9. třída - reportáž

Devítka znovu porazila Litvínov a postupuje do extraligy 9.tříd!

Napsal 19.03.2023 Tadeáš Kožený
Piráti znovu po čtyřech dnech zajížděli k zápasu do sousedního Litvínova. Tentokrát šlo o vyrovnaný zápas ve kterém jako první otevřeli skóre domácí, konkrétně Jan Vladař. Hosté srovnali krok v sedmnácté minutě díky příspěvku od Davida Sedláčka. Mladí Piráti skle otočili ve druhé třetině díky gólu Samuela Peksy. Deváťáci dokázali skórovat rovnovážně v každé třetině. Gól na 3:1 si připsal Filip Novák a tak hostům ani nemuselo vadit snížení Kevina Kváše na konečných 2:3. Piráti si díky výhře kolo před koncem soutěže zajistili postup do Extraligy devátých tříd pro příští sezónu.