Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kolatyr" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
12.03.2019, 15:17
 
 
Reakce na kirchna01: Pepo jedu s dětmi....
Máš místo ať nemusím jet sám ? Tvoje děti, moje děti Smajlík
 
 
12.03.2019, 14:43
 
 
Jel by někdo se mnou do Varů na dnešní zápas ? Musel jsme něco dodělat což se podařilo. Odjezd by byl v 16.15 hod
 
 
08.03.2019, 15:56
 
 
Reakce na JaroFenin: Radek Duda dnes opět v sestavě...
Smajlík TOP hráč, držák a tahoun. Jsme rád, že si vše vyříkali.
 
 
08.03.2019, 12:42
 
 
Doufám, že dnes bude aspoň přes 4 a půl tisíce fanoušků, kteří budou držet palce Pirátům CV. Dále je třeba, aby naši hráči podali maximální výkon, neboť v naší aréně budou ti, kteří by měli v budoucnu náš hokej vzít pod svá křídla.
 
 
05.03.2019, 17:15
 
 
Jestli je pravda, co jsme se před chvilkou dozvěděl, tak se naše šance na to, že spadneme, razantně zvýšila. Jsem pořádně nasr-anej Smajlík . Radek Duda patří k největším tahounům našeho týmu.
 
 
04.03.2019, 17:56
 
 
Jan Bednář
26. 8. 2002 / 16 let / 192 cm / 85 kg /
Tak teď mi padla brada. Brankáři, který včera hájil branku Energie, je 16 let Smajlík
 
 
03.03.2019, 11:39
 
 
Vary jsou pro nás velmi nepříjemný soupeř. V drtivé většině případů se nám hraje lépe s mužstvy, která jsou výkonnostně výše, než zmiňované Vary. Fraška z minulé sezony, když si to " rozdali " s Vervou Smajlík , mne nas...rala, takže pojďme do nich naplno. Postavme dnes základ na to, abychom tu velmi nebezpečnou baráž nehráli. Stačí 1 : 0.
 
 
02.03.2019, 14:34
 
 
Reakce na názor: Včera jsme byli ve všech ukazatelích le...
Je to pravda. Základ je, udržet EL. Chtěl bych, aby to dopadlo dobře a pak veřejně poděkujeme všem, kteří nás nehodili přes palubu a bojovali o to, aby jsme hráli v EL důstojnou roli. Jedno jméno by se mělo z klubu sice vytratit, ale dáme to. Zítra se těším. Zítra MUSÍME přes Vary přejít.
 
 
19.02.2019, 17:43
 
 
Behem minuty dostat 3 branky ? To je divne Smajlík
 
 
16.02.2019, 20:54
 
 
Reakce na Radarek: https://www.hokej.cz/tv/hokejka/video...
14.45 Ještě mne ve 14 prozvoň
 
 
16.02.2019, 20:24
 
 
Reakce na Dan77: Včerejší zápas jsem neviděl, tak jsem s...
Dane, dej mi prosím odkaz na ten včerejšek.Díky
 
 
16.02.2019, 08:13
 
 
Reakce na jarofenin: Dva body jsou sice fajn, ale hlavně...
Smajlík
 
 
15.02.2019, 07:45
 
 
Dneska držíme palce Ropákům ??
 
 
14.02.2019, 07:05
 
 
Mnozí se nám smějí ohledně nedostatku financí, jsem rád, že zápas chvilkami připomínal exhibici. Ropáci nebyli ani schopni při početní výhodě obsadit naše obranné pásmo. Radek Duda si dělal z většiny hráčů slalomové tyče a jezdil si tam jak Alberto Tomba. Naši hráči, přestože se všude propírá, že nemají peníze, že přijde na to, že zde bude výprodej, tak naši hráči padali do střel, dojížděli verváky u mantinelů, zaútočili i v oslabení atd. Vše bych shrnul asi takto. Máme na lavičce trenéra, hráli jsme srdcem a máme fyzičku. Aspoň v tomto zápase jsme to ukázali. Samozřejmě, že každý zápas je jiný. Nicméně derby je derby. Chlouba se mi líbil. Líbila se mi drtivá většina hráčů. Hráli jsme jako tým. Když 6 minut před koncem Obr začal NÁS TO BAVÍ, nepochyboval jsem, že to dopadne dobře. Máme TOP brankáře a na tom naše výkony stojí. Musíme tu EL zachránit. Pak si sednou ti, co by si sednout měli a udělat vše pro to, aby zde šel hokej i s menšími penězi vzhůru. Jinak nepochopím jednu věc. V Ústí, nebo v Litvínově jsou spousty stánků. Proč tomu tak není u naší arény ? Ty fronty včera byly otřesné
 
 
13.02.2019, 21:20
 
 
Reakce na hoty: Ty jsi se vším hned hotový. Vždyť se hra...
Vary mají o zápas méně. Jinak díky Marťasovi a díky režii na kostce Smajlík
 
 
13.02.2019, 16:05
 
 
Tak jsme zvědav zda přijdou čmoudi v černém a zda se za nás budou " naším " jménem loučit s majiteli a EL.
 
 
13.02.2019, 11:57
 
 
Reakce na Mispulin: Než se příště pustíš zase do redakce...
Nikdo se zde do redakce chlapče nepustil. Nicméně by jste reagovat mohli, Tak zaveďte profi registraci. Pokud budete potřebovat pomoc, pomůžu.. Vím že má Libor mraky práce. Nicméně hlavně on zde komunikuje. Proto je má žádost určena směrem k němu. Přeci nejde, abychom zde četli to, co v poslední době. Pokud nemáte čas, pokud vás to nebaví pročítat, tak fórum zrušte.
 
 
13.02.2019, 07:51
 
 
Do (_:_). nechce si tady administrátor udělat trochu pořádek ? To jste si nikdo nevšiml, jak jde zdejší diskuze do kopru a jak se zde již neobjevují někteří, jejichž názory jsme zde s pravidelností četli ? Dybas x novas_vensator zde již nemají co dělat. Libore kur-va, pochlap se. To zde necháme nadávat Veverkovi mladšímu do blbů atd ? Jsme jedno z mála " fór " , co funguje a tak se tady schází kdejaký odpad. Nechápu. Tohle nemá s demokracií nic společného. Zlatej Bulis, zlatá Ordinace, TOP Pavrich. Tohle, tohle je ale s přihlížením redakce humus. To se na mne nezlobte.
 
 
30.01.2019, 13:54
 
 
Pojďme už do prde-le s těmi negativními kecy a hororovými předpověďmi. Zdá se, že sezona bude zachráněna a vidím světlo na konci tunelu s ohledem na příští sezonu. Jsme ve sra-čkách, ale po dnešní info věřím, že to dáme. Přestaňme zde psát koko-tiny a raději pojďte v pátek na hokej a nejlépe by bylo, kdybychom zaplnili kotel. Měli by do něj přijít i ti, co tam normálně nechodí. A k těm mlaďochům, co v kotli řvou na Veverku, na hráče, na Růžu atd, a to ještě nemají mnohdy ani občanské průkazy, vy se zklidněte, nebo dostanete nakopáno do (_:_). To tam raději nechoďte. Většina z vás stojí zády k ledové ploše a hraje si s mobilními telefony. Také se mi mnoho věcí okolo organizace Pirátů nelíbí, nicméně zejména ty hráče v tom přeci nenecháme. Už jen kvůli sousedům, kteří se klepou na půlku našeho mančaftu. Odmítl jsem nakreslit choreo . Téma bylo - proti Veverkovi. Taky nadávám, taky mne mnoho věcí se-re, ale věřím, že pokud tu sezonu dokopem do konce, sedne si spousta lidí a něco vymyslí. Chtěl bych, aby všemožní podnikatelé, včetně politiků zakopali válečnou sekeru a abychom zase chodili s radostí na Piráty Chomutov. Nechci tam chodit k pinpogáčům kupovat pletený ponožky, nebo rakety na Silvestra. Chci tam chodit jen a pouze na hokej.
 
 
29.01.2019, 21:49
 
 
Půjdu proti proudu. Pojďme se v pátek pokusit zaplnit tu naší moderní stodolu a ukázat těm, co nás pohřbívají, že ještě dýcháme. Nenechme v tom ty kluky, kteří se rvou
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Jun.
Piráti Chomutov
HC Kometa Brno