Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kolatyr" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
19.06.2020, 22:22
 
 
Reakce na Mates92: Nikdo ti snad drží nůž pod krkem aby ...
Ty jsi napsal mimojiné ´: "" Mohl sem mít za to dvě kradené hokejky z Litvínova "". Správně to mělo být takto : Mohl jsem za to v Litvínově koupit, 2 hokejky kradené v Chomutově Smajlík
 
 
19.06.2020, 08:04
 
 
Hokejový tým BK Mladá Boleslav, " kývl " na spolupráci s Ústím nad Labem. Takže si myslím, že Verva nebude své zápasy v Ústí hrát. No a co je nejblíže a kde splňují požadavky pro extraligová utkání ? Hrozná představa, přestože by jsme nějaké peníze dostali.
Jinak se omlouvám za názor, ale a to myslím při vší úctě, pan Badinka a Adam Zwetler není to nejořechovější.
 
 
08.06.2020, 13:21
 
 
Reakce na tpd: No nevím jestli je vhodné mu psát na jeho...
Myslím si, že je to v pohodě.
 
 
08.06.2020, 11:32
 
 
POMOC
Všichni asi víte, co potkalo velmi nadějného hokejistu Ondřeje Buchteleho, který se rval i za chomutovské Piráty. Mladý kluk, celý život před sebou. Bojuje a rve se s nepřízní osudu.
Pojďme mu trochu pomoci. Pojďme mu poslat aspoň slovní podporu a využijme k tomu i facebook. Ukažme jeho kladnější stránku.
V současné době se jedná a doufejme, že to dopadne dobře, o pomoc ze strany IKEM Praha.
Džíme ti všichni Ondro palce
odkaz
 
 
05.06.2020, 07:14
 
 
Reakce na bera: Jo,a nějak tam nevidim Fisad,že by to za...
Jirka Sadílek majitel firmy FISAD to nezabalil. Nechce se podílet na vedení, rozhodování, či jak to nazvat. Nicméně je stále připraven do chomutovského hokeje peníze a ta částka je nezanedbatelná. Za to mu patří velké díky Smajlík
 
 
01.06.2020, 16:38
 
 
Asi jsem blázen, ale věřím, že se nám ten tolik očekávaný a odkládaný restart vydaří. Navíc bych si přál. aby na pozici manažera nastoupil člověk, který je vlastně zdejší a který by mohl působit pozitivně na všechny. Od hráčů, přes sponzory po nás diváky. V pátek jsem byl také překvapen jedním člověkem, který za stolem na ledové ploše seděl, nicméně si počkám, jak se předvede. A jasně že si přeji jen to dobré a jemu také. Nevzdávejme to a pořádně si přečtěte, co napsal níže V8
 
 
30.05.2020, 05:37
 
 
Reakce na Mág: Pepo, jen tě maličko upřesním u bodu 5. V...
Díky za opravu bodu č.5
 
 
29.05.2020, 22:01
 
 
Reakce na VaMo: Doplním informace, ohledně toho Litvínov...
Smajlík
 
 
29.05.2020, 19:16
 
 
Takže asi takto. Opravil bych koment carlose, který napsal : "" každopádně, to co se tady děje nevymyslí ani ve Slaném, nebo v Řisutech "" na to a chtěl bych tomu věřit . TO CO SE TADY DĚLO.
V naší Rocknet aréně nás bylo asi 70 fanoušků. Z vedení města Chomutova byl přítomen David Dinda a Polívka. Za stolem seděli Obr, Jiř Sochor ze Strixu, Petr Jíra, pan Jelínek , pan Badinka, Jarda Procházka ( Jarda72), Adam Cwetler, Nicméně hlavní slovo a troufnu si říct, že ví, o čem mluvil, měl Jirka Sochor z firmy STRIX. Dobře bylo, že za město Chomutov se ke všemu vyjádřil David i kolega Polívka !! Město na Piráty nezanevřelo a nezanevře !
1) K dnešnímu dni má Á tým na soupisce 3 hráče.
2) Huml už více méně hlavní manažer není, věnuje se svým aktivitám, nicméně Pirátům pomáhá a bude pomáhat
3 ) V současné době se hledá hlavní manažer. Někdo již ve výhledu je
4) Rýsuje se možnost, že by u nás střídavě " startovali " hráči ze dvou týmů a to Mladé Boleslavy a Sparty Praha. Díky Humlíkovi.
5) Příští týden bychom měli znát složení " výboru " spolku, který by měl být doplněn zástupcem města ( podle mého zcela pochopitelné )
6) Peníze se shání ze všech sil a ze všech sil se všichni snaží, umazávat dluhy ( výši jsme přeslechl )
7) Uskromní se i internát na Palacké, kde mladí hokejisté, kteří jsou odjinud, přebývají. Tomuto se věnuje hlavně Petr Jíra. Bohužel, internát učiliště vzadu na Kadaňské, kde dělá ředitele Honza Mareš, by byl levnější, ale je to špatné z toho důvodu, že kluci mají tréninky třeba brzy ráno a to spojení je velmi špatné.
Smajlík Vypadá to, že mezi fanoušky vznikne sbírka, která by mohla aspoň trochu klubu pomoci. Vše bude jasné, až vznikne ofiko výbor, který bude fanoušky transparentně a pravdivě informovat o všem, co se v klubu děje.
9) Začít od kraje se zatím neuvažuje, neboť priorita je přihlásit Á tým do 1.ligy.
10) Na dotaz, zda se počítá s tím, že by zde hrála své zápasy Verva Litvínov bylo odpovězeno, že žádná žádost dosud na město, kterému hala patří, na toto téma nepřišla. Nicméně jsem postřehl, že si to nikdo nepřeje, byť by to přineslo peníze do kasy města ( mnozí bychom to brali jako znesvěcení
Smajlík )
11) Chystá se benefiční utkání bývalých hokejistů. Pokud jsem dobře pochopil, tak jedno mužstvo by bylo okolo Petra Jíry a druhé okolo Milana Krafta. S tím, že by nastoupili i naši hráči hrající v NHL se nepočítá. Výtěžek půjde na hokej. Vstupné ( snad jsem pochopil dobře ) libovolné. Čím více, tím lépe.
Tolik asi můj report
Díky moc všem sedmi pánům, i fandům. Bohužel, za klávesnicí je spousta těch, co ví, jak to dělat, kde je chyba, jak by se to mělo dělat atd. Škoda, že jste nepřišli.
Smajlík
 
 
28.05.2020, 17:47
 
 
Reakce na higway: tak stěžejní sponzor by asi zastoupe...
Jasně. Souhlas. Stěžejní sponzor Smajlík
 
 
28.05.2020, 17:43
 
 
Reakce na 81sniper: Za mě je to super nápad, pokud ti li...
Co povídáš " a nic " ???? Vždyť nevíme do dnešního dne, kdo by ty peníze dostal. Potřebujeme mít jistotu a ta zatím není ! Třeba bude zítra vše jiné. Tak nepiš nic o tom, že se zde jen mluvilo a nic. Zatím je mnoho věcí obestřeno tajemstvím. A to už jsme jednou zažili.
 
 
28.05.2020, 12:02
 
 
Reakce na Mág: Nejpozději v pátek v obraze budeš. A můžu...
OK. Díky za odpověď. Mé informace jsou trochu rozdílné, nicméně díky. Osobně si myslím, že peníze od města se shání jinak, než tak, byť v dobré víře, u nás konal pan J. A že jsi nepísnul večer se nedivím. Já toho měl také plný chrup. Zastupitelstvo od 15:00 do 21:45
 
 
28.05.2020, 10:09
 
 
Reakce na tpd: No já to odvozuju podle sebe..v jednom "s...
Volal mi kamarád, že u nich na vsi byl za Piráty někdo žádat peníze. Malá ves a ten člověk zcela neznámý. Do (_:_), kdo ho tam poslal ? Taková ostuda. Tohle vše musí mít hlavu a patu. Tohle musí někdo koordinovat a ne takto. p.s. ves sousedí s CV
 
 
28.05.2020, 09:53
 
 
Reakce na tpd: Tak z logiky věci..krizovou skupinu asi j...
Ahoj Pítrs. Taky nevíš. Také píšeš asi, také píšeš předpokládám atd. Pokud jsme požádáni klubem o pomoc a pomoc chceme, tak aspoň já osobně chci mít zcela jasno a být v obraze..
 
 
27.05.2020, 23:27
 
 
Reakce na Mág: Nejsem si jistý, že by tu padlo něco o čl...
Děkuji za odpověď.
Libore, není to tak dávno, co jsi se s námi na těchto stránkách, na této diskuzi loučil a teď mi Tvé odpovědi připadají, jako od někoho, kdo je členem krizového štábu. Pokud ano, pokud jsi členem tohoto štábu, či jak to pojmenovat, můžeš mi prosím napsal, kdo Tě tam dosadil ? Bylo by dobré si uvědomit, že město Chomutov, bylo nejvýznamnějším partnerem chomutovského hokeje v sezoně 2019/2020 . Díky.
 
 
27.05.2020, 22:54
 
 
Ach jo. Všude se píše a ze všech stran slyším, že byl v souvislosti s chomutovským hokejem vytvořen krizový štáb. Nezlobte se, ale moc rád bych znal složení tohoto štábu a hlavně, kdo ho vytvořil. Kdo má kompetence vystupovat
za Piráty Chomutov a jednat s potencionálními sponzory, či nové sponzory shánět ? Kdo mu ty kompetence dal ? Dále by mne zajímalo, jakou funkci by ve vedení zapsaného spolku měl zástupce města ? To se bude tento člověk podílet na vedení, nebo tam bude jen, aby tam někdo za město byl ? Proboha, vždyť od Pirátů si nikdo nemůže na město, v souvislosti s hokejem až tak stěžovat . To, že někdo dá do klubu peníze přeci nemusí znamenat, že se automaticky bude podílet na vedení klubu . Ano, poděkujme za peníze, ale vedení nechme odborníkům. My je musíme najít. Jezdím na bundesligu do Lipska. Lipsko má stovky sponzorů. Dovedete si představit, jak by to asi vypadalo, kdyby každý sponzor chtěl mít v klubu svého zástupce ? Nějak mi hlava nebere, co se bude probírat zítra a co v pátek. Zatím se zdá, že vše je tak nějak chaotické a hraničí to s partyzánštinou. Jsem pro, si vše vyříkat, jsme pro se i pohádat. Ale vždy to musí být pro dobrou věci. Pamatujete si, jak se do hokeje angažoval pan Palaščák ? Asi všichni znáte tento smutný příběh ambiciozního tatínka. Udělejme vše pro to, aby se něco podobného nestalo zde v Chomutově.
 
 
27.05.2020, 13:57
 
 
Takže v pátek. Hm. Proč ne ve čtvrtek ? Pro to, že tam bude 250, možná 300 rodičů, což je za současné situace max ? Asi ano. Tak hold v pátek.
 
 
25.05.2020, 20:15
 
 
Reakce na bera: No a proč teda ten Adam ty prachy městu ...
Já nevím. Každý říká něco jiného. Možná by odpověď sehnal Libor, i když vím, že toho sám má plnej chrup. Možná se jí dozvíme ve čtvrtek.
 
 
25.05.2020, 19:51
 
 
Nestačím zírat, co jste zde někteří schopni napsat. Obr má 3 (_:_) chyb, já taky, většina z vás jakbysmet, nicméně se snaží něco vymyslet a čím více se člověk snaží, tím snažším je pro ostatní cílem a tím spíše udělá chybu. A kdo nic nedělá, nic nezkazí. Obr neutekl ze zimáku jako někteří diskutéři, kteří jsou teď chytřejší, jak americký kosmonaut Armstrong. Kulwa, uvědomte si prosím, že to nemuselo dojít tak daleko, opakuji, nemuselo, kdyby Adam do 28.2.2020 zaplatil městu ten milion 200. Marcela Dušková věřila tomu, že zaplatí. Kdyby se tak stalo, měli jsme něco přes 2 měsíce na to ( myslím Piráty a všechny kolem ), sehnat nějaké peníze. Pamatujete si, jak jste mi někteří nadávali, když jsme zde popsal " šou ", při které jsme otevírali nový zimák a já napsal, že jsou to vyhozené statisíce ? Kolatyre, máme na to, Kolatyre, věnuj se autům atd, atd. Kulwa, tenkrát stačilo, nechat hodit čestné buly bývalou hokejku, pozvat ho i se ženo do vipky a měli jsme to za 3 tisíce max. Sami asi víte, že když byly peníze, tak se někteří, co se okolo hokeje motali měli docela slušně a někteří si chrochtali a stále chrochtají. Vzpomínáte si, jak jsem psal o pověstné garáži narvané hokejovým materiálem a rodiče za velké peníze kupovali dětem hokejky atd ? To vše nám ublížilo, to vše nám ubralo moc sil a to vše napomohlo znevážit hokej v Chomutově. Jsem pro, aby rodiče, co mají kluky mezi mládeží, věděli, jak klub funguje. Od stanov po peníze. Ještě loni jsme zde měli dost kvalitních hokejistů. Proboha, ti kluci nechtějí žít v nejistotě, chtějí hrát hokej, tak se nedivme, že jdou jinam. Vždyť drtivá většina z nás neví, co bude dál. Mne nejvíce se-re, když mi někdo lže. A těch lží jsem si u Pirátů zažil dost a nejen já. Ale i já jsme provolával slávu Veverkům, i já věřil že už nikdy 1.ligu hrát nebudeme. Byl jsem pohlcen tou euforií, jako většina z nás. Ve čtvrtek jsme velmi zvědav, co se dozvím. Ať je to, jak je to, hlavně ať nám na tom zimáku už nikdo nelže. Pozvolna se přikláním k názoru, který zde někdo asi před měsícem napsal. Než žít od zápasu k zápasu v 1.lize, tak raději s čistým štítem od kraje. Jinak stále jsme připraven poskytnout nějaký peníz na náš hokej. Ale chci mít jistotu, že peníze půjdou tam, kde pomohou. Zatím jí absolutně nemám. A věřte tomu, že pokud se nedostane hokej zde v CV do normálních kolejí, je otázka času, kdy zavře kohoutek i město samotné. Když jsme se začali řítit do sra_ček, tak to musel někdo z vedení vědět. Proč ten " někdo", včas neinformoval město ? Proboha proč ? Mám rád lidi jako je Marťass. Ne vždy s ním souhlasím, ale byl jeden z těch, který se do posledních chvil snažil ten kotel burcovat. takže věřím, že i kdyby byl kraj, že lidi chodit budou a že se nahoru vyškrábem
 
 
16.05.2020, 22:42
 
 
Reakce na krokuss: Tuším že Štochl(ELTE) s mladým přeběh...
V Kladně je zatím jen mladej
To bera - Jirka Sadílek se nechce podílet na vedení klubu kvůli nedostatku času, ale peníze k Pirátům od něj půjdou Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 12:00 | Jun.
HC AZ Havířov 2010
Piráti Chomutov
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Lovosice
Piráti Chomutov