Ani třetí zápas starší dorostenci Pirátů proti Plzni nezvládli a ze západních Čech odjíždějí s porážkou 1:4

Napsal 27.10.2012 Pavel Kadeřábek
C h o m u t o v - V 16. kole extraligy staršího dorostu zajížděli mladí Piráti na led západočeské Škody Plzeň. První dva vzájemné duely dopadly lépe pro Západočechy, a tak chtěli mladí Piráti určitě nějaký ten bod urvat. První třetina jim však moc nevyšla, když jí prohráli 0:3. Ve druhé třetině Piráti značně přidali, ale domácí hlavně díky Paclovi v brance svůj tříbrankový náskok z první třetiny udrželi. Ve třetí třetině Plzeň náskok zvýšila, hosté zareagovali jen jednou brankou.
16.kolo so 27.10.2012
PLZ
4:1(3:0, 0:0, 1:1)
Plzeň
Pacl - Polívka, Hůlka, Lobo, Walter, Beneš, Švarc, Vlček, Prokop, Kristl, Holý, Polata, Michel, Uhlík, Krliš, Čadek, Jakubec, Starý, Sladký, Suchý.
Lukeš - Meliško, Páleník, Ringler, Krstev, Macháček, Bednář, Rohla, Hierman, Pokorný, Šmíd, Dimitrov, Macháček P., Vlastník, Kaše, Veselý, Wágner, Strunz.