Chomutov vybojoval 3 body. HC VCES Hradec Králové porazil 3:1

Napsal 01.03.2010 Helena Hadvičáková
C h o m u t o v - Při prvním dnu v měsíci březen se na chomutovském stadiónu odehrálo další kolo dorostenecké extraligy. Proti Chomutovu se postavili zdatní borci z týmu HC VCES Hradec Králové. Samotný zápas začal o půl šesté a hned úvod se lépe vyvedl domácím, kdy ve 14. minutě Lehnert zaskočil hradeckého Pavelku a vsadil první branku zápasu. Po zbylých 6 minut se nic závratného nestalo a do šaten se odcházelo za stavu 1:0 pro domácí. Druhá třetina začala opět dobře na domácí straně, v jednadvacáté minutě se pěkným a mrštným golfákem strefil Hammerbauer a tak poslal domácí do dvougólového vedení. Hradec si však druhý gól nenechal líbit a jakoby se probral. V pětadvacáté minutě snížil na jednobrankový rozdíl útočník Vlček. Po zbytek třetiny byly k mání pěkné gólové akce, leč oba brankáři prokázali, že jsou muži na svých místech a za svá záda nepustili již další kotouče. Třetí třetina ze začátku působila chladně. Chomutov si chtěl pohlídat vedení a tím i následný zisk bodů. Pár vteřin před koncem zápasu byl ještě uznán technický gól a tedy zisk 3 bodů zůstává na domácí straně.