Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "VADO" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
27.02.2020, 07:20
 
 
Reakce na rcts: Ja ti nevim, ale Štrba s Hudackem dle mé...
Absolutní souhlas. Nevím, co se stalo a proč pak začal Štrba až moc hýbat sestavou, ale Hudáček očividně svou práci udělal dobře. Nevím, jak a o čem se pohádali s vedením atd.
U Ivana Humla nějak věřím, že hlavně dá dohromady i akademii, tak potřebuje doplnit jako sůl a hlavně by se měli domluvit, aby Akademie i Atým praktikovali podobnou filozofii hokeje. Myslím, že by nebyl špatný doplnit akademii o Jana Čalouna a trochu více pilovat technické věci a bruslení. Pokud dají hráčům i volnost, aby se nebáli tvořit a dali prostor "té české vyčůranosti", tak by to mohlo časem fungovat. Ale musí fungovat akademie, aby zásobovala Atým. Ale je možný, že ti nejlepší prostě budou přes skandinávii odcházet do zámoří. Český mládežnický hokej je mrtvý. Lepší je možná domluvit nějakou spolupráci s finskými kluby, aby ti kluci odcházeli po nějaké domluvě s tím, než aby utíkali jako Vrhel a spol.
 
 
26.02.2020, 20:56
 
 
Reakce na krokuss: Tak co si budeme nalhávat postupový ...
aby ses nedivil Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
24.02.2020, 14:21
 
 
Tak ono 12+12 je ideál. 10 do Play off a 2 dolů. Nebyl by problém spadnout a finalisté první ligy by šly automaticky do extraligy. Navíc by se ztratil i trochu strach z pádu.
Ale to je jenom jedna rovina. Dále by se měly zrušit tabulky. Chceš hráče, tak jim dej pořádnou smlouvu, jinak jako všude smlouva skončí a hráč jde jinam. Bez nároku na tabulku.
 
 
21.02.2020, 20:39
 
 
Kladno jde na dno
 
 
21.02.2020, 11:11
 
 
Reakce na Mág: První článek, na který jsem narazil. :) ...
těch rozhovorů bylo více, dva nebo tři, ale co si pamatuji, tak to byl rozpočet postupujícího týmu z pralesa na platy hráčů Atýmu. Nic více nic méně. Pokud si pamatuji dobře, tak to dokonce bylo i bez odměn.
 
 
19.02.2020, 14:57
 
 
Tak po Kraftovi rozhodně dobré jméno, uvidíme jeho práci. Každopádně držím palce Ivane.
 
 
16.02.2020, 15:43
 
 
Reakce na krokuss: Tak zrovna z hvězd bychom měli být vy...
Přesně tak, nejlepší hvězdou je vyrovnaný tým, kdy i čtvrtý útok má stejnou roli jako první. Když se někdo zraní, nebo je z formy, tak máš pořád dostatek hráčů. Tímto jsme vyhráli Nagano, tímto Kanada válcovala turnaje. Vykašlat se na tzv. elitní lajnu a na bořiče, to odvál čas. Pokud tým nebude vyrovnaný ve všech a v play off v pěti lajnách, tak se úspěch nedostaví.
 
 
15.02.2020, 20:07
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Jo jo a viník je jasný fenomenál...
to bylo v době, kdy JJ byl ještě za velkou louží, pokud by JJ nezačal propagovat ihned uzavření extraligy, tak bych i tomu Kladnu tu záchranu přál. Nyní přeju návrat Kladna tam, kam patří.
 
 
15.02.2020, 15:08
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Máš pravdu, ale myslím, že spous...
ohledně Kladna nápodobně a musím říci, že já neznám nikoho napříč republikou, kdo by měl rád Kladno nebo znal nějakého kladeňáka, kterého bych nemusel přirovnat k oudu.
 
 
15.02.2020, 11:02
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Neskutečná, krásná a pak že naši...
otázkou je zda negativní radost je ta správná radost
 
 
13.02.2020, 14:04
 
 
Reakce na higway: to bys musel chtít po tom kdo pro Pir...
Hele Schaus je na první ligu až moc dobrý hráč, ale jak jsi psal, sám to nespasí.
Vypadá to, že na tým padla pořádná deka, ale je lepší nyní před Play off (mají čas na to se sebrat a zabrat) a super je, že nepřišla na začátku, než se rozdělovala tabulka.
Svým způsobem jsou výsledky ukradené. Motor ať si vyhraje třeba o 50 bodů, pokud nezvládne Play off, tak mu to bude k ničemu.
Ad Stavjaňa: tak právě v Nitře zahrál hodně dobře, v Motoru ho vyhodili aniž by mu dali čas něco ukázat a ve Zlíně mu to nevyšlo. Doma není nikdo prorokem. Ale pořát je to schopný trenér, ale musí na něj být peníze no. Nevadí, budeme hrát s tím, co máme a nějak bude. Hlavně, ať se zaplatí dluhy a je z tohoto hlediska klid.
 
 
13.02.2020, 07:27
 
 
Neblázněte, Růžička je pryč a tahali byste sem Rosola? Myslím, že by bylo lepší oslovit koncepční trenéry jako třeba Tóna Stavjaňa, lepší investovat peníze do pořádného trenéra než do hráčů jako Schaus. Ale asi pozdě bych honiti. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
13.02.2020, 07:23
 
 
Ohledně Standy Vrhela: Každý junior, který má ambice odejde. Ta česká hokejová nekoncepční žumpa (omlouvám se všem slušným a schopným lidem v akademii) nutí juniory k odchodu, pokud chtějí držet krok se světem. Zápasy U18 a U20 obecně ukazují, že kdo uteče, ten vyhraje.

Poděkujme panu Královi, že poté, co málem dovedl Plzeň do pekel, tak tam "krásně a s úspěchem" vede celý Český hokej, ale co, když si kluby užívají tu žumpu, tak si musíme to bahénko užít až do dna (existujeli nějaké dno).

Jenom jedno je mi líto, že očividně Vrhel odešel aniž by měl ty "koule" tu "odvahu" to říci mateřskému klubu.
 
 
11.02.2020, 05:46
 
 
Hele zajímavost: otec Zdena Cháry dle diskutéra Jána Hrdého je z Chomutova, ví o tom někdo?
odkaz
 
 
06.02.2020, 15:49
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Příští rok si myslím, že se tady...
Tak od dubna to už bude potřeba, aby se budoval tým na další sezónu.
 
 
05.02.2020, 21:16
 
 
Reakce na higway: nechci si hrát na JB :) ,ale známe se...
Ty voe mu brnkni, ať se ozve Adamovi, že by tu práci vzal Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
04.02.2020, 20:51
 
 
Reakce na jarda72: No, nekdo musi uz ted “delat” juniory...
Hele třeba ten Hudáček to očividně dělal dobře Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
04.02.2020, 20:48
 
 
Reakce na dronte: Marek Tomica? Hodně zvedám obočí...Ne ...
Ty voe nejsme na schůzi, abych někoho navrhoval, ale jsem na DF, tak plkám Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
04.02.2020, 15:58
 
 
Tak pokud bych chtěl někoho z Ústí, tak by se mi líbil asi Čaloun, když by nebyl nikdo vyhovující z místních. Na druhou stranu si říkám, že Marek Tomica by to taky mohl dělat, přeci jenom taky už nebude hrát dlouho a proč nemít hrajícího SM?
 
 
04.02.2020, 08:37
 
 
Reakce na kobrety: Tak teď říkali v rádiu že soud poslal...
tak je to klasická "žurnalistika". V rádiu a v dalších médiích se uvádí insolvence a ne insolvenční řízení. Problém je, že některá média - viz ten regionální deník co tvrdil, že máme 100 milionové dluhy (mimichodem opět tam tyhle kecy připojil jako přílohu) - záměrně tvrdí polopravdu, aby z toho vytřískali bulvární potenciál. Je pak vtipné/smutné sledovat pak ty diskuse, kolik rádobyhrdinů potom plácá nesmysly.
Adam to vysvětloval i na stánkách, doporučoval bych spíše jeho vyjádření, než plácání polovzdělaných rádobyžurnalistů.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v   | Jun.
HC Škoda Plzeň
Piráti Chomutov