JUNIOŘI - reportáž

Junioři KLH Chomutov porazili České Budějovice 3:2, po prodloužení

Napsal 27.11.2009 Václav Mohelník
C h o m u t o v - První branka v zápase padla, až v polovině zápasu, přesněji v čase 27:05. Kdy David Kunc vystřelil a Lukáš Matějka dorážel. Druhá branka v zápase padla z hole hostujícího Jaroslava Šaršoka, kterému puk naservíroval Jakub Marek. Domácí šli do vedení v čase 38:14, kdy střelu Jaroslava kůse, tečoval Michal Žižka a puk zapadl, až za záda hostujícího brankáře. Vedení domácí neudrželi a tři minuty před koncem bylo vyrovnáno. Stejná situace, jako při druhém gólu domácích. Roman Vráblík střílel a Jakub Marek tečoval. Poslední rozhodující branku, přidal v prodloužení Jan Rutta, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Chomutov vyhrál nad Českými Budějovicemi 3:2, po prodloužení.
27.kolo pá 27.11.2009
CHM
3:2p(0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
CEB
Chomutov
Kaššák (Meravý) - Pinka, Kolčaca, Žižka, Karlík, Mazanec, Rutta, Ptáčník, Mála, Mužík, Matějka, Csányi, Hofmeister, Heindl, Zeman, Milotínský, Kůs, Kerch, Kunc.
Č. Budějovice
Hnízdil (Hrubec) - Dietz, Makovský, Předota, Klement, Vráblík, Budina, Seidl, Marek, Ježek, Sumerauer, Heřman, Babka, Přibyl, Zvolík, Šaršok, Polodna, Vaniš.

Shrnutí

V nejbližší době doplníme.