Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-1-13" |  vypnout filtr
 
<12345
RSS RSS
Další diskuse: 
 
13.01.2020, 11:28
 
 
Reakce na tpd: No on je bezpochyby geniální hokejka.. ot...
Tak nemusí to být ubrání, ale hromada věcí je spojená se vzděláním (ne honěním titulů) a často i se zkušenostmi, které s hokejem nemusí mít primárně nic společného a tato kombinace zkušeností a vzdělání pak člověk může klidně modifikovat na věci okolo hokeje. U JJ ty mimohokejové zkušenosti jsou bohužel spjaté jenom s politikou a to v ČR a vzdělání má nulové. Ono to potom přináší takový výsledek, jaký JJ pak prezentuje, neboť má široký rozhled, ale nedokáže se odprostit od vlastního zájmu a vidět ten problém řekněme celospolečensky. (Hm koukám, že jsem to asi zase napsal moc komplikovaně). Jdu se vrátit do hrobu Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
tpd
13.01.2020, 08:11
 
 
Reakce na Vado: ale prd, je to kombinace obojího. Jágr j...
No on je bezpochyby geniální hokejka.. otom není pochyb.. problém je ten ze .. mnozí lidé si mysli že je i “geniální”.. majitel..manažer..myslitel..a td.. Smajlík ..a ono to je spíše naopak.. někde mu pánbůh nadělil měrou vrchovatou.. a někde mu výrazně ubral.. Smajlík
 
 
13.01.2020, 07:09
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Bohužel máš pravdu ;( ;( ;(...
ale prd, je to kombinace obojího. Jágr je hokejka jedna za sto let, kombinace mega talentu, štěstí, neuvěřitelné pracovitosti, hokejové chytrosti na jedné straně a upadajícího českého hokeje na straně druhé. Pokud ho budeme brát jako hokejistu, tak je to legenda legend a osobnost par excellance světového hokeje. To jaký je člověk a majitel atd. je věc druhá.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.