Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "VaMo" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
07.02.2020, 21:01
 
 
Reakce na Marťass: Nebude letos MS U18 v ČR? :)...
Plymouth, Ann Arbor, USA. V březnu.
 
 
07.02.2020, 18:26
 
 
Dneska jsem byl na zápase Švédsko - Finsko. Úroveň hokeje mě mile překvapila. Nebyla to žádná plácaná, ale souboj od první minuty do poslední. Hrálo se v rychlém tempu a puky většinou z hokejky na hokejku, co bychom za to my dali :D. Finové bych řekl, že jsou na vyšší úrovni, jak mladí Švédové. Umí si přihrát, v klidu ubrání oslabení a v přesilovkách jim to taky celkem jde. Švédsko mělo většinou tlak, pouze, když měli přesilovou hru. Dvakrát hráli 5 na 3 a ho.no z toho. Jinak mě překvapilo několik věcí, které bych tedy viděl jinak.

1) Mezinárodní turnaj a nefunguje/je vypnutá kostka. Podle mě si turnaj objednal svaz a ten taky platí nájem arény, během turnaje. Škoda pro diváky a pro všechny skauty, co tam jsou, že nic nevidí opakovaně.

2) Neviděl jsem tam naše mladé hráče z akademie. Byl tam Petr Jíra, který seděl v "B" sektoru, ale dorost, juniory nikde. Kdybych byl hráčem, tak bych byl rád, že se můžu kouknout na reprezentace týmů na světové úrovni, ale asi naši hráči jsou na tom tak dobře, že je to nezajímá. Škoda, škoda. Smajlík

3) Propagace na stadionu, ve městě, atd... Nikde nic. Škoda.

4) Minimálně jeden zápas České republiky měl být v Chomutově. Vím, že se v Klášterci připravují na MS v Kanadě/USA a zvykají si na malé kluziště, ale asi moc terno to pro ty hráče není. Hrají v polorozpadlé stodole, místo toho, aby přišli stovky lidí v Chomutově a zahráli si na pořádném stadionu a s nějakou atmosférou ( Slyšel jsem, že v Klášterci se moc nefandilo).

5) Čekal bych, že bude nějaký program o přestávkách. Jediným programem, který tam je, že si můžete stoupnout do fronty k jedinému stánku na stadionu, nebo si dojdete na záchod.
 
 
05.02.2020, 16:04
 
 
Reakce na Blue-mauler: Já nevidím důvod proč nezkusit ně...
Proč ne Antoše? Zase bychom měli i toho analitika, co umí pracovat s počítačem a elektronickou tužkou. Smajlík Smajlík
 
 
27.01.2020, 19:31
 
 
Ta přesilovka tragická Smajlík Žádná změna...
 
 
25.01.2020, 14:08
 
 
odkaz
Kdyby chtěl někdo od 5. února navštívit českou repre U18, tak je tu přesný rozpis. Hraje se v Klášterci a v Chomutově. V nominaci je i Standa Vrhel a Josef Koláček ml.
 
 
22.01.2020, 15:36
 
 
odkaz

Svazu zůstane řízení Extraligy i na příští rok, což je pro nás a pro kluby, které by chtěli postoupit do ELH dobře. Máme minimálně jistotu, že letos i příští rok se bude postupovat a sestupovat přímo.
 
 
19.01.2020, 14:33
 
 
Reakce na krokuss: Asi to bude tím že klub nemá pro dluh...
Tak hokejový klub za to nemůže, klub je v pronájmu. To je ostuda města, jakožto vlastníka a provozovatele . Je smutný, že jim to nevadí... Já bych taky chtěl, kdybych si půjčil auto, aby mělo všechno v pořádku. Včetně kol a volantu a nebrzdilo se nohama. Smajlík
 
 
19.01.2020, 07:23
 
 
Reakce na krokuss: Vše je jednou poprvé ale stále jsou z...
Ano, kostka je ze strany od Kotle poškozená, je tam pruh v dolním pravém rohu, co moc nespolupracuje. Co mě, ale více zaráží, že Správa sportovních a kulturních zařízení, jakožto provozovatel Arény doteď nedokázala opravit televize pod tribunami. Je to minimálně rok, co nejde ani jedna. To si musejí říkat lidi, co přijedou na hokej, jak jsme na tom, když to nedokáží opravit. A minule nešly, ani kasy... :(
 
 
17.01.2020, 15:14
 
 
Reakce na ozzyosbourne: V článku legenda legendám vypadá...
Smajlík asi tak...
 
 
12.01.2020, 14:31
 
 
odkaz
Líbil by se mi na dresu Míra Klůc. Otázka, jestli Piráti taky budou hrát v těch dresech.?
 
 
02.01.2020, 17:54
 
 
Teď máme před sebou čtyři domácí zápasy z pěti. Chtělo by to alespoň devět bodů urvat. Kdyby dvanáct, bylo by to pěkný, ale Budějovice nám to budou chtít oplatit. Jinak všechny zápasy hratelné... Smajlík Smajlík
 
 
26.12.2019, 17:32
 
 
Ty přesilovky Chomutova jsou strašný, až děsivý 👹😒
 
 
12.12.2019, 16:18
 
 
odkaz komedie v Absurdistánu 😂 to se může stát, jenom v českém hokeji.
 
 
04.12.2019, 20:14
 
 
Parádně zvládnuté, závěrečné minuty ve třetinách Smajlík Smajlík Smajlík Řekl bych, až za pokutu...
 
 
04.12.2019, 19:59
 
 
Ty přesilovky 5 na 3 stále stejný problém... Smajlík
 
 
29.11.2019, 13:09
 
 
Ten Sébastien Piché mě taky moc nenadchnul... To už odehraje zápas i náš junior lépe a bude se rvát o místo... Smajlík
 
 
27.11.2019, 19:01
 
 
Reakce na Martas68: netvrdím,že máme na čelo tabulky,ale...
Horší, jak v Kadani dneska nehrají Smajlík . Den blbec... Jen nechápu, proč tam nechává Pavláta... Akorát mu posere všechny statistiky a i sebevědomí... Tohle Štrba těžce nezvládá. Stejně, jako konce zápasů...
 
 
27.11.2019, 18:50
 
 
Ale zase si uvědomte, že Litoměřice tak vysoko nebudou náhodou Smajlík Kdo si myslel, že s tím týmem, co máme, máme na čelo tabulky, tak je blázen... A hlavně pořád máme i deficit, bez suché přípravy, což dělá hodně... Čekal jsem to i horší. Jsem rád, že nejsme tak fackovaný, jako Ústí s Kadaní... Smajlík Smajlík
 
 
27.11.2019, 18:46
 
 
Reakce na Churchill: …. a kdo bude fackovat Štrbu ? :))...
Majoritní vlastníci klubu Smajlík Smajlík
 
 
21.11.2019, 07:05
 
 
Hlasy trenérů - Václav Prospal (Motor): "Pro diváky to byl bezpochyby atraktivní zápas, nám trenérům už se to tak líbit nemohlo. Měli jsme výborný start, vedli jsme 2:0, ale nechali jsme soupeře do utkání vrátit. S ofenzivou jsme tentokrát mohli být spokojeni, s defenzivou vůbec. Byl to úplně jiný Chomutov, než jaký proti nám hrál v první utkání. Jsme rádi za tři body."

Petr Martínek (Chomutov): "Špatně jsme do utkání vstoupili. Se zbytečně velkým respektem. Povedlo se nám skóre otočit, ale ve druhé třetině domácí přidali a potrestali dvě naše chyby. Ve třetí třetině jsme to zkusili, ale dlouhodobě se trápíme v koncovce. Divákům se takový zápas musel líbit.
Zdroj: odkaz
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.