Chomutov naděloval na kadaňském ledě patnáct branek

Napsal 02.08.2008 David Nováček
C h o m u t o v - Po prvním přípravném utkání, ve kterém chomutovští dorostenci nestačili na karlovarskou Energii, si místní mladíci spravili chuť na kadaňském zimním stadionu. Partnerskému týmu z uskupení 3K nastříleli patnáct branek a přitom žádnou neinkasovali. Dvěma góly se blýskla trojice chomutovských hokejistů - Petr Bauer, Jakub Procházka a Jan Mazánek. Brankář Radek Pražák pokryl 17 kadaňských střel a v přípravě si drží 100% úspěšnost zásahů.
přát. so 2.8.2008
KAD
0:15(0:5, 0:1, 0:4 - 0:5)
Kadaň
Balakhonov Oleksandr (40:00 Kudláček Jaroslav) - Malast Petr, Nuc Jan, Volek Petr, Pokorný Jiří, Danylec Žeňa, Muchna Daniel, Krahula Jíří, Zoch Ladislav, Tumpach Ondřej, Toman Vojtěch, Štelcich Martin, Gubela Tomáš, Gregor Martin, Mědílek Marek, Mára Matěj, Mikuš Denis, Kopáč Jan, Oškrobany Vladimír, Hlinka Miloš, Vlášek Patrik. Trenéři Wágner František a Krpenský Radek, vedoucí Mára Stanislav.

(1. a 2. čtvrtina): Pražák Radek - Andres Radek, Čeček Martin, Kasal Marek, Škrdle Karel, Kolář Daniel, Čížek Filip - Procházka Tomáš, Tuček Ondřej, Chytrý Marek - Taraška Lukáš, Bauer Petr, Faigl Tomáš - Šaržík Dušan, Lehnert Daniel, Megela Dominik.

(3. a 4. čtvrtina): Pražák Radek (60:01 Kutnar David) - Havel Radek, Fiala Ondřej, Herr Karel, Fejt Dominik, Andres Radek, Kilián Filip - Mazánek Jan, Kotous Michal, Hučko Petr - Komma Pavel, Bacovský Jan, Procházka Jakub - Svoboda Daniel, Piačka Edmund, Huňady Patrik. Trenéři Táborský Pavel, Buchal Miroslav, Innemann Pavel, vedoucí Pašek Martin.

Drtivá výhra našeho týmu se zrodila hned v první čtvrtině, kdy domácí inkasovali pětkrát. Na počátku druhé dvacetiminutovky se kadaňští snažili vyrovnat hru, ale právě v době jejich největší snahy inkasovali pošesté a nadšeně a bojovně hrající hráči KLH již jen navyšovali skóre. Domácí za celých 80 minut branku nevstřelili, i když jim někdy chybělo i kousek štěstí.