Chomutovští junioři prohráli o gól v zápase se Slovanem, ve kterém padlo 21 branek

Napsal 15.08.2011 Miroslav Kučera
C h o m u t o v - Nevídanou přestřelku mohli vidět diváci, kteří si našli cestu na Zimní stadion v Chomutově. Domácí piráti nejdříve prohrávali po pár minutách již 0:4, do konce první třetiny však stihli vyrovnat. Ve druhé třetině padly také čtyři branky na každé straně a stav po dvou částech byl 8:8. Chomutovští se ujali ve třetí třetině vedení, ale 26 vteřin před koncem hosté z Ústí nad Labem vyrovnali a následovaly samostatné nájezdy. V těch nakonec zvítězili hokejisté Slovanu, jelikož rozhodující nájezd proměnil Vávra, který si připsal v zápase úctyhodných pět branek.