JUNIOŘI - reportáž

Chomutovští junioři si připsali první vítězství. Šumperk porazili 6:1

Napsal 12.09.2008 David Matula
C h o m u t o v - V oboustranně vyrovnaném utkání šli do vedení domácí, když se v přesilové hře prosadil Kůs. Ve druhé části utkání přidali domácí druhou branku, trefil se Bečvář. V polovině utkání však krásně vysunul Dosoudil Malého, který tváří tvář Kaššákovi nezaváhal a snížil. O chvilku později mohli hráči Šumperka srovnat, to když dostali možnost početní výhody pěti proti třem a to celé dvě minuty. Radovali se však domácí, jelikož s kotoučem na holi projel do útočného pásma nejlepší hráč utkání Jaroslav Kůs a střelou příklepem přes obránce vymetl levý horní roh šumperské branky. Ve třetím dějství ještě zvýraznili domácí vítězství Jáchym, Bečvář a Kolčava.
3.kolo pá 12.9.2008
CHM
6:1(1:0, 2:1, 3:0)
SUM
Chomutov
Kaššák (Hollý) – Jaško, Dostál, Sviekauskas, Semrád, Kolčava, Saska, Krupka, Rutta - Nguyen, Kalinovič, Chocholáč, Kubík, Hofmesiter, Kroupa, Bečvář, Kůs, Kolář, Miklovič, Jáchym, Szakal.
Šumperk
Vodička (Peksa) - Kupčus, Novotný, Havlík, Zacpálek, Malý, Dokoupil, Drtil, Fryč, Stejskal, Skoumal, Sigmund, Žálčík, Přikryl, Měrka, Peška, Šoustal, Hlavsa, Cink, Poles