9. třída - reportáž

Devítka je doma podruhé v řadě vítězná, v nájezdech přetlačila Hradec Králové

Napsala 09.03.2023 Kateřina Kundertová
Piráti přivítali v dohrávce čtrnáctého kola nadstavby ligy devátých tříd Hradec Králové a zapsali druhé vítězství v řadě. Hosté si dvakrát během šedesáti minut vypracovali dvougólové vedení, ale Chomutovští urputně srovnávali – naposledy se to povedlo Samuelu Peksovi v čase 59:44. Duel, ve kterém domácí využili dvě přesilovky a hosté dvakrát skórovali v oslabení, přes prodloužení dospěl do nájezdů, v nichž rozhodl Oliver Kharboutli.
N14 čt 9.3.2023
5:4sn(0:1, 2:3, 2:0 - 0:0)
MHK
Geist (Civiš) — Matýšek, Babka, Konvalinka, Heller, Procházka, M. Beran — Jenček, Kharboutli, D. Beran, Ekrt, D. Sedláček, Mareš, Peksa, Váňa, Gombár
Hradec Králové
Růžička — Wališ, Studnický, Vencl, Šanc, Novotný, Flechtner — Koklar, Brzák, Pavlík, Václavíček, Klíma, Hofman, Bulat, Dostálek

24. Peksa (Procházka, Mareš), 26. Procházka (Peksa), 49. D. Beran (Kharboutli), 60. Peksa (Ekrt, Sedláček), rozh. nájezd Kharboutli