Chomutovští mladší dorostenci nadělili Třemošné devět gólů a vyhráli 9:2

Napsal 27.02.2011 Václav Mohelník
C h o m u t o v - Velké množství gólů bylo vidět při zápase mladšího dorostu mezi Chomutovem a západočeskou Třemošnou. Rozhodující trefa byla k vidění již v první třetině, když se v jedenácté minutě trefil Lukáš Pitra. V tu chvíli to bylo 3:0, pro domácí KLH Chomutov. Nakonec do hostující branky spadlo devět gólů a Třemošná odjíždí s debaklem 9:2.
31.kolo ne 27.2.2011
9:2(4:0, 4:2, 1:0)
TRM
Lukeš (od 40. Taraška) - Cestr, Černý, Hlaváček, Kosina, Mojžíš, Dimitrov, Frajt, Kampf, Kaše O., Klepl, Macháček, Pitra, Páleník, Kaše D., Rohla.
Třemošná
Kosina (od 35. Procházka) - Hůlka, Havlík, Valeček, Vlček, Valeš, Sklenička, Michel, Čadek, Hopčák, Tymr, Kastner, Hucl, Mottl, Kohel, Liprt, Paták.

Zápas rozhodli Severočeši již v první třetině, když se postupně trefilo několik hráčů domácích. Po první třetině tak na světelné kostce svítil stav zápasu 4:1, pro domácí.

Druhá třetina byla podobná té první. Čtyři góly domácích a dva góly hostující Třemošné už na výsledku nic ovlivnit nemohlo.

Do poslední třetiny vstupovali chomutovští s novým gólmanem v zádech, když po dvou třetinách Vojtěcha Tarašku nahradil Lukeš Štěpán. Na druhé straně se brankáři vystřídali, již po pátém gólu do jejich sítě.

Domácí v poslední třetině ještě svůj náskok zvýraznili a celkově vstřelili devět gólů. Skóre po závěrečné třetině bylo: KLH Chomutov - HC Meteor Třemošná 9:2.