Dorostenci prohráli počtvrté za sebou, tentokrát nestačili na Třinec kterému podlehli 1:3

Napsal 28.11.2008 Pavel Kadeřábek
C h o m u t o v - V první třetině jsme viděli vyrovnanou hokejovou partii s mírnou převahou domácího celku, který byl aktivnější hlavně ve střelbě, ale jak hostující Sklenář tak domácí Matoušek za svá záda ani jeden puk nepustili. Na začátku druhé třetiny po chybě na útočné modré čáře ujel hostující Číhal a poslal hosty ve 22. minutě do vedení. Domácí zaslouženě vyrovnali ve 29. minutě Filipem Hantákem, ale radost jim pokazil hned minutu na to hostující Chvostek, který vrátil vedení na stranu hostí. Do třetí třetiny šli domácí s cílem vyrovnat, proti byl však skvělý Sklenář v brance hostí. Ve 46. minutě nedokázali domácí využít 1:50 min. přesilovku 5 na 3. V 58. minutě měli domácí šanci snížit při další přesilovce, ale to se jim bohužel nepovedlo. Vítězství hostí pak pečetil střelou do prázdné branky Franek a upravil na konečných 1:3pro hosty.