Oršulák – Tolar, Štulc, Sochor), Tran, Malý – Matoušek, Kubový, Pluhař, Uhlík, Horský, Komínek, Matějka, Živný, Čech
Perůtka – Pašek, D. Svoboda, F. Hynek, Ibl, Žižka, Pokorný – Kokman, Klobouček, Vondrášek, Stejskal, Grosskopf, Titlbach, Mišovic, Čihař

2. Ibl (Čihař), 26. Stejskal (Žižka, Mišovic), 32. Kokman (Titlbach), 51. Mišovic (Čihař), 52. Stejskal (Grosskopf), 57. Kokman (D. Svoboda, Ibl)

0:0
0:0
19:35
Malá – Kaiser, Malý

Piráti do utkání dobře vstoupili a hned zkraje druhé minuty šli do vedení, když se ke gólové ráně napřáhl Radim Ibl – 0:1. V dalším průběhu úvodního dějství si oba celky vyzkoušely početní výhodu, ale brankáři už kotouč zpoza svých zad nelovili.

V prostřední třetině už Chomutovští svou střeleckou převahu výrazněji přetavili v brankový rozdíl. V polovině šestadvacáté minuty zamířil do černého Samuel Stejskal, na něhož o pár okamžiků později navázal Tomáš Kokman – 0:3.

Skóre se znovu měnilo až po přelomu třetího dějství, kdy se z trestné lavice vrátil Dominik Mišovic a zvýšil vedení chomutovských mladíků na čtyři.

Za minutu a šestnáct vteřin vstřelil svou druhou branku v duelu Samuel Stejskal a když se v 57. minutě trefil také podruhé Tomáš Kokman, mladí Piráti zopakovali scénář ze druhé části – 0:6.

Druhé čisté konto v dorostenecké extralize vychytal Alexandr Perůtka, jemuž na to tentokrát proti Třemošné stačilo devatenáct zákroků.