Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-10-30" |  vypnout filtr
 
<12345
RSS RSS
Další diskuse: 
 
dronte | Chomutov
30.10.2019, 14:02
 
 
Jsem zvědavý jak se naše neproměňování šancí projeví proti Neužilovi, který přišel do Kadaně z Prostějova a chytá dobře. Když k tomu přidám naši děravou a chybující obranu, myslím, že kurz na nás je přestřelený. Na druhou stranu přece jen hrajeme doma a doma jsme úspěšní. Snad to tak zůstane.
 
 
hoty | Chomutov
30.10.2019, 13:21
 
 
Reakce na Adjuk: Uz se na to vybodnete. Junci byli nadse...
Už dám pokoj neboj Smajlík Smajlík
 
 
hoty | Chomutov
30.10.2019, 13:15
 
 
Reakce na Kreon: I ty Brute?? Jednak se to tu už probíra...
To víš, že to nesmažu Smajlík Nelíbí se mi to. A že je to v pravidlech neznamená, že je to dobré pravidlo. Smajlík Není.
Stejně vnímám barážové podrazy kdy si dva rozdělí body a někoho tím vymažou z extraligy. Taky neporušují pravidla. Měli to odložit, šlo to dohodnout. Ku rví se tím Fair play
 
 
Adjuk | Piráti Chomutov
30.10.2019, 12:43
 
 
Uz se na to vybodnete. Junci byli nadseni, ze si mohli zahrat, fans varanu jim zatleskali a vsichni byli spokijeni. A jede se dal.
odkaz
 
 
30.10.2019, 12:43
 
 
Vary se samozřejmě zachovali nečestně, protože se vymlouvali na nějaký pravidla které ale domluvu umožňují - prostě nechtěli vyhovět. Basta
 
 
30.10.2019, 12:40
 
 
Reakce na novas_vencator: Az zase nekdo bude tvrdit, jak...
Já se tady tomu už musím smát. Někteří jsou fakt zabedněný. To pravidlo jak správně poukazuješ je o tom že se to neumožní vedení extraligy, když nedojde k dohodě mezi kluby. viz.: "Hanáci se dohodli na odložení, oba kluby vyšly jejich žádosti vstříc a změnu odsouhlasilo i vedení extraligy."
Zdroj: odkaz
 
 
Licuricci | Chomutov
30.10.2019, 12:02
 
 
Reakce na jiribulis: Jak jsi proti mně mladej, tak jsi n...
Ono by všechno k lepšímu vedlo,
kdyby takových blbů, jako Ty, ubylo.
 
 
V8
30.10.2019, 11:46
 
 
Aspoň to ukázalo úroveň jinorů, když nedali ani gol.
 
 
OK
30.10.2019, 11:44
 
 
Reakce na novas_vencator: V tom pripade by se mel presta...
Když není rozumný argument, tak se hodí i ten deb.lní...
 
 
dag
30.10.2019, 11:42
 
 
Reakce na novas_vencator: V tom pripade by se mel presta...
vzdávám to Smajlík
 
 
 
Reakce na dag: to je to, co jsem se tu snažil včera říct...
V tom pripade by se mel prestat trend posledni doby a to, ze hrac odvola faul, kdyz na nej nebyl. Rozhodci piskne co vidi a nebo si mysli, vsichni to podepsali, tak co ma byt. Fair play neni nikde podepsano, tak to tam nepatri.
 
 
dag
30.10.2019, 11:10
 
 
Reakce na VADO: Hele to je klasický fňukání. Prostě jedn...
to je to, co jsem se tu snažil včera říct i já 🙂 ale je to marný... je to marný... je to marný Smajlík
1000 a 1 pravidlo a pak vymýšlet, jak by se to dalo ošulit. nikdo zastupce pardubic, varů, olomouce, sparty..... nenutil podobná usnesení podepisovat. stejně jako nutnost kapacit stadionů, počtu sedadel,......
 
 
30.10.2019, 10:43
 
 
Hele to je klasický fňukání. Prostě jednou jsou určitá pravidla, tak ať se dodržujou. Jak bylo psáno, každý tým má nějaké hráče v první lize a juniory a tím pádem to musí odehrát. Jako tady furt fňukáte jak Litvínov a další mají výjimky na stadion atd. Na druhou stranu pokud se Vary drží pravidel, tak je Vám to taky málo? Jednou si ty kluby něco jednohlasně odhlasovaly, tak to prostě je.
 
 
cejpik | nachod
30.10.2019, 10:24
 
 
je to prasarna .vary maj 3 body zdarma
 
 
 
Reakce na Bémič: Tenhle článek je z roku 2017,tohle se o...
Neni tak uplne pravda... je to delsi dobu nejak domluvene, ale kazdy se na to odkazuje jak se mu to hodi. Loni to nepovolili nam, tusim 2015 nebylo povoleno ČB, 2017 to slo a ted to zase nejde? Je to o zdravem rozumu a lidskosti. Varum se to hodilo, tak proc ne..
 
 
30.10.2019, 08:39
 
 
Reakce na novas_vencator: Az zase nekdo bude tvrdit, jak...
Tenhle článek je z roku 2017,tohle se odhlasovalo před touhle sezónou ze se nebudou brát ohledy na zdravotní stav mužstva...
 
 
 
Az zase nekdo bude tvrdit, jak jsou Vary v pravu, ze se neco reklo, ze se to nikdy nedelalo a oni by to neudelali, aby nevznikl precedens..

odkaz
 
 
Kreon | Nobody, But Us
30.10.2019, 07:05
 
 
Reakce na hoty: Vedení pardubického klubu požádalo karlo...
I ty Brute?? Jednak se to tu už probíralo a jednak ti doporučuju zajít na stránky KV a tam se v tom prohlášení dočteš, proč se ten zápas neodložil (a ani nemohl odložit). A slovo "zmetci" nebo vůbec celou tu větu pak vymažeš Smajlík
 
 
hoty | Chomutov
30.10.2019, 01:47
 
 
Vedení pardubického klubu požádalo karlovarskou energii o přeložení utkání, ale soupeř odmítl žádosti vyhovět. Do dnešního zápasu tedy nastoupil komplet juniorský tým, který měl hrát derby s Hradcem Králové.
V těch Varech mi taky přijdou jak pěkný zmetci. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.