Chomutovskému dorostu dnes štěstí nepřálo. Letňany si odvážejí výhru 4:3

Napsal 26.09.2010 Helena Hadvičáková
C h o m u t o v - V nedělním odpoledni si mladší dorostenci neužívali pohody, nýbrž hráli extraligový zápas proti týmu HC Letci Letňany. Domácí hráči věděli, proti komu nastupují. Letci jsou týmem zkušeným a nadaným. Proto bylo asi pro domácí překvapením, když to byli právě oni, kdo otevřel stav utkání. Hned ve druhé minutě se trefil Cestr. Hosté však nelenili a dvě minutky na to srovnali. Do konce třetiny pak ještě stačili přidat dva góly a po první třetině odcházeli s dobrým pocitem, kdy ukazatel oznamoval skóre 1:3 pro hosty. Druhá třetina začala hned trestem, kdy se Letci opozdili v šatně. Dostali dvě minuty. To je však nerozhodilo a byli to oni, kdo střílel další branku. Ve 28. minutě měl štěstí Krátoška. Chomutov mu do konce třetiny nestačil odpovědět. Druhá třetina skončila stavem 3:4 pro hosty. Jasný signál v podobě gólu poslal až Kampf, který snížil na jednobrankový rozdíl. V poslední části se bojovalo, jak se jen dalo. Hosté si ve všech ohledech chtěli udržet vedení. V jeden moment měli ale namále, kdy si domácí lavice myslela, že puk přesáhl brankovou čáru a oprávněně se začala radovat. Jejich radost jim ale překazil rozhodčí, který nekompromisně oznámil neplatící gól. Stav zápasu se tedy neměnil. Chomutov se snažil po tomto incidentu být u puku častěji a častěji. Bohužel pro bílomodré, štěstí přálo více Letcům, kteří si své vedení udrželi, a tak vyhráli dnešní zápas 4:3.