Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-7-24" |  vypnout filtr
 
<1234
RSS RSS
Další diskuse: 
 
24.07.2020, 07:10
 
 
Reakce na hoty: Co to kecá ? Do 31.7. s tím můžeme ještě...
Hele on byl placený za práci a očekává prostě profesionální přístup od toho, kdo hraje nejvyšší soutěž, to mi přijde jako naprosto normální. Ve Finsku se tyhle levárny nedělají a on na to není zvyklý.
 
 
24.07.2020, 07:02
 
 
Reakce na hoty: Co to kecá ? Do 31.7. s tím můžeme ještě...
Zaměstnavatel by ti měl přestat posílat mzdu. Odvody ze mzdy bys ale posílat musel. Zaměstnavatel by ti měl každý druhý měsíc poslat cár papíru, kde byste se dohodli na tom, že další měsíc už mzda dorazí, i ta dlužná. Neposlal by nic ..... jenom každý druhý měsíc to lejstro. Ty bys ovšem nadále musel odvádět povinné odvody. Dostal by ses do krutýho mínusu. Po roce by ti neposlal žádný lejstro, ale jenom zatelefonoval a po telefonu by ti sdělil, že ti nabízí velmi úžasnou možnost: pošle ti 30 procent té dlužné mzdy (která ti samozřejmě ani náhodou nepokryje ony povinné odvody, které bys musel stále platit). Žádnou papírovou smlouvu by ti k tomu neposlal. Ber nebo neber. Tečka.
Někteří lidé si tohle inferno umí představit a nepotřebují to zažít na vlastní kůži, aby věděli, oč se jedná. Ty asi mezi tyhle lidi patřit nebudeš, viď?
 
 
24.07.2020, 06:48
 
 
Reakce na hoty: Co to kecá ? Do 31.7. s tím můžeme ještě...
A kdo se divi, ze hraci stoji za Krejcim? Po te natlakove kampani na nej?

Názor si můžeme udelat sami - staci, aby nam tady pan Badinka prostrednictvim Mága odpovedel na otazku, zda byla tato dohoda "30 nebo nic" předložena vsem hráčům (nebo jejich agentum) v kompletnim pisemnem znění..
 
 
24.07.2020, 05:50
 
 
Reakce na thegod: Víš co mi Ondro přijde divný? Skoro vš...
Smutný na tom ovšem je, že ohledně písemné formulace, tedy smlouvy, kterou hráči neviděli (pouze nějaký ústní výžblebt), ohledně těch 30 procent., ..... tak to už jde za tím nejnovějším vedení.
A co se týče hráčů - zachovali se správně. Tady je prostě někdo okradený a někdo, kdo okrádal. A dávat nůž na krk těm, co byli okradení? No to si asi někdo dělá p*del, ne?
V tomhle klubu (organizaci) už nevěřím vůbec nikomu. Proto jsem také na to úchvatné konto neposlal ani haléř. Ta tisícovka (a možná i více) by mě opravdu nezruinovala., ale jde o princip, důvěru, morální aspekt.......
Nepřijdu ani na ono tzv. setkání s fanoušky. V minulosti (a ne tak vzdálené) jsem slyšel toliků keců, polopravd, lží, ..... že už fakt nemám zájem to poslouchat dál.
 
 
24.07.2020, 00:06
 
 
Reakce na dronte: Hroznou žumpu tady z toho Veverkové ud...
Víš co mi Ondro přijde divný? Skoro všechny hokejky (nejen ti zahraniční od Krejčího, nebo jak se jmenuje) tvrdí, že o tom návrhu na 30% se nějak dověděli, po telefonu, že se jich někdo ptal... Ale ofiko návrh dohody na papíře nikdo neviděl. Neříkej mi, že by se všichni domluvili že budou do novin a jiných medií tvrdit to samý. Zase na druhou stranu, ti naši patrioti, ani Dan Badinka, nepřijeli na tříkolce. Snad by ze svých obchodních aktivit měli vědět, že takto podstatné věci se řeší tak, že předložíš písemný návrh k posouzení protistraně. Já se do toho nechci nějak hrabat, stejně s tím nic neudělám, ale spíše mi to připadá, že ta chyba je absolutně na naší straně. Že by i ty hokejky od Krejšího třeba na dohodu přistoupili, kdyby se to umělo prezentovat. Pokud to opravdu bylo v tom smyslu, jak říká Fléma, tzn. "buď teď vemeš 30%, nebo už nedostaneš nikdy nic a koukej se rozhodnout do dvou dnů", no tak tvl. to se nedivím, že už z principu na to nepřistoupili.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 12:30 | Dor.
BK Mladá Boleslav
Piráti Chomutov
×
Odehrané v 13:00 | Jun.
HC Dynamo Pardubice
Piráti Chomutov