Junioři porazili Horáckou Slavii Třebíč po prodloužení 3:2

Napsal 21.11.2008 Pavel Kadeřábek
C h o m u t o v - V první třetině se diváci branky nedočkali. Mírnou převahu si vytvořili domácí junioři, ale Mikulka v třebíčské brance předváděl vynikající zákroky. Domácí nedokázali využít ani krátkou přesilovku 5 na 3. Ve druhé třetině šli do vedení domácí, kteří využili Davidem Hauerem přesilovku 5 na 3. Hosté také využili přesilovku Eduardem Kadelou, ale jen 5 na 4 k vyrovnání na 1:1. Po chybě Mikulky v brance hostů však domácí poslal do vedení ve 34. minutě Jakub Hofmeister. Za hosty vyrovnal v 52. minutě Dočekal. Do prodloužení vlétli domácí jak nejlépe mohli a v čase 60:52 vstřelil rozhodující branku Jiří Bečvář.