Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Alkec" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Alkec | KLH
05.03.2015, 17:23
 
 
Reakce na jarda72: Hosi ja bych nechtel, aby se to tady ...
I kdyby se jen namaloval napis, ktery bude zvát na víkendový výjezd, tak je to krok dopředu Smajlík
 
 
Alkec | KLH
05.03.2015, 16:52
 
 
Reakce na neznalec: A právě ty zakoplexovaný KLH udělali...
Já třeba nejsem tak ortodoxní, osobně by mi nevadilo kdyby se to nějak zkombinovalo. Občas Piráti, ale občas i KLH, popřípadě to i střídat během jedný odpovídačky. S tím že by se to v kotli muselo před každou odpovídačkou nejdřív ujasnit.. nicméně mi ta modrá bílá ani nějak nevadí, snad jen že to už spoustu let řvou ve Vítkách..
 
 
Alkec | KLH
05.03.2015, 16:36
 
 
Já jen za sebe, myslím si že už se tu asi nic k lepšímu ani nezmění.. Já teda ve fanklubu, přiznám se, nikdy nebyl. Ani za dob KLH. Fandit můžu i bez členství a nějaký ten odvoz na výjezd jsem vždycky našel (za což díky i lidem zde z DF).
Stále taky patřím k těm, jak někdo možna říká zakomplexovaným, propagátorům KLH. K tomu mě vede jen to že jsem se NIKDY nechtěl dočkat toho co tu přece jen pomalu ale jistě nastává (a jak to měl asi David do jisté míry v plánu), a to je pohodlný sezení na hokeji s popcornem v ruce a zájmem jednou za třetinu něco zařvat ( nazvěme to tím "slavným" NHL stylem). A dokud mě z toho stadionu nevyženete tak to starý dobrý stání s pivkem a řvaní (i sprostých pokřiku v kotli) budu propagovat dál Smajlík
Nicméně, když tu s novým zimákem vznikl nový fanklub, tak jsem si řekl, že pokud uvidím že to chce směřovat někam k podpoře aktivního fandění (vymýšlení nových chorálů a tvoření choreí tak jako uplně všechny ostatní fankluby), tak v těchto věcech rád pomůžu. Bohužel jsem se hned při jeho zrození dočkal pro mně stále nepochopitelného výroku, že FANKLUB NENÍ KOTEL.. Nikdo se na mě nezlobte ale to je podle mě ta největší kravina. Fanklub, jeho členové, jsou podle mě od toho aby stáli v tom kotli, podporovali ty hokejisty, zpívali chorály, tvořili chorea, tím vším strhávali k fandění i ostatní lidi, zkoušeli pořádat výjezdy a tím získávali a "vychovávali" nové, stejně smýšlející členy. Myslím že pokud tomu tak nebude, tak se tady nikdy žádný fanklub neuchytne a s fanděním to pujde stále do kopru tak jako do ted.. Vím že to neni lehký, že ti lidi v CV už si na to fandění asi nějak odvykli a samotnýho mě to žere. Na druhou stranu pořádáním společných večeru s hokejisty se fandění už vubec nezlepší. Kreon to tady řekl. Nejsou tu na to prostě lidi, nejsou tu blázni co by tomu věnovali nějaký peníz a volný čas a takto to zkusili strhnout (tím myslím chorea apod.) a proto se tu fungujícího fanklubu jako takovyho asi už nikdy nedočkáme a vyhraje ta pohodlnost sednout si a cpát do sebe popcorn a ostatní se nám budou smát... jak se koneckoncu už děje.. Bohužel..
 
 
Alkec | KLH
02.03.2015, 12:35
 
 
Reakce na pommfreet: Přesně,tak-někdy to až moc přeháněj...
Na Kladně mě to nepřekvapuje, tam si ti v šálách mužou s těma ve vestách podat ruce.. Konkrétně tohle ale asi podělal jen ten vygum ve vestě..
 
 
Alkec | KLH
23.02.2015, 12:01
 
 
Reakce na Janekmed: Bubny jsou klubu jestli se nepletu, ...
Aha.. Tak snad se tam dneska nějak dopraví.. Tam se k tomu vždycky někdo najde.. Já sice naposledy bubnoval snad tenkrát v PO na Kometě, ale kdyby nikdo jiny nebyl ... Smajlík
 
 
Alkec | KLH
23.02.2015, 11:25
 
 
Jak to s těma bubnama ted vubec je?? To jsou těch kluků co bubnujou nebo jak?? Včera se absence celkem vykompenzovala našim počtem, ale do destinací jako je třeba Kladno, Liťák nebo dřív Vary když vyjede cca 150 lidí tak to tam prostě chybí.. Dnes taky nečekám nějaký zázraky když je prc.den.
 
 
Alkec | KLH
12.01.2015, 20:22
 
 
PALEC HORE VÝJEZDNÍKŮM Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Alkec | KLH
05.01.2015, 19:17
 
 
Reakce na krokuss: Junioři nám asi ještě papají kapra....
už dopapali Smajlík
 
 
Alkec | KLH
27.12.2014, 01:47
 
 
Tak vyhráli zaslouženě. Obrana nic moc a proměňování šancí taky žádná hitparáda, kašička veliká škoda.. Přiznám se ale že jsem to čekal ještě horší. Ted bude hlavní jak si poraděj se švýcarem a dánem. Snad je jakkoliv nepodceněj. Jinak to neni uplně nejhorší, hlavně ta první lajna hraje fakt parádně Smajlík Škoda toho vyloučení po hitu na Nylandera v rohu. Tam by se vylučovat možna ani nemuselo.. a dostali jsme v tom na 2:4..
 
 
Alkec | KLH
22.12.2014, 14:34
 
 
Reakce na dag: tvl ten botox už mu asi vlezl z pysků do ...
to je expert jak já kosmonaut.. ten beztak vycítil že budou pisálci nadávat na ružičku, tak se toho chytl a je zase chvilku populární..
 
 
Alkec | KLH
16.12.2014, 13:52
 
 
Reakce na mmyšák: Tak jestli to dobře chápu, ještě po zá...
Pokud si to dobře pamatuju tak by mělo být celkem 23 kluků (3x golman, 7xobrana a 13xútok) a útočníků je zatim stále 14.. Kašička ty slováky asi bude muset ukličkovat, přechytračit, a nebo párkrát šikovně vyfotit na manťák Smajlík

Kreon: tak slyšel jsem že celkem brzo po tom otřesu byl uplně v pohodě, ale jak je na tom na ledě, to netuším..
 
 
Alkec | KLH
15.12.2014, 19:44
 
 
To ustí hodně pěkně Smajlík
 
 
Alkec | KLH
27.11.2014, 15:19
 
 
Reakce na Adjuk: Jen tak pro zajiimavost. Zbyněk Hrdel ...
David Pojkar je důrazný zadák?? Škoda že takový nebyl za dob Tibora Radulaye Smajlík
 
 
Alkec | KLH
26.11.2014, 20:40
 
 
Reakce na tpd: Hmm..tak Laco si tu z vás děla..bžundu..m...
oni vyhrávaj vesměs jen doma.. vyjedou ven k těžšímu soupeři a tam toho většinou moc neukážou.. (soudě dle výsledků)
 
 
Alkec | KLH
26.11.2014, 20:33
 
 
Na Kladně ta euforie ze zrekonstruovanýho zimáku a z domácích zápasů po půl roce teda moc dlouho nevydržela.. 1923.. Néé že bych tam takový návštěvy nečekal.. Ale silných řečí na internetu bylo až až.. Smajlík
 
 
Alkec | KLH
15.11.2014, 18:14
 
 
A zrovna ex-kladeňák Hovorka Smajlík Jak znám jeho oslavy golu, tak ten ted musel vyskočit radostí až jim udělal díru do ty novy střechy Smajlík Smajlík
 
 
Alkec | KLH
15.11.2014, 17:40
 
 
Gol z trestnýho střílení v podání Chomutova?? Co se to děje?? Smajlík Smajlík
 
 
Alkec | KLH
12.11.2014, 21:15
 
 
Reakce na yanez: Tak Mora má po 19 kolech 27 bodů to je ...
To neznamená že se v ty baráži nemůžem na jaře opět potkat Smajlík

Blue-mauler: Smajlík

Milík: No nevšiml jsem si že by tě tady někdo držel... Smajlík
 
 
Alkec | KLH
12.11.2014, 19:37
 
 
Budějce devalvujou? Smajlík
 
 
Alkec | KLH
09.11.2014, 13:50
 
 
Reakce na Karby: Jeli autobusem, tak to tipuju +/- 50 ku...
55 a my bychom se dohromady určitě dali, ale muselo by to být v play-off, na jeden den a ještě zadarmo..
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.