byla záchrana a tak účast v playoff byla už jen třešničkou na sladkém bílomodrém dortu.